sanalbasin.com üyesidir

Gönülleri fetheden İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayşar Personellerine İftar Yemeği Verdi

23 Haziran 2017
0 Haber Yorum

Kağızman İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Bayşar ilçe milli Eğitimde çalışan personellere Kağızman Öğretmen Evinde iftar yemeği verdi
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&


Kağızman İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Bayşar ilçe milli Eğitimde çalışan personellere  Kağızman Öğretmen Evinde iftar yemeği verdi.

Göreve geldiğinden bu yana birçok ilki gerçekleştiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Bayşar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde verdiği iftar yemeği ile bir ilki daha gerçekleştirildi. Başta Milli Eğitim Müdürü Bayşar Olmak Üzere Şube Müdürleri Suat Demirden,ve Turgay Aydın, tam kadro misafirlerle ilgilendi.

 
İftar ezanı okumadan önce misafirlere Ramazan ayının anlam ve önemi ile ilgili kısa bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Bayşar “Ramazan ayı oruç, ibadet ve sabır ayıdır. Allah´ın rahmet ve bağış kapılarının açıldığı aydır. Sevgili Peygamberimiz, ramazan ayında içtenlikle yapılan dua, ibadet ve iyiliklerin Allah katında daha değerli olacağını bildirmiştir.

Bu ay paylaşımın en yoğun olduğu aydır. Bu gün verdiğimiz yemekle birliğimizi beraberliğimizi biraz daha pekiştirdiğimizi düşünüyorum. Bütçemiz el verdikçe bu ve buna benzer organizasyonları daha sık yapmaya çalışacağız. Tekrardan tüm misafirlere davetimizi kırmayıp iftar yemeğine katıldıkları için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
 
Söz Eğitim sen Kağızman ilçe temsilcisi Murat Alıcı " İlçe Milli Eğitim Camiası Olarak Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Bayşar'a göreve geldiği günden beri kurum içerisinde özverili ,uyumlu,ve   başarılı çalışmalarından dolayı Eğitim camiasındaki çalışanların gönllerini fethederken eğitimdede büyük başarılar elde etmiştir. Bu vesileyle Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Bayşar'a ve Şube Müdürlerimize arkadaşlarım adına teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim"dedi

 
Ezan'ın okunmasıyla yemeğe geçildi.Yemeğin ardından misafirler mekândan ayrılırken bir hayli neşeli ve keyifli oldukları görüldü.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber