Genel Sekreter Dolu, Arazi Çalışmalarına Devam Ediyor

11 Nisan 2017
0 Haber Yorum

Kars Vali Yardımcısı, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Erdinç Dolu, arazi çalışmalarına devam ederek, merkeze bağlı köylerde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.


2017 programı içerisinde sıcak asfalt olacak köy yollarının, yol alt yapılarını yerinde gören Genel Sekreter Dolu, teknik personellerden bilgiler alarak köy muhtarlarının istek ve taleplerini dinledi.

Bu yıl asfalt çalışmasına başlanacak olan Aydınalan grup köy yolunun alt yapılarını kontrol eden Genel Sekreter Dolu, merkez Aydınalan, Çağlayan ve Maksutçuk köy yollarının asfalt olacağını söyledi. 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın gönderdiği ödenek ve bilgileri dahilin de yaklaşık 250 kilometre sıcak asfalt yapacaklarını ifade eden Genel Sekreter Dolu, merkez Dikme köyüne de geçerek, malzemeli yol bakım çalışması yapan İl Özel İdaresi ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceleyerek, Yol ve Ulaşım Müdürü Osman Cengiz’den bilgiler aldı.

Genel Sekreter Dolu’nun arazi çalışmalarına Yol Ulaşım Müdür Osman Cengiz ve Plan Proje Müdürü Ersin Arslan’da eşlik ettiler.

genel-sekreter-dolu,-arazi-calismalarina-devam-ediyor-(1).jpggenel-sekreter-dolu,-arazi-calismalarina-devam-ediyor-(2).jpggenel-sekreter-dolu,-arazi-calismalarina-devam-ediyor-(3).jpggenel-sekreter-dolu,-arazi-calismalarina-devam-ediyor-(4).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)

Kağızman fm Türkiye Gündemi,

PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber