sanalbasin.com üyesidir

Erdinç Dolu: 2017 Yılı Çalışma Programımız Hazır

24 Mart 2017
0 Haber Yorum

Kars İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdinç Dolu, Arpaçay’ın Çanaksu köyünün ve Çıldır Gölü kenarında yapımı devam eden Kütük Ev inşaatını yerinde görerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&


Genel Sekreter Dolu, Telek, By Çatma, Atçılar, Melikköy köylerinde yapımı tamamlanan köy içi parke taşı yolları ve menfezlerde de inceleme yaptı.

Köylerdeki incelemeleri sırasında köy muhtarları ve köylülerle bir süre sohbet edip, sorunlarını dinledi.

2017 yılı içerisinde çalışmaları kaldıkları yerden hızlı bir şekil de devam edeceklerini vurgulayan Kars İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdinç Dolu, 2017 yılı çalışma programımız hazır. Yoğun ve uzun geçen bir kışın ardından yarım kalan işlerimizi kaldığı yerden devam ederek hızlı bir şekilde tamamlayacağız. 2017 yılı içerisinde Sn. Bakanımız Ahmet Arslan’ın emirleri, bilgileri ve Sn. Valimiz Rahmi Doğan’ın koordinesi ve talimatları dahilin de çalışmalarımıza devam edeceğiz. Köylerde ki parke taşı döşenen yolları ve köy içi menfezleri inceledik. Köy muhtarlarını dinledik ve sorunlarına da vakıf olduk." dedi.

Genel Sekreter Dolu, köy gezilerinin ardından Arpaçay şantiyesine de ziyaret ederek personellerle bir süre sohbet etti.

Genel Sekreter Dolu’nun köy ziyaretlerine Arpaçay Kaymakamı Onur Şatıroğlu, Belediye Başkanı Erçetin Altay, İl Encümen Üyeleri, Muhtarlar ve Yol ve Ulaşım Müdürü Osman Cengiz de eşlik etti.

erdinc-dolu-2017-yili-calisma-programimiz-hazir-(1).jpgerdinc-dolu-2017-yili-calisma-programimiz-hazir-(2).jpgerdinc-dolu-2017-yili-calisma-programimiz-hazir-(3).jpgerdinc-dolu-2017-yili-calisma-programimiz-hazir-(4).jpgerdinc-dolu-2017-yili-calisma-programimiz-hazir-(5).jpgerdinc-dolu-2017-yili-calisma-programimiz-hazir-(6).jpgerdinc-dolu-2017-yili-calisma-programimiz-hazir-(7).jpgerdinc-dolu-2017-yili-calisma-programimiz-hazir-(8).jpgerdinc-dolu-2017-yili-calisma-programimiz-hazir-(9)-001.jpgerdinc-dolu-2017-yili-calisma-programimiz-hazir-(10)-001.jpgerdinc-dolu-2017-yili-calisma-programimiz-hazir-(11)-001.jpgerdinc-dolu-2017-yili-calisma-programimiz-hazir-(12)-001.jpgerdinc-dolu-2017-yili-calisma-programimiz-hazir-(13).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber