sanalbasin.com üyesidir

Erdinç Dolu’ya anlamlı ziyaret

21 Ekim 2016
0 Haber Yorum

SELİM’Lİ MUHTARLAR, GENEL SEKRETER ERDİNÇ DOLU’YA “MUHTARLAR GÜNÜ” NEDENİYLE NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDULAR
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

SELİM’Lİ MUHTARLAR, GENEL SEKRETER ERDİNÇ DOLU’YA “MUHTARLAR GÜNÜ” NEDENİYLE NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDULAR
19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Selim İlçesine bağlı köy ve mahalle muhtarları Kars İl Genel Sekreteri Erdinç Dolu’ya nezaket ziyaretinde bulundular.
Selim Kaymakamlığı görevini de yürüten Erdinç Dolu, Selim ilçesindeki köylere yaptığı hizmetler, getirdiği yenilikler, özellikle de köy içi yolların parke taşla döşenmesi ve düzenlenmesi gibi bir çok hizmetinden dolayı muhtarların gönlünde taht kurdu. Selimli muhtarlarda kaymakamlarını unutmadılar ve 19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlama programı çerçevesinde İl Genel Sekreteri Erdinç Dolu’ya nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.
İl Özel İdaresinin çalışmalarından son derce memnun olduklarını dile getiren muhtarlar, köylere yapılan yol, su, gölet ve benzeri hizmetlerden dolayı Genel Sekreter Erdinç Dolu’ya teşekkür ettiler. Erdinç Dolu da, Selimli muhtarların bu anlamlı günlerinde şahsına göstermiş oldukları ilgiden dolayı memnuniyetini dile getirerek muhtarlara teşekkür etti.
Genel Sekreter Erdinç Dolu, “Bilindiği üzere Muhtarlık müessesesi; kültürümüzün ve toplumsal hayatımızın önemli yapı taşlarından olup, yerel demokrasinin en eski örneğini temsil ederler. Kamu yönetimi anlayışını taşıyarak, hem sevinçte hem de hüzünde halkımızın her zaman yanında ve hizmetinde olmuşlardır. Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyor, bütün muhtarlarımıza selam ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.
kha


Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber