sanalbasin.com üyesidir

Erdinç Dolu’dan Dağpınar Belediyesine ziyaret

16 Kasım 2016
0 Haber Yorum

GENEL SEKRETER ERDİNÇ DOLU’DAN DAĞPINAR BELEDİYESİNE ZİYARET
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&Kars İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdinç Dolu, Digor Dağpınar Belediye Başkanı Ömer Vargün’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Beldeye yapış olduğu çalışmalar hakkında da bilgiler aktaran Belediye Başkanı Ömer Vargün, Beldeye yapılan Gençlik Merkezi Spor Kompleksi, Halı Saha ve Taziye Evleri, Anaokulu ve Kuran Kursları binasını da gezdirerek projelerini anlattı.
Genel Sekreter Erdinç Dolu, yapılan hizmetleri ve çalışmaları çok beğendiğini ifade edip Belediye Başkanı Ömer Vargün’e kolaylıklar ve başarılar dileyerek şunları söyledi:
“Belediye Başkanı Sayın Ömer Vargün, çok güzel hizmetler gerçekleştirmiş ve belde halkının hizmetine sunmuştur. Bunlar bir küçük belde için kolay yapılacak hizmetler değildir. Her mahalleye yapılan ve inşaatı devam eden Taziye Evleri çalışmalarını da yerinde gördük. Yeni hizmete giren Anasınıfı okulunu gezdik, çok ta hoşumuza gitti, beğenerek gezdik. Temeli yeni atılan ve inşaatı halen devam eden yeni lise yapım çalışmasını da yakından görüp inceledik. Bunlar Dağpınar Beldesine yapılan çok büyük yatırımlardır. Hükümetimizin sunduğu imkanlar ve Belediye dahilinde yapılan önemsenecek ciddi yatırımlardır. Ben Sn. Ömer Vargün Başkanımıza böylesi güzel çalışmalarından dolayı kutluyorum, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sn. Ahmet Arslan’a ve Milletvekilimiz Sn. Dr. Yusuf Selahattin Beyribey’e ve emeği geçenlere de teşekkür ediyorum.” dedi.
Dağpınar Belediye Başkanı Ömer Vargün ise Genel Sekreter Erdinç Dolu’nun ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Çalışmalarımız elbette ki kesintisiz devam edecektir. Dağpınarlılar hizmetlerin en güzeline ve en kalitelisine layıktırlar. Başta Hükümetimizin imkanları ve Belediyemiz dahilin de çalışmalarımız devam ediyor. Gençlik Merkezi Spor Kompleksimiz Dağpınarlı gençlerimizin hizmetindedir. Taziye evlerimiz halkımızın misafirlerini rahatça kabul edebilecekleri bir mekan olarak tasarlayıp hizmete sunduk.” dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber