Erdinç Dolu Sarıkamış Köylerinde İncelemelerde Bulundu

07 Nisan 2017
0 Haber Yorum

Kars İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdinç Dolu, Kars'ın Sarıkamış İlçesine bağlı Handere, Çamyazı ve İnkaya köylerinde çeşitli incelemelerde bulundu.


Kars İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdinç Dolu, Kars'ın Sarıkamış İlçesine bağlı Handere, Çamyazı ve İnkaya köylerinde çeşitli incelemelerde bulundu.Köy yolu ve köy içi kilitli parke taşı çalışmaları hakkında köy muhtarlarından bilgiler alan Genel Sekreter Erdinç Dolu, yarım kalan işlerin bu yıl devam edeceğini söyledi.

Köy sakinleri ile köyleri hakkında sohbet eden Genel Sekreter Dolu, uzun kış mevsiminden dolayı noksanlıkların bu yıl içerisinde giderileceğini vurguladı. Köy muhtarları ile bir süre konuşan Genel Sekreter Dolu, 'kaldığımız yerden çalışmalarımız devam edecektir' diyerek, köy sakinlerinin talep ve isteklerini dinledi.

Genel Sekreter Erdinç Dolu’nun köy gezilerine Yol Ulaşım Müdürü Osman Cengiz ve Plan Proje Müdürü Ersin Arslan da eşlik etti.

erdinc-dolu-sarikamis-koylerinde-incelemelerde-bulundu-(1).jpgerdinc-dolu-sarikamis-koylerinde-incelemelerde-bulundu-(2).jpgerdinc-dolu-sarikamis-koylerinde-incelemelerde-bulundu-(3).jpgerdinc-dolu-sarikamis-koylerinde-incelemelerde-bulundu-(4).jpgerdinc-dolu-sarikamis-koylerinde-incelemelerde-bulundu-(5).jpgerdinc-dolu-sarikamis-koylerinde-incelemelerde-bulundu-(6).jpgerdinc-dolu-sarikamis-koylerinde-incelemelerde-bulundu-(7).jpgerdinc-dolu-sarikamis-koylerinde-incelemelerde-bulundu-(8).jpgerdinc-dolu-sarikamis-koylerinde-incelemelerde-bulundu-(9).jpgerdinc-dolu-sarikamis-koylerinde-incelemelerde-bulundu-(10).jpgerdinc-dolu-sarikamis-koylerinde-incelemelerde-bulundu-(11).jpgerdinc-dolu-sarikamis-koylerinde-incelemelerde-bulundu-(12).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)

Kağızman fm Türkiye Gündemi,

PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber