sanalbasin.com üyesidir

Erdinç Dolu, Gölet'te İnceleme Yaptı!

05 Ekim 2016
0 Haber Yorum

Kars İl Özel İdaresi Genel Sekreteri, Selim Kaymakamı Erdinç Dolu, yapımı tamamlanan Selim Çıplaklı köyüne ait olan Hayvan İçme Suyu Göletini (HİS) yerinde görerek inceleme yaptı.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&


Kars İl Özel İdaresi Genel Sekreteri, Selim Kaymakamı Erdinç Dolu, yapımı tamamlanan Selim Çıplaklı köyüne ait olan Hayvan İçme Suyu Göletini (HİS) yerinde görerek inceleme yaptı.Teknik personellerden gölet hakkında bilgiler alan Genel Sekreter Erdinç Dolu; gölet havzasını yerinde görüp inceleyerek şunları ifade etti:

“İl Özel İdaremizce bu yıl ihalesi yapılan 3. göletlerimizden olan, Selim ilçemize bağlı Çıplaklı köyüne ait hayvan içme suyu gölet inşaatı, 2016 yılı iş sezonu içerisinde yapımı tamamlandı. HİS göletinin havzası tamamıyla yağmur ve kar ve sularından beslenerek dolumu sağlanacak. Gölet coğrafi konumuna göre kaynak sulardan da istifade edebilecek. Göletin hemen alt tarafında yapılan sıvat sayesinde hayvanların su içmeleri sağlanmış olacak. Sıvatın hemen üst tarafındaki vanalar sayesinde su tasarrufu sağlanarak, boşa akan su israfının da önüne geçilmiş olacak.”

Genel Sekreter Erdinç Dolu’nun incelemelerine Su ve Kanal Müdürü Bülent Ebiri ve Jeoloji Müh. Ensar Yılmaz da eşlik ettiler.

erdinc-dolu,-golette-inceleme-yapti!-(1).jpgerdinc-dolu,-golette-inceleme-yapti!-(2).jpgerdinc-dolu,-golette-inceleme-yapti!-(3).jpgerdinc-dolu,-golette-inceleme-yapti!-(4).jpgerdinc-dolu,-golette-inceleme-yapti!-(5).jpgerdinc-dolu,-golette-inceleme-yapti!-(6).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber