Erdinç Dolu, 112 Acil Çağrı Merkezi İnşaatında İncelemede Bulundu

13 Nisan 2017
0 Haber Yorum

Kars İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdinç Dolu, yeni yapılacak olan 112 Acil Çağrı Merkezi sahasında incelemelerde bulundu.


Kars İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdinç Dolu, Kars merkezde yapılacak olan 112 Acil Çağrı Merkezi inşaat sahasında incelemelerde bulunarak, teknik personellerden bilgiler aldı.

Genel Sekreter Dolu,  112 Acil Çağrı Merkezinin 12 dönüm arazi üzerinde 4 bin 400 metre kare olarak yapılacağını söyledi.

Genel Sekreter Dolu yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yapımına bu yıl başladığımız 112 Acil Çağrı Merkezi, 12 dönüm arazi üzerinde 4 bin 400 metre kare olarak tasarlandı. Bina kampüsü oldukça büyük ve geniş olacak. 112 Acil Çağrı Merkezi Binası aynı zamanda İl Afet Müdürlüğünü de içerisinde barındıracak şekilde planlandı. Şuan temel kazı çalışmalarını yerinde görerek incelemeler yaptık ve teknik personellerden bilgiler alık. 112 Acil Çağrı Merkezi inşaatının bu yıl içerisinde bitirilesi planlanmakla beraber, kontrollüğünü ise İl Özel İdaremize bağlı Plan ve Proje Müdürlüğü teknik personellerince yapılacaktır.”

Genel Sekreter Erdinç Dolu’nun 112 Çağrı Merkezi temel kazı çalışmalarını incelemesine Plan Proje Müdürü Ersin Arslan’da eşlik edip, bilgiler aktardı.

erdinc-dolu,-112-acil-cagri-merkezi-insaatinda-incelemede-bulundu-(1).jpgerdinc-dolu,-112-acil-cagri-merkezi-insaatinda-incelemede-bulundu-(2).jpgerdinc-dolu,-112-acil-cagri-merkezi-insaatinda-incelemede-bulundu-(3).jpgerdinc-dolu,-112-acil-cagri-merkezi-insaatinda-incelemede-bulundu-(4).jpgerdinc-dolu,-112-acil-cagri-merkezi-insaatinda-incelemede-bulundu-(6).jpgerdinc-dolu,-112-acil-cagri-merkezi-insaatinda-incelemede-bulundu-(9).jpgerdinc-dolu,-112-acil-cagri-merkezi-insaatinda-incelemede-bulundu-(16)-001.jpgerdinc-dolu,-112-acil-cagri-merkezi-insaatinda-incelemede-bulundu-(18)-001.jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber