sanalbasin.com üyesidir

Enginalan Ortaokulu’ndan Hakan Cırıt’a ziyaret

16 Mart 2016
0 Haber Yorum

Iğdır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce düzenlenen 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Okullar arası Yıldızlar Badminton Birinciliği Müsabakaları sonucunda
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Iğdır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce düzenlenen 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Okullar arası Yıldızlar Badminton Birinciliği Müsabakaları sonucunda küçük erkek ve kızlar dalında 1. Olan Enginalan Ortaokul sporcuları, Okul Müdürü Ahmet Özdemir ve beden eğitimi öğretmeniyle birlikte, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı makamında ziyaret etti.

Okul Müdürü Ahmet Özdemir, Badminton yarışmalarında birinci olduklarını Nisan ayında bölge yarışmasına gideceklerini söyleyerek okul hakkında eğitim öğretimle ilgili Mili Eğitim Müdürü Cırıt’a bilgi verdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt ise öğrencileri kazandıkları bu başarıdan dolayı tebrik ederek sporcularla bir süre sohbet etti. Öğrencilere çeşitli hatırlatmalarda yapan Cırıt, Sporda başarılı olan bireylerin aynı zamanda zeki ve çalışkan insanlar olduklarını, bu nedenle hem okul hayatında, hem de spor hayatında başarıyı bir arada yürütebilmenin temel prensip olması gerektiğini ifade etti.

Hakan Cırıt, son olarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Badminton alanında büyük emekler sarf ettiniz. Yüzünüzdeki bu sevinç, kalbinizde yaşadığınız bu heyecan bizleri umutlandırıyor. Eminim ki, sizler, bu ülkenin bayrağını uluslararası arenada dalgalandıracak gençler olacaksınız. Ama biliyorsunuz ki bunun için çok çalışmak gerekiyor. Şimdiye kadar çalıştınız ama daha çok çalışmalı, daha önemli ve daha büyük adımlar atmalısınız. Şu an sizin kendinize en çok katkı sağlayacağınız zamanlar ve biz devlet olarak arkanızdayız. Ayrıca yapılacak olan grup müsabakalarında başarılar diliyorum. Kupa ile dönmenizi bekliyorum “ dedi.

IĞDIR /SERDAR ÜNSAL

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber