sanalbasin.com üyesidir

Emniyet Müdürü Yüksel Babal’a Görkemli Uğurlama

30 Ekim 2016
0 Haber Yorum

3 yıl önce atandığı Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü görevini başarıyla tamamlayan Emniyet Müdürü Yüksel Babal yeni atandığı görev olan polis başmüfettişliği görevine başlamak üzere Iğdır’dan ayrıldı.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&


3 yıl önce atandığı Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü görevini başarıyla tamamlayan Emniyet Müdürü Yüksel Babal yeni atandığı görev olan polis başmüfettişliği görevine başlamak üzere Iğdır’dan ayrıldı.
Emniyet Müdürü Yüksel Babal binlerce Iğdırlı vatandaş tarafından oluşturulan yüzlerce araçlık konvoy eşliğinde Iğdır Havalimanına götürüldü. Burada Yüksel Babal ile hatıra fotoğrafı çektiren vatandaşlar hüzünlü anlar yaşadılar.
Emniyet Müdürü Yüksel Babal’ı uğurlamak için Iğdır Valisi Ahmet Turgay Alpman başta olmak üzere Iğdır’da görevli resmi kurum amirleri ve personelleri ve vatandaşlarda  Iğdır havalimanında bulundular.
Burada açıklama yapan Emniyet Müdürü Yüksel Babal; “Öncelikle şunu belirtmek isterim ki Iğdır’dan çok huzurlu ve mutlu ayrılıyorum. Iğdır’ı Türkiye’nin 10. Güvenilir ili yapmaktan dolayı gururluyum. Burada kimseyi ayırmadım, bütün insanlara eşit davrandım, insan haklarına saygılı oldum. Her yaptığım işlemde hukukun üstünlüğüne inandım. Bu yüzden burada her kesimden insan beni uğurlamaya geldiler. Bugün buraya gelen, olumsuz hava şartları başta olmak üzere çeşitli sebeplerden ötürü gelemeyen herkese teşekkür ediyorum. Iğdırlılarda ricam her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olsunlar. Burası çok huzurlu bir yer bu huzur asla bozdurmayın. Birlik ve beraberliği bozacaklara karşı dik durun. Son olarak şunu söylemeliyim ki Iğdır’dan ayrılıyorum fakat Iğdırlılardan ayrılmıyorum. Iğdır’ın her zaman benim için özel bir yeri olacak” şeklinde konuştu.
Uğurlama töreninde konuşan Iğdır Valisi Ahmet Turgay Alpman ise; “Yüksel Bey 3 yıl boyunca Iğdır’da görev yaptı. Iğdır’ın emniyetinin ve asayişinin sağlanmasında çok güzel çalışmalar yaptı. Bugün buraya Iğdırlıların akın akın gelmesi Sayın Müdürümüzü ne kadar sevdiklerinin bir göstergesidir. Burada başarılı hizmetlerde bulunan Yüksel Babal ile müdürlüğün ötesinde bir kardeşlik bağımız vardı. Biliyorsunuz 15 Temmuz sürecinde henüz yeni bir Vali idim. Sayın müdürümüz o süreçte Iğdır’da asayişin sağlanmasında çok önemli hamlelerde bulunmamızda kritik önem arz eden roller üstlenmiştir. Bütün Iğdırlıların demokrasi nöbetlerine katılmalarında Yüksel Müdür büyük katkı sağlamıştır. Bundan sonraki mesleki kariyerinde ve hayatında kendisine başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.
Vatandaşlarda ”Çok iyi bir emniyet müdürü idi. Halkla bütünleşti devletin gülen yüzü oldu.İnşallah  ileride vali olarak görürüz.”dediler.
Yeni Iğdır emniyet  Orhan  Çevik ‘te “Yüksel Babal ‘dan devraldığımız görevi en ileirye götüreceğim” dedi.
Emniyet Müdürü Yüksel Babal kendisini uğurlamaya gelen vatandaşlarla tek tek vedalaşarak Iğdır’dan ayrıldı.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber