Eğitime desteğe teşekkür edildi

03 Haziran 2014
0 Haber Yorum

Eğitime desteğe teşekkür edildi

Kars Akyaka Kaymakamı Osman Uğurlu, Akyaka Merkez Ortaokuluna yaptığı katkılardan  dolayı Tunahan Akaryakıt İstasyonu sahibi Yaver Çoban’a teşekkür etti.
Uğurlu, “Bu okullar sizlerin, bizler burada geçiciyiz bu gün varız yarın yokuz çocuklarımıza eğitim için uygun ortamları hazırlamada yapacağınız gayret ve çaba hiç biz zaman boşa gitmez. Fedakarlıklarınız için sizlere çok teşekkür ederim” dedi.  
Yaver Çoban ise plaket takdiminde Akyaka Kaymakamı Osman Uğurlu’ya teşekkür ederek  “Bizler ailece eğitime önem veriyoruz. Elimizden geldiği kadarıyla gücümüz nispetinde yardım etmeye çalışıyoruz ve yardımlarımız inşallah yine devam edecektir. Çünkü çok iyi biliyoruz ki bu okullar bizim çocuklarımız için var, bizlerde bu sıralardan geçtik, Akyaka’mıza çocuklarımızın eğitimine birazcıkta olsa bir katkımız olduysa ne mutlu bizlere, bu çocuklar bizim geleceğimiz, biz yardım yaparken önce Allahın rızasını düşünüyoruz sonrada geleceğimize yatırım yapmanın sevincini tadıyoruz. Akyakalı esnaf arkadaşlarımın da aynı duyarlılığı yaşamak isteyeceklerine inanıyorum. Bizleri onurlandıran Sayın Kaymakamımız Osman Uğurlu’ya ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Uçar’a teşekkür ederim” diye konştu.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Uçar da Merkez Ortaokuluna yaptığı katkıdan dolayı Necati Çoban’a teşekkür belgesini temsilcisi Yaver Çoban’a takdim ederek  “Aile olarak eğitimin kalitesinin artması için yaptıkları yardımları takdirle karşılıyoruz, desteklerinin yine artarak devam etmesini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.
(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA)  

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber