sanalbasin.com üyesidir

Digor Kaymakamı Mustafa Güngör görevine başladı

28 Aralık 2016
0 Haber Yorum

Kars Digor Kaymakamı Mustafa Güngör görevine başladı
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&


Kars Digor Kaymakamı Mustafa Güngör görevine başladı
Mustafa Güngör 1985’te  Samsun’da doğmuştur. İlköğretim ve lise eğitimini Giresun’da tamamlamış, 2002 yılında Kocaeli Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nü kazanmıştır.

Üniversiteden 2007 yılında mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Anabilim Dalında “Kamu Hizmeti Anlayışındaki Dönüşümlerin Türkiye’de Kamu Personeli Sayısına ve Bileşimine Etkileri” adlı yüksek lisans tezi ile “Bilim Uzmanı”ünvanını almıştır.

2008 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından açılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanmış ve 96.Dönem Trabzon Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etmiştir.

Gümüşhane ilinde Mülkiye Müfettişi Refakatinde Teftiş Stajını, Çorum’un İskilip İlçesinde Kaymakam Refikliği Stajını tamamladıktan sonra Ordu’nun Aybastı ve Gürgentepe İlçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulunan Güngör; Amerika Birleşik Devletleri’nin South Carolina Eyaletinde University of South Carolina’da bir yıl süre ile yabancı dil kursu ve Public Service and Leadership programlarını başarıyla tamamlayarak Amerika Birleşik Devletleri’nin yönetim yapısını yakından gözlemlemek maksadıyla çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında incelemelerde bulunmuştur.

Ankara’da düzenlenen Kaymakamlık Kursu’nu “Üstün Başarılı” başarı derecesiyle bitiren Mustafa Güngör sırasıyla 2012-2014 yılları arasında Kütahya Aslanapa İlçesi ve 2014-2016 yılları arasında Sivas Koyulhisar ilçesinde Kaymakam olarak görev yapmıştır.İlçemiz Kaymakamlığına atanan Mustafa GÜNGÖR  19.12.2016 tarihinde görevine başlamıştır.
Ayça Selen GÜNGÖR ile evli ve bir çocuk babasıdır.
kha

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber