sanalbasin.com üyesidir

Dağpınar Belediye Başkanı Ömer Vargün ameliyata alındı

24 Ocak 2017
0 Haber Yorum

Kars Digor Dağpınar Belediye Başkanı Ömer Vargün, 24 Ocak günü saat 9.30 civarında Ankara Dışkapı Hastanesinde ameliyata alındı.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&


Kars Digor Dağpınar Belediye Başkanı Ömer Vargün, 24 Ocak günü saat 9.30 civarında Ankara Dışkapı Hastanesinde ameliyata alındı.
2 Saat süren başarılı ameliyattan sonra çıkan Dağpınar Belediye Başkanı Ömer Vargün, yakınlarını ve dostlarını sevindirdi.
DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI
Ameliyattan çıktıktan sonra Ankara’daki hemşehrierinden Ankara Zabıta Müdürü Faik Ece,  Ankara KAI Dernekler Federasyon Genel Başkan Yardımcısı Yener Acay, İş Adamı Kasım Kaya,Gazeteci Yazar Nizamettin Barış’a ve Gazeteci Seyfettin Düzçay birçok sayıda hemşehrisi geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Vargün Teşekkür etti.
Hastahan’de açıklamada bulunan Kars Digor Dağpınar Belediye Başkanı Ömer Vargün, Bir ameliyat geçerdim çok şükür dost ve yakınlarımla göz göze gelmenin sevincini yaşıyorum. Ameliyattan çıkar çıkmaz hastanede beni ziyarete gelen,  Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürü Faik Ece’ye, Ankara KAI Dernekler Federasyon Genel Başkan Yardımcısı Yener Acay’a, İş Adamı Kasım Kaya’ya, Kars İl Genel Meclis Başkanı Necati Dallı, İş adamı Selami Sağlık Gazeteci Yazar Nizamettin Barış’a, Gazeteci Seyfetin Düzçay'a ve bütün dost ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum diyerek memnuniyetin dile getirdi.
Kafkas Haber Ajansı ailesi olarak Başkana geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber