sanalbasin.com üyesidir

DOĞA SEVER BAYANA PLAKET

29 Aralık 2015
0 Haber Yorum

Iğdır’da her yıl yaz kış demeden doğaya yem, ekmek, su bırakan iş kadını Nebahat Karadağ’a Orman ve Su işleri Iğdır şube müdürü Mete Türkoğlu tarafından plaket verildi.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Iğdır’da her yıl yaz kış demeden doğaya yem, ekmek, su bırakan iş kadını Nebahat Karadağ’a Orman ve Su işleri Iğdır şube müdürü Mete Türkoğlu tarafından plaket verildi.

            Orman ve Su işleri Iğdır şube müdürü Mete Türkoğlu ve Emniyet Müdürü Yüksel Babal tarafından iş yeri ziyaret edilerek plaket verilen Nebahat Karadağ,”Doğayı hayvanları seviyorum. Her yıl yaz kış demeden Orman ve Su işleri Iğdır şubesi müdürlüğüne yem desteği yapıyorum. Ben yufkacılık işi ile uğraşıyorum. Çıkan ürünlerin artıklarını veriyorum. Ben hayvanları çok seviyorum. Hayvanlara destek vermek lazım. eskiden evde kedi köpek besliyordum. Şimdi doğada da ki hayvanlara destek veriyorum. Aldığım bu plaket beni çok mutlu etmiştir.”dedi.

            Orman ve Su işleri Iğdır şube müdürü Mete Türkoğlu,”Nebahat hanım Iğdır’ın doğa severlerinden biri Yaban hayvanların beslenmesine destek veriyor. Topladıkları yemleri, bize ulaştırıyor.Bizde doğaya bırakıyoruz.

            Daha sonra Orman ve Su işleri Iğdır şube müdürü Mete Türkoğlu ve Emniyet Müdürü Yüksel Babal tarafından plaket taktim edildi.

SERDAR ÜNSAL/IĞDIR

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber