Çeşme'den Karslı öğrencilere yardım eli

15 Mart 2018
0 Haber Yorum

Çeşme 16 Eylül İlkokulu 1. ve 2. sınıf öğrencileri, topladıkları çeşitli malzemeleri Kars'ın Selim ilçesindeki kardeş ilkokuluna gönderiyor.

Çeşme 16 Eylül İlkokulu Müdürü Burhan Aşk'ın da desteğiyle, 1-A sınıfı öğretmeni Abide Öney Dinçer, öğrencileri ile birlikte, Kars'ın Selim ilçesi Başköy İlkokuluna göndermek üzere yardım kampanyası başlattı.

Yardım kampanyasına 2-A sınıfı öğretmeni Deniz Önol da öğrencileri ile birlikte katıldı. Öğrenci velilerinin de destek verdiği yardım kampanyasına, Çeşmeli mali müşavir Erkan Ergin, muhasebe bürosundaki çalışanları ile destek verdi. Ergin, aldıkları çocuk ayakkabılarını, Kars'taki öğrencilere ulaştırmak üzere 16 Eylül İlkokuluna teslim etti. 

Yardım kampanyasında toplanan çok sayıdaki kırtasiye malzemesi, çocuk kitabı, oyuncak, giysi ve ayakkabılar, öğrenci velilerinin de yardımıyla kolilendi. Toplanan yardım malzemelerinin kargo aracılığıyla Kars’a gönderileceği öğrenildi. 

cesmeden-karsli-ogrencilere-yardim-eli--(1).jpgcesmeden-karsli-ogrencilere-yardim-eli--(2).jpgcesmeden-karsli-ogrencilere-yardim-eli--(3).jpgcesmeden-karsli-ogrencilere-yardim-eli--(4).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber