Bozdağ 2. El Spot Mağazası hizmete girdi

13 Mart 2018
1 Haber Yorum

Bozdağ Beyaz Eşya Spot Mağazası, 2. El Spot Mağazası, Şehitlik caddesi Atatürk ilköğretim okulu karşısında hizmete açıldı, 2 katlı, 300 metrekare teşhir salonunda Kağızman ve bölge halkına kaliteyi ucuza sunduklarını dile getirdi,

Bozdağ Beyaz Eşya Spot Mağazası, 2. El Spot Mağazası, Şehitlik caddesi Atatürk ilköğretim okulu karşısında hizmete açıldı, 2 katlı, 300 metrekare teşhir salonunda Kağızman ve bölge halkına kaliteyi ucuza sunduklarını dile getirdi, 

Bozdağ  2. El Spot Mağazası İşletme Sahibleri Cemil ve Volkan Bozdağ, vatandaşların yoğun ilgisi karşında memnun olduklarını belirterek, teşekkür etti.
Birçok ürünlerinin garanti kapsamında olduğunu ifade eden Bozdağ kardeşler ayrıca evde  eve nakliyat işleride yaptıkları güvenilir bir şekilde evden eve nakliyatlarınıdı yapıyoruz diyerek vatandaşları mağazalarına davet etti.

Artık insanlar yüksek fiyattaki birinci el ürünler yerine daha cazip fiyatlara sahip olan ikinci el ürünleri de tercih ediyor. Bu nedenle artık ikinci el mağazaları da ciddi bir marka olmaya başladılar. İşte Kağızman’da öne çıkan ikinci el mağazalardan biri de Bozdağ spot
 bu sektörde hizmet veren ve spota artan talep üzerine yeni işyerini hizmete açtı. Bozdağ 2. el spot mağazası şimdi Şehitlik caddesi Atatürk ilköğretim karşısındaki yeni iş yerinde sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Bozdağ spot mağzası Özellikle dar gelirli ailelerin, öğrenci ve bekar öğretmenlerin ilgi gösterdiği ikinci el eşyaların bir kısmı, yenisinin çeyreği fiyatına alıcı buluyor. İlçede ikinci el eşyaya olan ilginin her geçen gün arttığını ifade eden Cemil Bozdağ, bazen hiç kullanılmamış malzemeleri bile ikinci el fiyatından sattıklarını söyledi.
 
Bozdağ ayrıca Tüm beyaz eşyaları garantili olarak verdiklerini, bu şekilde yapılan satışlardan müşterilerinin oldukça memnun kaldıklarını ifade etti.
Bozdağ ikinci el spot mağazası, Cemil ve Volkan Bozdağ.irtibat numarası :0536 408 10 07,,,,,0 537 446 57 14

 

Yorumlar(1)
  Asker:
[03.11.2018 - 12:28]  
Rıfat dayı daha ucuza satıyor
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber