Bölücü Terör Örgütü PKK'ya Darbe Üstüne Darbe

04 Mayıs 2017
0 Haber Yorum

Güvenlik güçlerinin yürüttüğü terörle mücadele çalışmaları kapsamında Şanlıurfa, Mardin, Hakkari, Bingöl, Kars ve Ağrı'da çok sayıda mühimmat ele geçirilirken, 2 terörist etkisiz hale getirildi, 1 terörist yakalandı, 1 terörist ise teslim oldu.


Hakkari Çukurca'da, üs bölgesine silahlı saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu silahlı 2 terörist etkisiz hale getirildi.

Şanlıurfa Ceylanpınar'da, Suriye'den Türkiye'ye yasadışı yollardan geçmeye çalışan bölücü terör örgütü mensubu 1 terörist silahsız ve teçhizatsız olarak yakalandı.

Mardin Nusaybin'de, bölücü terör örgütünden kaçan 1 terörist silahsız ve teçhizatsız olarak güvenlik güçlerine teslim oldu.

Hakkari Çukurca'da icra edilen hava destekli operasyonda, üs bölgelerine silahlı saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu teröristlere ait silah mevzii, mağara ve sığınaklar düzenlenen hava harekatı ile imha edildi.

Irak kuzeyi Zap bölgesinde, hudut hattındaki üs bölgelerine silahlı saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu teröristlere ait silah mevzii, mağara ve sığınaklar düzenlenen hava harekatı ile imha edildi.

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesi Kato Dağı, Bingöl-Yayladere, Kars-Kağızman, Ağrı-Eleşkirt ve Hakkari-Şemdinli'de devam eden operasyonlar ve yapılan arama tarama faaliyetlerinde; 9 adet pompalı tüfek, 5 adet mutfak tüpü ve muhtelif yaşam malzemesi, 250 gram C-4 patlayıcı madde, piyade tüfeği mühimmatı ve el yapımı patlayıcı yapımında kullanılan malzeme, 3 el yapımı patlayıcı, 4 sığınak içerisinde çok miktarda muhtelif yaşam malzemesi, 1 sığınak içerisinde 3 el yapımı patlayıcı ve 1 el telsizi ele geçirildi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)

KAĞIZMAN'DA NOBETCİ ECZANELER

BU HAFTAKİ NÖBETCİ ECZANELER

PAZARTESİ-ATAŞ ECZANESİ

SALI--ŞİFA ECZANESİ

CARŞAMBA-NUR ECZANESİ

PERŞEMBE--ALTUN ECZANESİ


CUMA---ARAS ECZANESİ

CUMARTESİ,KAĞIZMAN ECZANESİ

PAZAR--YASİN ECZANESİ

BİZLERDE KAĞIZMANFM OLARAK HASTALARA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ,PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnket

YENİ TEMAMIZI NASIL BULDUNUZ,

İDARE EDER,
NORMAL
İYİ
ÇOK GÜZEL,
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber