sanalbasin.com üyesidir

Belediye Başkanı Sendikal Haklarına Kavuşan İşçilere Yemek Verdi,

15 Kasım 2018
0 Haber Yorum

Kağızman'da Sendikal haklarına kavuşan Belediye işçilerine, Belediye Başkanı Nevzat Yıldız ve sendika başkanı Himmet Bozan yemek verdi.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kağızman'da Sendikal haklarına kavuşan  Belediye işçilerine, Belediye Başkanı Nevzat Yıldız ve sendika başkanı Himmet Bozan  yemek verdi. 

Kağızman Cansu Düğün salonunda İşçilerle bir araya Gelen Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız, işçilere hayırlı olsun temennisinde bulundu. İşçilerle birlikte yemek yiyen Yıldız, işçilerle sohbet edip sıkıntılarını dinledi. Burada kısa bir açıklama yapan Yıldız, "Benim belediyede çalıştığım dönemden bu güne kadar 15 yıldır birlikte çalışıyoruz. 15 yılın sonuna geldik, arkadaşlarımızdan bazılarını emekli yaptık. Önümüzdeki seçim var tekrar adayım  kazanırsak beraber çalışmaya devam edeceğiz.Çünkü  Birlikte başladık birlikte bitirmeye niyetliyiz. " dedi. 

İşçilere memnuniyetini dile getiren Belediye Başkanı Nevzat Yıldız Belediye- İş sendika Başkanı Himmet Bozan'a teşekkür etti, Yeni kadroya geçen arkadaşlarında sendikaya üye olduklarını kaydederek hayırlı olması temennisinde bulundu. 

Açıklamaların ardından  hareketli türküler eşliğinde belediye başkanı Nevzat Yıldız ve Belediye iş Sendika Başkanı Himmet Bozan'la halay çeken işçiler programın sonunda hatıra fotoğrafı çekildiler.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber