Başkan Demirden: 16 Nisan Tarihi Bir Dönemeçtir,

22 Mart 2017
0 Haber Yorum

AK Parti Kağızman İlçe Başkanı Erdoğan Demirden, 16 Nisan'ın ülkemize sistemin prangalarından kurtulduğu ve adeta Evet'ten önce ve Evet’ten sonra olarak anılacak tarihi bir dönemeç olduğunu söyledi.


AK Parti Kağızman İlçe Başkanı Erdoğan Demirden, gençlerle bir araya gelerek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Yeni Anayasa referandumu hakkında bilgi verdi. Başkan Demirden, 16 Nisan'ın ülkemize sistemin prangalarından kurtulduğu ve adeta Evet'ten önce ve Evet’ten sonra olarak anılacak tarihi bir dönemeç olduğunu söyledi.

16 Nisan 2017 Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Yeni Anayasa referandumunun siyasi bir rekabete dönüşmemesi gerektiğinin altını çize Başkan Demirden konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Ama bu alana çekmek isteyenler var mı? Var. Bu havaya kapılıp kimse şunu unutmasın; bu referandum Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini öngören, yargı ile milletvekilleri ile hususları öngören anayasa değişikliği oylamasıdır. Bu bir genel seçim değildir. Sadece AK Parti ve MHP seçmeni değil, diğer partilerin seçmenlerinden de Türkiye’nin geleceğini ilgilendiren, daha hızlı, muasır medeniyetler seviyesine ulaşmayı sağlayacak sisteme oy verecek. Görülecek ki, yapılan değişiklik milletimin lehinedir. AK Parti, bizler burada taşın altına elimizi koyduk ve ‘artık söz milletindir, karar milletindir’ dedik. Biz üstünlerin anayasasını korumak için değil, milletin anayasasını oluşturmak için referanduma gidiyoruz. Milli irade 2007’de ve 2010’da kendisini köşeye sıkıştırmaya çalışan vesayet odaklarına cevabını sandıklarda vermiştir. Referandum süresince her yere gideceğiz, ev, sokak, mahalle, köy gibi her zaman vatandaşımızla buluşacağız. Türkiye’nin geleceğini aydınlatacak bu tarihi fırsatı her yerde vatandaşlarımıza anlatacağız.

AK Parti Kağızman İlçe Başkanı Erdoğan Demirden daha sonra gençlerin sorularını dinleyerek açıklamalarda bulundu.


Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)

KAĞIZMAN'DA NOBETCİ ECZANELER

BU HAFTAKİ NÖBETCİ ECZANELER

PAZARTESİ-ATAŞ ECZANESİ

SALI--ŞİFA ECZANESİ

CARŞAMBA-NUR ECZANESİ

PERŞEMBE--ALTUN ECZANESİ


CUMA---ARAS ECZANESİ

CUMARTESİ,KAĞIZMAN ECZANESİ

PAZAR--YASİN ECZANESİ

BİZLERDE KAĞIZMANFM OLARAK HASTALARA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ,PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnket

YENİ TEMAMIZI NASIL BULDUNUZ,

İDARE EDER,
NORMAL
İYİ
ÇOK GÜZEL,
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber