sanalbasin.com üyesidir

Başkan Altay’ın esnaf ziyaretleri

29 Aralık 2016
0 Haber Yorum

Kars Arpaçay Belediye Başkanı Erçetin Altay, Belediyenin hizmetlerinin yanında sosyal ve kültürel etkinlikler, hasta ve taziye ziyaretleri ve esnaf ziyaretlerini de aksatmadan sürdürüyor.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&


Kars Arpaçay Belediye Başkanı Erçetin Altay, Belediyenin hizmetlerinin yanında sosyal ve kültürel etkinlikler, hasta ve taziye ziyaretleri ve esnaf ziyaretlerini de aksatmadan sürdürüyor.
Göreve geldiği günden bu yana mahalle mahalle, köy köy dolaşarak vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Erçetin Altay, gelenek haline getirdiği esnaf ziyaretini soğuk kış günlerinde de sürdürdü. Başkan Altay, ziyaretlerinde ilçenin temel sorunlarının yanında vatandaşların mahalle ve sokaklarında yapılan hizmetleri de konuşuyor. İlçe merkezinin ara sokaklarındaki asfalt ve parke çalışmalarının vatandaşlarca memnuniyetle karşılandığını belirten Baykan Altay, “Bu ziyaretlerimizle hizmetlerin vatandaşa yansımasını daha rahat ölçebiliyoruz. Vatandaşlarımızla, esnafımızla el ele vererek ilçemiz için hizmet yapıyoruz. Bu da hem vatandaş memnuniyetine neden oluyor hem de bizlerin daha iyi hizmet yapmasını sağlıyor. Ne yapıyorsak ilçemizin gelişmişliğine hizmet için yapıyoruz. Her hizmet Arpaçay için. Ne kadar hizmet yaparsak yapalım azdır. Her zaman en iyisine doğru koşmaktayız. Bizlere bu hizmetlerimizde katkı sunan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.
Başkan Altay ayrıca, “Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Ahmet Arslan’a, milletvekilimiz sayın Dr. Yusuf Selahattin Beyribey’e, İl Başkanımız Sayın Adem Çalkın’a, ilçe başkanımıza da hizmetlerin hızlandırılması ve artırılmasında sundukları katkılardan dolayı da teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.
kha 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber