Bakan Arslan'dan Yeni Kabine Açıklaması: Hayırlı Uğurlu OIsun

20 Temmuz 2017
0 Haber Yorum

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, yeni kabine ile ilgili Kars'ta açıklama yaparak, “Sonuçta bu bir görev değişimi. Bırakanlar için de, başlayanlar için de hayırlı uğurlu olsun” dedi.


Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, yeni kabine ile ilgili Kars'ta açıklama yaparak, “Sonuçta bu bir görev değişimi. Bırakanlar için de, başlayanlar için de hayırlı uğurlu olsun” dedi.Asrın Projesi Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu hattında trenle ilk yolculuğu gerçekleştiriren Bakan Arslan yeni kabine ile ilgili gazetecilere açıklamada bulunarak, “Öncelikle hayırlı uğurlu olsun, hem kabinedeki arkadaşlarımız için hem ülkemiz için hayırlı olsun” dedi.

Bakan Arslan, “Elbette ki kabinede görev almak, bu ülkeye hizmet etmek adına herkes için çok önemli, çok kıymetli, Rabbimize hamd ediyoruz. Biz de kabinenin içinde yer alarak görev yapma şansı yakaladık. Ancak kabineyle ilgili malumunuz takdir makamı Sayın Başbakan ve onay makamı Sayın Cumhurbaşkanımız. Onların takdirleri ve onaylarıyla 65’nci Hükümet'te biz hizmet etmeye başladık. Bugün de kabinede değişiklik yapılarak bazı arkadaşlar kabine dışında görevlerine devam etmek üzere kabine dışında kaldılar. Yeni arkadaşlar alındı kabineye ama esas olan kabinede, hükümette devlete hizmet etmek, hükümet etmek, insanımızın beklentisini karşılamak ve Sayın Cumhurbaşkanımız da, Başbakanımız da, Meclisimiz de, grubumuzla birlikte bu ülkeye hizmet etmek. Dolayısıyla hizmet kervanının yürümesi önemli olandır, esas olandır. Elbette ki bu kervan yürürken görev değişiklikleri olabilir. Öyle bakmak lazım." diye konuştu.

Bakan Arslan, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Biz bugün itibariyle bakanlık görevi bitmiş olan arkadaşlara özellikle kolaylıklar diliyor ve ülkem adına teşekkür ediyorum. Çünkü 65. Hükümet'te birlikte çok güzel hizmetler yaptık. Bundan sonra da inşallah yapmaya devam edeceğiz. Aynı şekilde eminim ki Sayın Başbakanımızın, Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirleriyle kabinede yeni görev alan arkadaşlarla birlikte yine ülkemize, elbetteki daha iyi hizmet etmek adına uğraşacağız, gayret edeceğiz. Gecemizi gündüzümüze katacağız. Sonuçta bu bir görev değişimi. Bırakanlar için de, başlayanlar için de hayırlı uğurlu olsun. Bizim de göreve devam etmemiz yönünde Sayın Başbakanımızın, Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirleri, onayları oldu. Onlara müteşekkiriz. Rabbim inşallah bizleri öncelikle ülkemize, ülkemiz insanına karşı mahcup etmesin."

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber