KARS       IĞDIR      KAĞIZMAN      SARIKAMIŞ       SELİM      SUSUZ      AKYAKA      ARPAÇAY      DİGOR      ARDAHAN       VEFAT EDENLER   
 
Ana Sayfa > KARS

Bakan Arslan, Karaman'da Siyaset Akademisi'ne katıldı
11 Mart 2018
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Bugün eğer biz silah için, mermi için onlara muhtaç olsaydık emin olun ki Zeytin Dalı Harekatı'nda elimiz kolumuz bağlanırdı"
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Karaman-Mersin Sertavul Tüneli ve Medreselik Viyadüğü temel atma töreni ile Karaman-Konya Hızlı Tren hattında incelemelerde bulunmak üzere Karaman'a gelen Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, partisinin düzenlediği Siyaset Akademisi'nde açılış dersini verdi. 

AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen Siyaset Akademisi'nde konuşan Bakan Arslan, Siyaset Akademisi'nin bu dönemki ana temasının; dünyanın beşten büyük olduğu temasının işlenmesi, 2023 ve ötesinin hedeflerinin işlenmesi, ayrıca millilik, yerlilik ve buna bağlı olarak Türkiye ekonomisinin işlenmesi olduğunu söyledi. Bunları yaparken bir şeyin unutulmaması gerektiğini ifade eden Bakan Arslan, "Hayatın, insanın cesaretine bağlı olarak şekillendiğinin unutulmaması gerekiyor. AK Parti teşkilatları olarak hep büyük bir cesaretle yol aldık. Bu ülkenin kaderini, bu ülkenin bahtını ak etmeye talip olduk. Özellikle Türkiye’yi kalkındırmaya, demokrasimizi güçlendirmeye, milletimizi yüceltmeye baş koyduk. Kendi kaderimizi milletimizin kaderi ile bir tuttuk. Bu noktada partisine gönül vermiş ekibimizle kar, kış, yağmur, çamur demeden Türkiye için koşturmayı amaç edinmiş, özellikle ak kadroların apayrı bir yeri var" dedi. 

"Vatandaşa söz verip yapmama dönemini geride bıraktık" 
Karaman'ın Türk diline merkezlik yapmış bir başkent olduğunu dile getiren Bakan Arslan, "Şimdi böyle bir şeyi Karaman’da söylemek herhalde daha iyi olur. Onlar şunu duymuşlar, 'temeli at sonra dursun', 'Temel ve Dursun' olmuş. Temeli at Dursun halbuki bir de Hızır olduğunu unutmuşlar. Hızır'ın da yetişip bitirmesi lazım. İşte AK Parti hükümetleri Recep Tayyip Erdoğan o 'Temeli at Dursun' algısına 'Hızır gibi yetiş gereğini yap' dönemine getirdi bu ülkeyi. Artık eskisi gibi temel at kalsın yol yapma, tünel yapma, baraj yapma ya da bir tane tünel yapmaya kalk Bolu Dağı tüneli gibi bin 250 metre onu da 19 yılda bitir dönemini geride bıraktı. Ve biz onların hayallerine dahi sığmayacak hayaller kurduk, hayaller kurmakla da yetinmedik bu hayallerimizin her birini gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra da gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Dolayısıyla vatandaşa söz verip yapmama dönemini geride bıraktık. Diyoruz ki ya vatandaşa söz verme ya da verdiğin sözü yerine getir. İşte Cumhurbaşkanımızdan aldığımız feyizle biz ya söz vermiyoruz ya da söz veriyor isek bunun gereğini yerine getiriyoruz" diye konuştu. 
Bakan Arslan, 2023 hedeflerinin önemli olduğunu vurgulayarak, "Onların başında da dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına sokmak var. İşte bunun için gece gündüz çalışıyoruz. Bunun için adeta bir seferberlik var. Bu seferberlik kapsamında Türkiye’nin her yerinde birçok proje yaptık. Sadece Türkiye’de 80 yılda 6 bin 100 kilometreye yakın yol yapmışken bugün biz bunu 26 bin kilometrenin üzerine çıkardık. Yani 3 katından daha fazla. Yaklaşık 8 bin kilometre sıcak asfalt varken, bugün 23 bin 500 kilometre sıcak asfalt haline getirdik bu ülkeyi. Elbette ki daha da arttıracağız. Daha da büyük hedeflerimiz var. Tabi Karaman da bundan ziyadesiyle payını aldı. Karaman’da 2002’de 19 kilometre bölünmüş yol vardı. Bugün bu rakam 160 kilometre. Bugün bu rakama geldi. Karaman’da hiç sıcak asfalt yoktu" şeklinde konuştu. 
Konuşmasında ana muhalefet partisini eleştiren Bakan Arslan, "Diyorlar ki '2019’da seçimi biz kazanacağız. Kazanır kazanamaz da yap-işlet-devret modeliyle yapılan 3. köprü, 3. havalimanı, Avrasya Tüneli, İstanbul-İzmir Otoyolu, Osmangazi Köprüsü dahil yap-işlet ile yapılan bütün projeleri durduracağız.' Durdur da peki onları durdurdun, onlara öz kaynaktan para aktardın, Karaman’ın işini neyle göreceksin. Komşusu Aksaray’ın işini neyle göreceksin? Kırşehir’in, Nevşehir’in ihtiyacını neyle göreceksin? Edirne’nin, Kırklareli’nin, Ardahan’ın, Iğdır’ın, Kars’ın işini neyle göreceksin. Bunun anlamı ne? Eskiye geri döneceğim, geriye döneceğim. Bunun anlamı bu... Ama hesaba katmadıkları, dünyanın da hesaba katmadığı 80 milyonun feraseti var, samimiyeti var, dava şuuru var. Gezi olaylarından sonra 17-25 Aralık’ı yaptılar, baktılar ki bu milleti batıramıyorlar, döndüler 15 Temmuz’u yaptılar. Ama yine bir şeyi hesaba katmamışlardı. Bu milletin Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında nasıl dik durduğunu hesaba katmamışlardı. Bu milletin dinine, diline, ırkına, etnik yapısına, mezhebine bakmadan 80 milyon kardeş olarak, millet olma şuuruyla meydanlara inebileceklerini hesaba katmamışlardı. Allah sizden razı olsun. O gün bu millet olma şuuruyla meydanlara indiniz, birkaç ders birden verdiniz. İçimizdeki hainlere ders verdiniz" ifadelerini kullandı. 

"Bugün eğer biz silah için, mermi için onlara muhtaç olsaydık emin olun ki Zeytin Dalı Harekatı’nda elimiz kolumuz bağlanırdı" 
Zeytin Dalı Harekatı ve Fırat Kalkanı Harekatı ile yerliliğin ve milliliğin ne kadar önemli olduğuna dikkat çeken Bakan Arslan, "Bakın insansız hava aracı (İHA) üretemiyorduk. Niye çünkü İHA olursa uçuyor, terör odaklarını tespit ediyor. Yok etme şansın var. İHA'yı İsrail'den alıyorduk ya da Amerika’dan alıyorduk. O da verirlerse... Verdiklerinde de diyorlardı ki ‘Şurada kullanabilirsin, şurada kullanamazsın. Şuraya uçabilirsin, şuraya uçamazsın.’ Güzel de kardeş kendi paramla alıyorum. Yok, paran da olsa vermem. Peki silahlı insansız hava aracı? Onu hiç vermiyorlardı. Allah’a şükür şimdi bunları kendimiz üretince televizyonlarda görüyorsunuz. An an saniye saniye en ince ayrıntısına kadar tespit ediliyor ve arkasından da SİHA'lar (Silahlı İnsansız Hava Aracı) gidiyor tepelerine biniyor. Silah vermiyorlardı, mermi vermiyorlardı, kendi silahımızı kendimiz üretiyoruz. Kendi mermimizi kendimiz üretiyoruz. Bugün eğer biz silah için, mermi için onlara muhtaç olsaydık emin olun ki Zeytin Dalı Harekatı’nda elimiz kolumuz bağlanırdı. Bize ne silah verirlerdi, ne mermi verirlerdi. ATAK helikopteri kendimizin. Ne helikopter verirlerdi, ne Altay Tankı verirlerdi. Allah’tan bunları kendimiz üretiyoruz. Yerli ve milli böyle olunca da ister içeride ister dışarıda mücadelemizi yerli ve milli olarak ürettiğimiz silahlarla, helikopterlerle, tanklarla, İHA'larla, SİHA'larla yapıyoruz. Allah herkesten razı olsun bu konuda. Yine yerli ve millilikten söz açmışken geçmişte hep dışarıya bağımlıydık. En ufak şeyi yapmak istiyorsunuz, fabrika kuruyorsunuz kritik 3 tane alet lazım size eğer onu size vermezlerse fabrikayı çalıştıramıyorsunuz. Nitekim Kıbrıs Barış Harekatı’nı düşünün. Ondan sonra bize uyguladıkları ambargo çerçevesinde bütün fabrikalarımız durdu, bütün üretimlerimiz durdu. Niye dışa bağımlısın" şeklinde konuştu. 

"Güçlenen Türkiye’nin önünü kesmek için bütün büyük projeler dursun dediler" 
Eskiden Türkiye'de 26, şimdi ise 55 havalimanı olduğunu hatırlatan Bakan Arslan, "Eskiden Türkiye’de iç hat, dış hat 35 milyon yolcu yılda uçuyorken şimdi 195 milyon yine 5, 6 kat büyümüşüz. Böyle olunca Türkiye’den 1 buçuk milyar insanın yaşadığı coğrafyaya 3 buçuk saatte ulaşma şansınız var. 3 buçuk saatte eriştiğiniz 1,5 milyar insanın bulunduğu ülkelerdeki yurt içi gayri safi hasılat tam 35 trilyon dolar var. Dile kolay 35 trilyon dolar. Bu 35 trilyon dolardan kaynaklı da bir ticaret var. Bir taşımacılık var bir hareketlilik var. İşte Türkiye dedi ki, madem ben kıtalar arası köprü konumundayım, madem ben kavşak konumundayım. Ben bu pazardan yararlanmak istiyorum. 35 trilyonluk pazardan onun için yollar yapacağım. Şehirleri birbirine bağlayacağım. İnsanların ulaşımını kolaylaştıracağım. Şehirlerimi birbirine bağlayacağım insanlarımın ulaşım standardını yükselteceğim. Bunu yaparken de aynı zamanda uluslararası taşıma koridorlarını yapacağım ülkem bundan daha fazla yararlansın ülkem bundan dolayı daha fazla büyüsün. Güzel de bu uluslararası taşıma koridorlarından kaynaklı pastayı bazı ülkeler kendi aralarında yemeye alışmışlardı. Türkiye bu büyük projeleri yapınca 3. köprü, 3. havalimanı, Osmangazi Köprüsü, Avrasya’yı yapınca uluslararası taşımaları Türkiye üzerinden yapabilir hale ve dünyadaki diğer ülkelerin kendi aralarında paylaştığı pastadan pay alır hale geldi. İşte orada birileri düğmeye bastı. Dedi ki, 'Türkiye’nin bu büyük projeleri yapmasını durdurmamız lazım, Türkiye’nin önünü kesmemiz lazım. Bizim kendi aramızda paylaştığımız pastaya Türkiye ortak olmasın.' Onun için de ne yaptılar? 3-5 ağacı bahane yapıp dediler 3. havalimanının yapımı dursun, Osmangazi Köprüsü dursun, Avrasya dursun, Yavuz Sultan Selim Köprüsü dursun. Bakın nereden nereye? Güçlenen Türkiye’nin önünü kesmek için bütün büyük projeler dursun dediler" dedi. 
Tüm bu yatırımları yap-işlet modeli ile yaptıklarını aktaran Bakan Arslan, "Yani ülkemizin kasasından bir para koymadan özel sektöre yaptırıyoruz. Diyoruz ki yap, belli bir süre işlet buradan gelir elde et. Gelirin yaptığın masrafı karşılamazsa ben sana bir garanti vereyim aradaki eksiği de karşılarım diyoruz. Çünkü bu modelin ruhunda bu var. Bazen diyorlar güzel de bunu İstanbul’a yapıyorsun? İzmir’e yapıyorsun, Ankara’ya yapıyorsun, Karaman’a niye yapmıyorsun? Biz diyoruz ki uluslararası taşıma koridorlarının tamamlayıcısı olan bu büyük projeleri Çanakkale Köprüsü'nü o modelle yapalım oralara büyük paralar harcamayalım. O büyük paralar elimizde kalsın biz o parayla Karaman da dahil diğer illerin yatırımlarını yapalım. Diğer illerin projelerini yapalım ve dönelim o paralarla İstanbul’daki 3. havalimanını yap-işlet-devret modeli ile yapalım ama Karaman’daki havalimanını kendi paramızla yapalım, lojistik merkezini kendi paramızla, öz kaynağımızla yapalım. Karaman hızlı trenini öz kaynakla yapalım. Karaman’da tüneller, viyadükler yapalım bunları da öz kaynakla yapalım" diye konuştu. 

"Terör örgütünün adı ne olursa olsun bu ülke dün de bugün de yarın da bunlara karşı mücadelesini devam ettirecek" 
Bakan Arslan konuşmasını şöyle sürdürdü: "Baktılar ki öyle baş edemiyorlar. FETÖ ile baş edemiyorlar, PKK ile baş edemiyorlar, şimdi DEAŞ diye birini, YPG diye birini, PYD diye birini çıkardılar. Kim bunlar? Bunlar terör örgütü. Bunlar kana susamış hainler. Bunlar sivil vatandaşın canına katleden kendini bilmezler. Terör örgütünün adı ne olursa olsun bu ülke dün de bugün de yarın da bunlara karşı mücadelesini devam ettirecek. Ne pahasına olursa olsun nitekim şehadet şerbetini içmekte olsa bu millet bu mücadeleyi veriyor. Bundan sonra da verecek. O teröristleri içeride ezdiğimiz gibi o teröristleri içeride yok ettiğimiz gibi eğer onlar dışarıdan bize zarar veriyorlarsa ki öyle o zaman o bataklıkları o zaman orada kurutmamız lazım. O teröristleri orada yok etmemiz lazım. Düşünün, komşunuzda bir yangın var? Şunu diyebilir misiniz? Ya bana ne yangından ne de olsa benim evime sıçramadı. Ee güzel de sen komşuna müdahale etmezsen o yangın büyür biraz sonra senin evine sıçrar. Senin evine sıçradığı zaman da sen o komşuya yardıma gitmediğin için o komşu da senin yardımına gelmez. Böyle deme lüksümüz var mı? Nitekim muhalefet bunu söylüyor. 'Bırakın orada yangın olsun bırakın orada terör bataklık üretsin bırakın teröristler gelsin, Türkiye’de sivil insanların canına kıysın, kast etsin.'" 

Siyaset Akademisi dersine AK Parti Karaman milletvekilleri Recep Konuk ve Recep Şeker, Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ile AK Parti Karaman İl Başkanı Mehmet Er ve partililer katıldı. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, daha sonra Karaman Valiliği ile Karaman Belediyesini de ziyaret etti. Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer KARS Haberleri

Başlık Tarih
 
Kars’ta Gaziler Günü törenle kutlandı19 Eylül 2018
Kars'ta iş yerine silahlı saldırı16 Eylül 2018
Kars'ta patos makinesine düşen kız çocuğu ağır yaralandı16 Eylül 2018
Ermenistan’ta tutuklu bulunan Umut Ali Gürcistan’a teslim edildi16 Eylül 2018
Kars merkezli FETÖ/PDY operasyonu16 Eylül 2018
Kars’ta yeni eğitim öğretim yılı tüm yönleriyle değerlendirildi,14 Eylül 2018
Karslı Umut Ali için Interpol de devreye girdi,14 Eylül 2018
TGF'den şantajcılara tokat gibi açıklama14 Eylül 2018
Güvenlik güçleri harekete geçti: Kars Valisi Rahmi Doğan’ın ismini kullananlar aranıyor!13 Eylül 2018
Kars'ta silah operasyonu13 Eylül 2018
AK Parti Kars İl Gençlik Kolları, 12 Eylül darbesini kınadı13 Eylül 2018
Türkiye - İran sınırında patlama: 5 asker yaralandı11 Eylül 2018
Kars’ta trafik polisleri zor anlar yaşadı10 Eylül 2018
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ani Ören Yeri’ni ziyaret etti10 Eylül 2018
Kars Valisi Rahmi Doğan bisiklet parkuru alanında inceleme yaptı10 Eylül 2018
Kars'ta zırhlı polis aracı devrildi: 2 yaralı10 Eylül 2018
Bölge aşıklarının heykelleri Kars Kalesi eteklerinde sergileniyor10 Eylül 2018
Kars’ta özel plaka sayısı açıklandı07 Eylül 2018
Kars Belediyesi parklara oyun grubu koyacak07 Eylül 2018
Emniyet Müdürü Ümit Bitirik’e Zabıta Haftası ziyareti06 Eylül 2018
Kars’ta Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara veda programı düzenlendi06 Eylül 2018
Kars’ta eğitim semineri başladı,06 Eylül 2018
Cumhurbaşkanı kararıyla Kars’ta 4 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi03 Eylül 2018
SERKA'nın 59. Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı,29 Ağustos 2018
Kars’ta Girişimcilik Kursu açılacak28 Ağustos 2018
Kars’ta tabelasız Hastane!28 Ağustos 2018
Kars’ta işyerinde intihar27 Ağustos 2018
Kars bir kez daha gururlandı.. Ahmet Arslan MKYK'da!18 Ağustos 2018
Kars polisi umutlu yarınlar için takipte17 Ağustos 2018
Kars Milletvekillerinden Bakan Çavuşoğlu'na hayırlı olsun ziyareti15 Ağustos 2018
Kars’ta trafik kazası: 3 yaralı,15 Ağustos 2018
AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın’dan kongre açıklaması15 Ağustos 2018
Başkan Yıldırım, hükümete ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek çağrısı yaptı15 Ağustos 2018
Kars'ta bayram tedbirleri alındı15 Ağustos 2018
Ebubekir Keleş: "Küresel dayatmalara hayır, emperyalizmi yeneceğiz"14 Ağustos 2018
Kars kazları kışa hazırlanıyor14 Ağustos 2018
Af Kanunundan yararlanmak isteyenler başvurular başladı,14 Ağustos 2018
Kars İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Zakir Lazoğlu’ndan Muhtarlara mektup13 Ağustos 2018
Ahmet Recep Tekcan, Kızak Federasyonu'nun yeni başkanı oldu10 Ağustos 2018
Prof. Dr. Yunus Kılıç: “Karslı tereddüt etmesin”08 Ağustos 2018
Ahmet Arslan Kars-Digor-Tuzluca Karayolunda incelemelerde bulundu,08 Ağustos 2018
Kars İl Müftüsü Yusuf Eviş'ten Bayram öncesi açıklama07 Ağustos 2018
Kars polisi kırtasiye malzemesi dağıttı07 Ağustos 2018
Ahmet Arslan penaltı attı06 Ağustos 2018
Arslan ve Kılıç Kars’a geldi06 Ağustos 2018
Kars'tan ilk kurbanlıklar İstanbul’a gitti06 Ağustos 2018
Kars’ta 19 kişi tutuklandı04 Ağustos 2018
Kars'ta Uzman Çavuş kazada hayatını kaybetti04 Ağustos 2018
Kars Kültür ve Sanat Evinde sona gelindi02 Ağustos 2018
Kars’ta Kuduz İnek Kabusu, Köy Karantinaya Alındı01 Ağustos 2018
Vali Doğan ve Başkan Çalkın'dan Şehit Ailesine Taziye Ziyareti01 Ağustos 2018
Kars'ta Düğün Kanlı Bitti, Bıçaklanan Genç Yoğunbakımda01 Ağustos 2018
Kars’ta bin 169 yabancı uyruklu insan yaşıyor01 Ağustos 2018
Borç yapılandırmada süre uzatıldı01 Ağustos 2018
Kars yine sıfır çekti01 Ağustos 2018
Kars’ta 5 hakim ve savcının görev yeri değişti26 Temmuz 2018
Prof. Dr. Yunus Kılıç’a plaket verildi26 Temmuz 2018
Kars'ta silahlı kavga ile ilgili olarak 5 kişi tutuklandı24 Temmuz 2018
Ahmet Karabulutlu, Yol İş Sendikası 2 nolu Şube Başkanlığına seçildi24 Temmuz 2018
Kars’ta FETÖ operasyonu: 5 gözaltı23 Temmuz 2018
Üç ilde uyuşturucu operasyonu23 Temmuz 2018
Kars’ta konsomatrisler sınır dışı edildi23 Temmuz 2018
Kars'ta silahlı kavga: 1 ölü, 3 yaralı19 Temmuz 2018
OHAL dönemi sona erdi19 Temmuz 2018
Prof. Dr. Yunus Kılıç Tarım Komisyonu Başkanı oldu17 Temmuz 2018
Kars’ta spor kurs öğrencilerine spor kıyafetleri verildi17 Temmuz 2018
Kars'ta 15 Temmuz şehitleri anısına futbol turnuvası17 Temmuz 2018
Prof. Dr. Yunus Kılıç Tarım Komisyonu Başkanı oldu16 Temmuz 2018
Ahmet Arslan: “İnsanımızın gönlünde taht kurabilecek 26 ayı geride bıraktık”15 Temmuz 2018
Hain darbe girişimi hafızalardan silinmiyor15 Temmuz 2018
Kazımpaşa Caddesinde Silahlı Saldırı: 1 Yaralı14 Temmuz 2018
Kars polisi çocukların sevinçlerine ortak oldu13 Temmuz 2018
Müze Müdürü Necmettin Alp, son yolculuğuna uğurlandı13 Temmuz 2018
Kars Valisinden Dolandırıcılık Uyarısı12 Temmuz 2018
Yahni Dağı’ndan yamaç paraşütüyle uçtu12 Temmuz 2018
Kars’ta 30 derece sıcağa aldırış etmeden lavaş ekmeği pişiriyor12 Temmuz 2018
Camiye karşı değiliz ama mağduriyetimiz giderilsin!12 Temmuz 2018
Kars'ta kurbanlık fiyatları açıklandı12 Temmuz 2018
Kars’ta Mayıs ayında 2.4 milyar TL tutarında nakdi kredi kullanıldı12 Temmuz 2018
Kars Müze Müdürü Necmettin Alp, vefat etti12 Temmuz 2018
Kars’ta 3’ncü dönem Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı12 Temmuz 2018
Son Dakika! Başkan Erdoğan, Yeni Sistemin İlk Kabinesini Açıkladı09 Temmuz 2018
Kars'ta Günün Mide Bulandıran Haberi!09 Temmuz 2018
Kars’ta, defineciler kiliseyi kazdı09 Temmuz 2018
Kars’ta otomobille motosiklet çarpıştı09 Temmuz 2018
Kars’ta kavga: 14 yaralı09 Temmuz 2018
Kars’ta 5 kadın gözaltına alındı09 Temmuz 2018
Kars'ta FETÖ operasyonu: 1 gözaltı09 Temmuz 2018
Kars’ta iki farklı kaza: 7 yaralı09 Temmuz 2018
Kars merkezli PKK/KCK operasyonu: 6 gözaltı!06 Temmuz 2018
Arslan, Kılıç ve Atalay, TBMM’de 27. Dönem Milletvekili olarak kaydını yaptırdı06 Temmuz 2018
Kars Emniyetinden “Umutlu Yarınlar İçin Takipteyiz” projesi03 Temmuz 2018
Otomobil yayalara çarptı: 2 ölü 1 yaralı03 Temmuz 2018
Bakan Arslan Kars'ta yol yapım çalışmalarını inceledi 03 Temmuz 2018
Bakan Arslan: Dünyaya ve hainlere rağmen Sarıkamış birinci çıktı03 Temmuz 2018
Kars'ta Karayolları Bölge Müdürlüğü yol çalışmalarını hızlandırdı03 Temmuz 2018
Kars’ta mayıs ayında ihracat olmadı29 Haziran 2018
Kars’ta, “Doğayı, Çocuk Oyunlarını ve Tarihimi Kamerama Aldım Projesi” sona erdi29 Haziran 2018
HDP Kars Milletvekili Ayhan Bilgen mazbatasını aldı29 Haziran 2018
Kars’ta, 9. Tarım ve İnsan Fotoğraf Sergisi29 Haziran 2018
Kars AFAD'a TSK'dan Teşekkür Belgesi!29 Haziran 2018
Kars'ın 2071'e kadar içme suyu meselesi çözüme kavuşacak29 Haziran 2018
Kars’tan başlayan yolculuk Diyarbakır'a ulaştı29 Haziran 2018
Kahramanmaraş'ta PKK'lı Teröristlerle Çatışma Çıktı: 2 Şehit27 Haziran 2018
Kars Sağlık-Sen Basın Açıklaması27 Haziran 2018
Kars’a yeni müftü atandı27 Haziran 2018
2 bin 400 lira ikramiye geliyor!27 Haziran 2018
Kars’ta askeri araç devrildi27 Haziran 2018
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan'ın teşekkür mesajı26 Haziran 2018
Bakan Arslan’ın Belediye Mesajı25 Haziran 2018
Bakan Arslan’ın son duası25 Haziran 2018
AK Parti seçimi zaferle tamamladı25 Haziran 2018
Kars'ta, AK Parti 2, HDP 1 Milletvekili Çıkardı25 Haziran 2018
Bakan Arslan: "Meclis'te güçlü bir şekilde milletimize hizmet edeceğiz"25 Haziran 2018
TÜRKPATENT Mayıs ayı Kars verilerini açıkladı25 Haziran 2018
Kars'ta 63 hastaya oy kullandırdılar25 Haziran 2018
Kars Valisi Rahmi Doğan oyunu kullandı25 Haziran 2018
Bakan Ahmet Arslan Karslı hemşerilerinden destek istedi23 Haziran 2018
Kars'ta Engelli ve Eski Hükümlü vatandaşlara İŞKUR’dan büyük destek22 Haziran 2018
Kars'ta sağanak yağmur caddeleri göle çevirdi22 Haziran 2018
Kars'ta seçmen sayısı açıklandı22 Haziran 2018
Bakan Arslan AA Editör Masası'na konuk oldu22 Haziran 2018
Kars’ta öğrenme şenlikleri21 Haziran 2018
Kars'ta hamile eşini öldüren cani koca: "Pişmanım"21 Haziran 2018
Kars’ta Cumhurbaşkanına hakaret eden 5 kişi gözaltına alındı21 Haziran 2018
Bakan Arslan: “Kanal İstanbul Projesi öncelikle İstanbul’u koruma projesidir”18 Haziran 2018
Kars Emniyet Müdürlüğünde bayramlaşma16 Haziran 2018
Bakan Arslan, Muharrem İnce’ye göndermede bulundu16 Haziran 2018
Kars'ta bayram uygulaması!16 Haziran 2018
Kars'ta Jandarma, Bayramda çocukları unutmadı15 Haziran 2018
Kars'ta Ramazan Bayramına kan bulaştı14 Haziran 2018
Kars bizim, bakan bizim14 Haziran 2018
Kars’ta trafik kazası: 1 yaralı14 Haziran 2018
UDH Bakanı Arslan, Karakurt-Erzurum yolunu havadan inceledi13 Haziran 2018
Bakan Arslan: “Tam O ‘An” Sergisi, Doğu Ekspresi’ni geleceğe taşıyacak"13 Haziran 2018
Kars Kent Meydanında Jandarma sergisi13 Haziran 2018
UDH Bakanı Arslan, Başbakan Yıldırım ile Sabuncubeli Tünelleri açılışına katıldı13 Haziran 2018
Albay Kılıç'tan Kars Valisi Doğan’a ziyaret12 Haziran 2018
Bina İçi Elektronik Haberleşme Tesisatı Teknik Şartnamesi güncellendi12 Haziran 2018
Adem Çalkın’ın Kadir Gecesi Mesajı10 Haziran 2018
Kars Valisi Rahmi Doğan Mehmetçikle bir araya geldi10 Haziran 2018
Kars Valisi Rahmi Doğan, resim sergisinin açılışını yaptı10 Haziran 2018
Erdoğan Yıldırım'ın acı günü10 Haziran 2018
Başbakan Yıldırım: "Ülkenin Kalkınması İçin Çok Büyük Projeleri Gerçekleştiriyoruz"07 Haziran 2018
Taş Üstüne Taş Koyan Liderimiz Var"07 Haziran 2018
Kars'ta Otomobil Askerleri Taşıyan Midibüse Çarptı: 16 Yaralı07 Haziran 2018
Kars Asayiş Şube Afganları Sınır Dışı Etti07 Haziran 2018
Doğu Anadolu’ya iletişim alt yapısı için büyük yatırım07 Haziran 2018
Karslı Mali Müşavir Didem Turhan, Torba yasasını değerlendirdi07 Haziran 2018
Yaver Kop güven tazeledi07 Haziran 2018
Bakan yaptırıyor, vatandaşların yüzü gülüyor07 Haziran 2018
Düve desteği başvuruları bugün sona eriyor07 Haziran 2018
Kars'ta bin 750 litre kaçak akaryakıta el konuldu07 Haziran 2018
Kars'ta Anaç Koyun-Keçi Desteklemeleri hesaplara yatmaya başladı04 Haziran 2018
Birileri rahatsız oluyor04 Haziran 2018
Muharrem İnce Kars’ta konuştu04 Haziran 2018
Kars’ta uyuşturucu imal eden 3 kişi tutuklandı01 Haziran 2018
Bakan Arslan, “Son yüzyılın lideri Recep Tayyip Erdoğan’dır”01 Haziran 2018
Kars Gençlik Merkezi için geri sayım başladı01 Haziran 2018
İsveç Başkonsolosu Hyden, Vali Doğan’ı ziyaret etti01 Haziran 2018
Kars Valisi Rahmi Doğan muhtarlarla seçim güvenliğini konuştu31 Mayıs 2018
Kars’ta inşaat malzemesi çalan hırsızlar yakalandı31 Mayıs 2018
Kars’ta Kız Meselesi Kanlı Bitti, 1 Yaralı31 Mayıs 2018
Emeklilerin ikramiyeleri ile maaşları Bayramdan Önce Yatacak31 Mayıs 2018
Kars'ta İntihar Etmek İsteyen Babayı Kızı Kurtardı30 Mayıs 2018
Kars'ta 72 Kişi Zehirlendi!30 Mayıs 2018
Kafkas Üniversitesi Güzelleşiyor30 Mayıs 2018
UDH Bakanı Arslan, Kars Buluşması İftar programına katıldı30 Mayıs 2018
Ankara uçağı Kars’a inemedi29 Mayıs 2018
Kılıçdaroğlu'nun Konvoyuna Saldıran Terörist Kağızman'da Etkisiz Hale Getirildi,28 Mayıs 2018
7 bin bekçi alınacak28 Mayıs 2018
Kars'ta TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı sergisi açıldı28 Mayıs 2018
Esenyurt’ta düzenlenen iftara Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan katıldı28 Mayıs 2018
İstanbul yeni havalimanı 26 şeritli yollarla çevrilecek28 Mayıs 2018
Kars'ta 'Kalite Yönetim Sistemi Bilgilendirme' toplantısı yapıldı28 Mayıs 2018
Kars merkezli FETÖ/PDY operasyonu: Gözaltılar var27 Mayıs 2018
Bakan Arslan, Ebul Hasan Harakani Sofrası'nda orucunu açtı26 Mayıs 2018
Kars'ta 'Huzurlu Sokaklar' Uygulaması26 Mayıs 2018
CHP Kars Aday Listesi Değişti25 Mayıs 2018
Bakan Arslan’ı Karslılar Bağrına Bastı25 Mayıs 2018
Bakan Arslan, Memleketi Kars'ta Coşkuyla Karşılandı25 Mayıs 2018
Sabit Elektronik Haberleşme Altyapısının Kiralanması Protokolü için imzalar atıldı25 Mayıs 2018
Orgeneral Çetin'den Vali Doğan'a ziyaret25 Mayıs 2018
Kars’ta Haritalama Raporları ve İzleme Göstergeleri Eğitimi24 Mayıs 2018
Kars’ta ‘Liste’ istifası!24 Mayıs 2018
Bakan Arslan'a fahri doktora tevdi edildi24 Mayıs 2018
İşadamı Remzi Aras teşekkür etti23 Mayıs 2018
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından 16 bin 733 genç çiftçiye 503 milyon TL hibe23 Mayıs 2018
Müdür Düzgün: “Kars’ta 79 bin 873 kovanda, bin 277 ton bal üretiliyor”23 Mayıs 2018
SERKA 57. yönetim kurulu toplantısı yapıldı22 Mayıs 2018
Kars Polisi şehit yakınları ve gaziler onuruna iftar verdi22 Mayıs 2018
HDP Kars Milletvekili Adayı belli oldu21 Mayıs 2018
iyi parti Kars Adayları belli oldu,21 Mayıs 2018
AK Parti Kars Milletvekili Adayları Belli Oldu21 Mayıs 2018
Sadet partisi Kars Adayları belirlendi,21 Mayıs 2018
Kars’ta sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi21 Mayıs 2018
Müdür Gürel: “Kars’ın köylerinde yanmayan sokak lambası kalmayacak”21 Mayıs 2018
Vatan Partisi Kars Milletvekili adayları belli oldu21 Mayıs 2018
Dünya Süt Günü Kutlu Olsun21 Mayıs 2018
Boşuna Milletin Bakanı Demiyoruz!21 Mayıs 2018
CHP Kars Milletvekili Adayları Belli Oldu21 Mayıs 2018
Erzurum'u Karslı kurtardı!20 Mayıs 2018
Kars’ta metamfetamin uyuşturucu madde ele geçirildi20 Mayıs 2018
UDH Bakanı Ahmet Arslan'ın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı19 Mayıs 2018
Kars'ta 19 Mayıs coşkusu19 Mayıs 2018
KAÜ'de Aferez Ünitesi açıldı19 Mayıs 2018
Kars Valisi Rahmi Doğan, şehit yakınları ve gaziler ile iftarda bir araya geldi18 Mayıs 2018
Kars Emniyeti, engelleri bir günlüğüne de olsa ortadan kaldırdı18 Mayıs 2018
Kars'ta üç büyük operatörün katılımıyla “Yapay Zeka” paneli düzenlendi18 Mayıs 2018
Türkiye’de Ramazan topu yine ilk önce Kars’ta atıldı18 Mayıs 2018
Bakan Arslan Karayollarına alım bekleyen teknik personellere Kars’tan müjde verdi18 Mayıs 2018
Kars'ta ŞÖNİM genelgesi yayınlandı17 Mayıs 2018
Kars Gar Müdürü Metin Ruşen Tutaz, son yolculuğuna uğurlandı15 Mayıs 2018
“Minik Kalpler Üşümesin, Kars Ardahan Iğdır Birlik Gecesi”14 Mayıs 2018
Kars'ta İftar Çadırı kuruldu14 Mayıs 2018
Kars’ta aranması olan 33 şahıs yakalandı14 Mayıs 2018
Modern tarım Kars'ta hızla ilerliyor14 Mayıs 2018
Bakan Arslan`ın Anneler Günü Mesajı,13 Mayıs 2018
Remzi Aras, 24 Haziran’ı değerlendirdi13 Mayıs 2018
Saadet Partisi Kars Milletvekili aday adayı listesi (Saadet Partisi'nin milletvekili aday adayları,13 Mayıs 2018
Bakan Arslan AK Gençlerle bir araya geldi13 Mayıs 2018
Kars'ta yüzde 30 hibeli düve alım desteği başvuruları başladı13 Mayıs 2018
HDP Kars Milletvekili aday adayı listesi (HDP'nin milletvekili aday adayları ,13 Mayıs 2018
Remzi Aras: Türkiye, 24 Haziran 2018 seçimleriyle şahlanma dönemine girecek10 Mayıs 2018
İyi Parti Kars Aday Adaylarını tanıttı10 Mayıs 2018
Kars'ta trafik bilinci miniklere aşılandı10 Mayıs 2018
Kars'ta 67 bin 440 hanehalkı yaşıyor10 Mayıs 2018
Kars'ta Seçim Güvenliği ve Koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi10 Mayıs 2018
SİMMDER'den Kars'ta ödül töreni!10 Mayıs 2018
Kars'ta görev yapan polis hayatını kaybetti10 Mayıs 2018
Bakan Arslan: "FETÖ dünyanın her yerinde Türkiye ile ilgili karalama kampanyaları yürütüyor"09 Mayıs 2018
Kars-Ardahan Bölge Barosu yine birinci oldu09 Mayıs 2018
Kars Emniyet Müdürü Bitirik: “Trafik güvenliği, sadece polisiye tedbirlerle sağlanamaz”09 Mayıs 2018
İşte CHP Kars Milletvekili aday adayı listesi (CHP'nin milletvekili aday adayları kim?)08 Mayıs 2018
Bakan Arslan: "Türkiye'de 40 milyon kişiyi YHT ile taşıdık"08 Mayıs 2018
Kazaların yüzde 95'i insan kusurlu!08 Mayıs 2018
Kars'ta 6 kişilik aile zehirlendi08 Mayıs 2018
Dikkat süre uzatılmayacak! Son 5 gün08 Mayıs 2018
Kars Harakani Havaalanı servis fiyat tarifesi yayınlandı08 Mayıs 2018
Kars Valisi Rahmi Doğan parkta incelemelerde bulundu07 Mayıs 2018
Karslı öğrenciler Sakarya’da!07 Mayıs 2018
Kars’ta kız öğrencilerin el emekleri görücüye çıktı07 Mayıs 2018
Kars Valisi Rahmi Doğan'ın ilçe ziyaretleri sürüyor07 Mayıs 2018
Kars'ta zehir akmaya devam ediyor07 Mayıs 2018
Bakan Arslan'dan önemli açıklamalar!07 Mayıs 2018
Recep Yener Birliker, Kars’ı mahvetti ve gitti!06 Mayıs 2018
Kars Karayollarına yeni Bölge Müdürü06 Mayıs 2018
MHP Kars Milletvekili Aday Adayları açıklandı06 Mayıs 2018
Kars Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yeni hizmet bürosu a06 Mayıs 2018
Ahmet Recep Tekcan’ın seçim çalışmaları05 Mayıs 2018

KAĞIZMANFM CANLI DİNLE


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,


Facebook Beğen
Menü
Haber Editörü

           Ali Çelik

     0 538 37509 43

HUKUK DANIŞMANLARIMIZ :

Av:Seyfettin Kan

0 535 830 96 49
________________

Av: Kasım Yıldız          

0 532 287 84 08    
________________      

HESAP NO:İBAN:
IBAN: TR260001000343297626465001

____________ 

KAĞIZMAN'DA NOBETCİ ECZANELER

BU HAFTAKİ NÖBETCİ ECZANELER

PAZARTESİ-ŞİFA ECZANESİ

SALI--NUR ECZANESİ

CARŞAMBA-ALTUN ECZANESİ

PERŞEMBE--ARAS ECZANESİ


CUMA---KAĞIZMAN ECZANESİ

CUMARTESİ,YASİN ECZANESİ

PAZAR--TAMER ECZANESİ

BİZLERDE KAĞIZMANFM OLARAK HASTALARA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ,

..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Video Galeri
En Çok Yorumlanan
Foto Galeri
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası
CH