Bakan Arslan Kağızman'da 'Evet' Kampanyasını Başlattı

13 Mart 2017
0 Haber Yorum

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, baba ocağı Kağızman’da hemşerileriyle buluşarak 16 Nisan’da yapılacak olan referandum için ‘Evet’ kampanyası başlattı


Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı bir dizi programlar kapsamında memleketi Kars'a geldi. Bakan Arslan’ı havaalanında Vali Rahmi Doğan, Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, kurum ve daire amirleri ile partililer karşıladı. Protokolle bir süre sohbet eden Bakan Ahmet Arslan daha sonra partisinin Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını yapmak üzere Kağızman’a hareket etti.

Bakan Aslan’a 18 ve 20. Dönemlerde Doğruyol Partisi’nden Kars Milletvekilliği yapan Sabri Güner de destek vermek için Kars'ın Kağızman ilçesine geldi.

Bakan Arslan daha sonra uzun araç konvoyu eşliğinde Kağızman’a geçti. Kağızman’da coşkulu bir şekilde karşılanan Bakan Arslan sevgi seli arasında konuşma yapacağı alana güçlükle geçti.

AK Parti Kağızman İlçe Başkanlığının Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını yapmak için baba ocağına gelen Bakan Ahmet Arslan’ı Kağızmanlılar bağrına bastı. Burada vatandaşlara seslenen Bakan Arslan, 16 Nisan için vatandaşlardan destek istedi.

Konuşmasına Milliyetçi Hareket Partisi, Ülkü Ocakları ve teşkilatlarına teşekkür ederek başlayan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, “Sözlerinin arkasında duruyorlar. Ama bizim isteğimiz bu değil, bizim isteğimiz diyoruz ki partiler farklı şeyler söyleyebilirler, liderler farklı şeyler söyleyebilirler, terör örgütlerinin, FETÖ’nün PKK’nın, DEAŞ’ın DHKPC’nin menfaati başka şeyleri gerektirir olabilir. Dış güçlerinin menfaatleri başka şeyleri gerektiriyor olabilir. Ama siz ülkemizin bekası için nasıl ki 15 Temmuz’da el ele gönül gönüle, hep beraber meydanlara indiniz hainlere derslerini verdiniz” dedi.

Binlerce Kağızmanlıdan evet sözü alan Bakan Ahmet Arslan, Kağızman’da ve Kars’ta 16 Nisan’da sandıkları patlatacaklarını söyledi. Bakan Arslan, “Şimdi de ülkemizin istikbali, istiklali için çift başlılıktan kurtulması için daha hızlı büyüyebilmesi için bu dış güçlerin menfaatlerine göre değil, milletimizin menfaatine göre bir idare sistemi olması için Cumhurbaşkanlığı değişiklik sistemi, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi çok önemli, bu değişikliğin arkasında durun. Bu değişikliğin arkasında durunca çift başlılıktan kurtulacağız. Bunu söyledim. Bir şey daha olacak. Sandığa gittiğinizde hükümetin kim olacağına siz karar vereceksiniz. Kaç oyla? En az yüzde 50’lik oyla. Siyasi parti farklı gözetmeksizin, siyasi seçimlerde, parti seçimlerinde başka partilere oy vermiş olabilirsiniz. Ama bugün omuzlarınıza aldığınız sorumluluk hakkını yerine getireceksiniz. İnşallah Kağızman’da sandıkları patlatacaksınız. Ama Kars ve diğer 6 ilçede, Kağızman’ı örnek alacak. Bugüne kadar Sarıkamış’ı örnek aldıkları gibi inşallah biz güçlü bir şekilde yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

Bakan Ahmet Arslan, konuşmasının ardından çocuklara oyuncak hediye etti. Arslan daha sonra Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını yaptı.

Kağızman meydanında dev Türk bayrağıyla yürüyen gençlerin ellerindeki ‘Ülkü Ocakları evet diyor’ yazılı pankart dikkat çekti.

bakan-arslan-kagizmanda-evet-kampanyasini-baslatti-(1)-001.jpgbakan-arslan-kagizmanda-evet-kampanyasini-baslatti-(2)-001.jpgbakan-arslan-kagizmanda-evet-kampanyasini-baslatti-(3)-001.jpgbakan-arslan-kagizmanda-evet-kampanyasini-baslatti-(6).jpgbakan-arslan-kagizmanda-evet-kampanyasini-baslatti-(7).jpgbakan-arslan-kagizmanda-evet-kampanyasini-baslatti-(8).jpgbakan-arslan-kagizmanda-evet-kampanyasini-baslatti-(9).jpgbakan-arslan-kagizmanda-evet-kampanyasini-baslatti-(10).jpgbakan-arslan-kagizmanda-evet-kampanyasini-baslatti-(11).jpgbakan-arslan-kagizmanda-evet-kampanyasini-baslatti-(12).jpgbakan-arslan-kagizmanda-evet-kampanyasini-baslatti-(13).jpgbakan-arslan-kagizmanda-evet-kampanyasini-baslatti-(14).jpgbakan-arslan-kagizmanda-evet-kampanyasini-baslatti-(15).jpgbakan-arslan-kagizmanda-evet-kampanyasini-baslatti-(16).jpgbakan-arslan-kagizmanda-evet-kampanyasini-baslatti-(17).jpgbakan-arslan-kagizmanda-evet-kampanyasini-baslatti-(18).jpgbakan-arslan-kagizmanda-evet-kampanyasini-baslatti-(19).jpgbakan-arslan-kagizmanda-evet-kampanyasini-baslatti-(20).jpgbakan-arslan-kagizmanda-evet-kampanyasini-baslatti-(21).jpgbakan-arslan-kagizmanda-evet-kampanyasini-baslatti-(22).jpgbakan-arslan-kagizmanda-evet-kampanyasini-baslatti-(23).jpg

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)

KAĞIZMAN'DA NOBETCİ ECZANELER

BU HAFTAKİ NÖBETCİ ECZANELER

PAZARTESİ-ATAŞ ECZANESİ

SALI--ŞİFA ECZANESİ

CARŞAMBA-NUR ECZANESİ

PERŞEMBE--ALTUN ECZANESİ


CUMA---ARAS ECZANESİ

CUMARTESİ,KAĞIZMAN ECZANESİ

PAZAR--YASİN ECZANESİ

BİZLERDE KAĞIZMANFM OLARAK HASTALARA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ,PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnket

YENİ TEMAMIZI NASIL BULDUNUZ,

İDARE EDER,
NORMAL
İYİ
ÇOK GÜZEL,
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber