Bakan Arslan, Kağızman’da Cami ve Kuran Kursu Temel Atma Törenine Katıldı

30 Mart 2017
0 Haber Yorum

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kağızman’da yatılı kuran kursu ve cami temel atma törenine katıldı.


, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kağızman’da yatılı kuran kursu ve cami temel atma törenine katıldı.Hayırsever iş adamı Yusuf Korkmaz tarafından 5 milyona mal olan yatılı kuran kursu ve cami temel atma törenine katılan Bakan Arslan, “İlçemize böyle bir hizmetin yapılmasını sağlayan Yusuf beye teşekkür ederiz. Kars ve ilçelerinde hükümet olarak çok büyük yatırmalara imza atıyoruz. Artık bir ilçede bile yapılan yatırmaların sayısı onları geçti. Eskiden olsa hayal bile edilemeyecek büyüklükte hizmetlerimizi halkımızın ayağına getiriyoruz.” dedi.

Bakan Arslan, bir taraftan yeni projeleri hayata geçirirken diğer taraftan da yapılacak diğer yatırımların planlarını yaptıklarını belirtti.

Konuşmasının ardından Bakan Arslan, Kars Valisi Rahmi Doğan ve iş adamı Yusuf Korkmaz ile birlikte yatılı kuran kursu ve cami temel atmasını yaptılar.

Temel atma törenlerinin ardından Bakan Arslan, ilçedeki esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Birçok esnafla sohbet eden Bakan Arslan, 16 Nisan referandumunun önemine değinerek halktan destek istedi.

bakan-arslan,-kagizman’da-cami-ve-kuran-kursu-temel-atma-torenine-katildi-(1).jpgbakan-arslan,-kagizman’da-cami-ve-kuran-kursu-temel-atma-torenine-katildi-(2).jpgbakan-arslan,-kagizman’da-cami-ve-kuran-kursu-temel-atma-torenine-katildi-(3).jpgbakan-arslan,-kagizman’da-cami-ve-kuran-kursu-temel-atma-torenine-katildi-(4).jpgbakan-arslan,-kagizman’da-cami-ve-kuran-kursu-temel-atma-torenine-katildi-(5).jpg

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber