Bakan Arslan Baba Ocağında Taziyeleri Kabul Etti,

25 Temmuz 2017
0 Haber Yorum

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat eden kardeşi Okan Arslan'ın taziyesini memleketi Kars'ta kabul etti.


Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat eden kardeşi Okan Arslan'ın taziyesini memleketi Kars'ta kabul etti.
 

Kars Harakani Havalimanı'na gelen Bakan Arslan'ı, Kars Vali Vekili Mehmet Halis Aydın, 14'ncü Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Turan İnan, Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın,Kağızman Kaymakamı Ercn Öter,Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız,Kağızman ilçe Müftüsü Özcan Yılmaz,bazı il protokolü ile vatandaşlar karşıladı. 


Kağızman ilçesine gelen Bakan Arslan, babası Süleyman Arslan, ağabeyi Hüseyin Arslan ve kardeşi Osman Arslan ile Kağızman Belediyesi Kapalı Pazar alanında taziyeleri kabul etti.   
 

Arslan, burada yaptığı konuşmada, gerek arayarak gerek taziye ziyaretinde bulunan tüm hemşehrilerine teşekkür ederek, "Bütün hemşehrilerimiz gerçekten hastanede de gerçekten bizi hiç yalnız bırakmadılar. İstanbul'da da hakeza bizi hiç yalnız bırakmadınız. Acımızı paylaşarak azaltıyorsunuz hepinize çok çok teşekkür ediyorum." dedi.
 

Vatandaşların acılarını paylaşarak azalttıklarını ifade eden Arslan, "Hastanede yattığı dönemden başlayarak sayın Cumhurbaşkanımız sayın Başbakanımız birçok kişi ama birçok kişinin içinde elbetteki eş dost, akraba, hemşehri hiç kimse ama hiç kimse bizi yalnız bırakmadı. Allah onlarda da razı olsun. Milletimizin güzel bir özelliği var iyi günleri paylaşarak mutluluğu sürüyor ama daha da önemlisi acı günü paylaşarak acıyı unutturuyor. Gerçekten acımızı unutturmak adına acımızı paylaşmak adına olağan üstü bir ilgi vardı, burada da tekrar olağan üstü bir ilgi var. Siz saygıdeğer hemşehrilerimin hepsine tek tek çok teşekkür ediyoruz. Allah sizlerden razı olsun." ifadesini kullandı.
 

Kars Vali Vekili Aydın, Tuğgeneral İnan, Belediye Başkanı Karaçanta, TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı ve AK Parti Sivas Milletvekili Mehmet Habib Soluk, bazı il protokolü ile çok sayıda vatandaş, Bakan Arslan'a taziyelerini iletti.
 ​

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber