Bakan Ahmet Arslan, Polis Telsiziyle Kars Emniyet Teşkilatının Regaip Kandili’ni Kutladı

31 Mart 2017
0 Haber Yorum

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, bir dizi açılış ve incelemeler için geldiği Kars’ta görev yapan polislerin Regaip Kandili’ni telsiz anonsuyla kutladı.


Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, bir dizi açılış ve incelemeler için geldiği Kars’ta görev yapan polislerin Regaip Kandili’ni telsiz anonsuyla kutladı.Bakan Arslan, telsizinden yaptığı anonsla tüm polislerin mübarek Regaip Kandilini kutlayarak görevlerinde başarılar diledi.

Arslan anonsunda, “Milletimizin huzuru, ülkemizin bekası için görev başındaki tüm teşkilat mensuplarının mübarek Regaip Kandili’ni kutluyorum. Bu vesileyle aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anarken görev başındaki tüm teşkilat mensupları ve ailelerine sağlık afiyet diliyorum. Görevlerinizde başarılar dilerim.” dedi.

İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman da anonsa “Sayın Bakanım Sağ Olsunlar” diye cevap verdi.

Görevi başındaki polislerde Bakan Arslan’ın anonsunu dinledikten sonra görevlerine devam ettiler.

bakan-ahmet-arslan,-polis-telsiziyle-kars-emniyet-teskilatinin-regaip-kandili’ni-kutladi-(1)-001.jpgbakan-ahmet-arslan,-polis-telsiziyle-kars-emniyet-teskilatinin-regaip-kandili’ni-kutladi-(2)-001.jpgbakan-ahmet-arslan,-polis-telsiziyle-kars-emniyet-teskilatinin-regaip-kandili’ni-kutladi-(3)-001.jpgbakan-ahmet-arslan,-polis-telsiziyle-kars-emniyet-teskilatinin-regaip-kandili’ni-kutladi-(4)-001.jpgbakan-ahmet-arslan,-polis-telsiziyle-kars-emniyet-teskilatinin-regaip-kandili’ni-kutladi-(5)-001.jpgbakan-ahmet-arslan,-polis-telsiziyle-kars-emniyet-teskilatinin-regaip-kandili’ni-kutladi-(6)-001.jpgbakan-ahmet-arslan,-polis-telsiziyle-kars-emniyet-teskilatinin-regaip-kandili’ni-kutladi-(7)-001.jpgbakan-ahmet-arslan,-polis-telsiziyle-kars-emniyet-teskilatinin-regaip-kandili’ni-kutladi-(8)-001.jpgbakan-ahmet-arslan,-polis-telsiziyle-kars-emniyet-teskilatinin-regaip-kandili’ni-kutladi-(9).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber