sanalbasin.com üyesidir

Azerbaycan Kars Başkonsolosu Ayhan Süleymanlı’dan TADDEF’e Ziyaret

11 Mayıs 2016
0 Haber Yorum

Azerbaycan Kars Başkonsolosu Ayhan Süleymanlı,Iğdır temsilcisi Fariz Caferov ile birlikte Türkiye Azerbaycan Dostluk Dernekleri Federasyonu (TADDEF )Iğdır Azerbaycan Evi Derneğini ziyaret etti.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Azerbaycan Kars Başkonsolosu Ayhan Süleymanlı,Iğdır temsilcisi Fariz Caferov ile birlikte   Türkiye Azerbaycan Dostluk Dernekleri Federasyonu (TADDEF )Iğdır Azerbaycan Evi Derneğini ziyaret etti.
Ziyaret sırasında TADDEF Genel Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Serdar Ünsal’a hediye veren, Azerbaycan Kars Başkonsolosu Ayhan Süleymanlı,”Derneğinizin çalışmalarını yakından takip ediyorum. Çok güzel başarılı çalışmalarınız var. Azerbaycan’ı karşılıksız sevmeniz, Ermenilerin yaptığı saldırganlığı  özellikle Hocalı Faciasına gösterdiğiniz yakın ilgi kardeşliğimizin en güzel örneğidir.Bizler Umumi liderimiz Haydar Aliyev’in dediği gibi “iki Devlet,Tek milletiz” Sizleri yönetiminizi kutlar çalışmalarınızda başarılar dilerim.”dedi.
Serdar Ünsal’da  Süleymanlı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi:”Bu ziyaretiniz bizleri mutlu etmiştir. Türkiye Azerbaycan kardeşliğinin gereğini yapıyoruz. Her zaman Azerbaycan’ın yanındayız. Olmaya da devam edeceğiz.Ermenilerin gerçek yüzünü saldırgan tutumunu her alanda  anlatmaya devam edeceğiz. İşgal edilen Azerbaycan topraklarından çekilinceye kadar tepkimiz devam edecektir. Ermenilerin Türk milletine yaptığı soykırımı Naziler bile yapmamıştır. Ermenilerin Hocalı’ı da ve Iğdır’da yaptığı soykırımları unutmamız mümkün değildir.”
Görüşmeye Dernek  yönetim kurlu üyeleri  Nazım Karada, Erhan Yaycılı,Volkan Bayat da katıldı.

SERDAR ÜNSAL/IĞDIR

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber