Ana Sayfa > ARPAÇAY

Aşkına özgürlük bekliyor
21 Haziran 2015
Aşkına özgürlük bekliyor
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ,GÜNCEL VE TARAFSIZ HABERLERLE HİZMETİNZDEYİZ,ALİ ÇELİK

KÜÇÜK YAŞTA EVLENDİ AŞKINI CEZAEVİNE HAPSETTİ
-AŞKLA EVLENDİLER HASRETLE KAVUŞMAYI BEKLİYORLAR
-KÜÇÜK YAŞTA EVLİLİKTEN CEZAEVİNE GİRDİ
Kars’ın Arpaçay İlçesine bağlı Tomarlı Köyü’nde yaşayan 32 yaşındaki Elbistan Güler, kaçarak evlendiği 23 yaşındaki Canan Güler’in olay tarihinde yaşının 15 olması nedeniyle cezaevine girdi. 2 çocuğuyla perişan olduklarını söyleyen Canan Güler, devlet büyüklerinden yardım istedi.
Tomarlı köyünde yaşayan Elbistan Güler, Dilber-Burhanettin Karstarlı çiftinin kızı Canan’a aşık oldu. Canan ve Elbistan Güler 12 Eylül 2007 günü kaçmaya karar verdi. Kızının ortadan kaybolması üzerine aile jandarmaya haber verdi. Kızının Elbistan Güler’e kaçtığını öğrenen ailenin izni ile ikili yapılan düğünle dünya evine girdi. Düğün sonrası gözaltına alınan Elbistan Güler 20 Eylül 2007’de tutuklanarak cezaevine kondu. 1 ay cezaevinde kaldıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Elbistan Güler hakkında Kars Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı. Nüfusa yanlış kayıt yaptırıldığı ve kayıtlarına göre 1995 doğumlu olan Canan için Adli Tıp Kurumu 6’ncı İhtisas Kurulu’nda yaş tespiti istendi. İhtisas Kurulu Canan’ın kemik yaşının 1992 doğumlu olarak kayıtlı olduğu belirlendi. Ailelerin şikayetinden vazgeçmesine karşın kamu davasına dönüşen dosyada mahkeme 12 Kasım 2009 günü görülen karar duruşmasına Elbistan Güler’i ‘çocuğun nitelikli cinsel istismarı’ suçundan 6 yıl 8 ay, ‘kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçundan ise 2.5 yıl hapis cezasına mahkum etti.
ALLAH RIZASI İÇİN BİR KEREYE MAHSUS AFFETSİNLER
Ailenin kararı temyiz etmesi üzerine dosya Yargıtay 14’üncü Ceza Dairesi’nde incelendi. Yargıtay, yerel mahkemenin Elbistan Güler hakkında verdiği cezaları onadı. Cezanın onanması üzerine cezaevine girmeden önce resmi nikah kıyan Canan-Elbistan Güler çiftinin mutlulukları kısa sürdü. 9 yıl 2 aylık hapis cezasını çekmek için 5 Mart 2014 günü Elbistan Güler cezaevine girince ailesi perişan oldu. Kızları 7 yaşındaki Nehir ve 8 aylık Yağmur ile ortada kaldığını söyleyen Canan Güler, eşinin Kars’taki cezaevinde yer olmadığı için Gümüşhane’ye gönderildiğini belirtti. 8 aydır kocasını ziyarete gidemediğini anlatan Canan Güler, “Kendi rızamla eşime kaçtım. Sevdiğim için mutlu olurum diye evlendim, ancak şimdi yuvamız dağıldı. Çok mutsuzum. O içeride ben dışarıda. Onun içeride hayatı bitti, bende burada vicdan azabı çekiyorum. Her Çarşamba günü beni telefonla arıyor. Telefon her yüzüme kapandığında çok acı çekiyorum. Başbakanımızın da çocuğu var. Gözünün önünde öyle olmasını ister mi? Allah rızası için bir kereye mahsus affetsinler. Yağmur’u babası hiç görmedi. Çok güzel bir evliliğimiz vardı. Devlet büyükleri bize yardım etsin” diye konuştu.
ÇOCUĞUMUN SERBEST BIRAKILMASINI İSTİYORUZ
Gelininin kendi rızası ile kaçtığını aktaran Bahçeli Güler ise şunları söyledi:
“Gelinimi oğlum kapısına gidip kaçırmadı. Gece yatıyordum aniden kapıyı vurdular, baktım oğlum gece gelinle birlikte gelmiş. ‘Oğlum bu nedir?’ diye sordum. Oğlumda bana ‘baba kendisi kaçıp gelmiş. Ya beni alacaksın ya da ben intihar edeceğim’ dedi. Bende o sırada gelinime döndüm ve ‘kızım bak yaşın küçük olur sonra perişanlık çekeriz. Gel seni evine götüreyim, ailene teslim edeyim’ dedim. Annesi kendisini başka bir yakınıyla evlendirmek istiyormuş o da başkasına varmamak için oğluma kaçmış. Bizde mecburen kabullendik, düğünlerini yapıp evlendirdik ve annesiyle barıştık. Zaten annesi de bizden şikayetçi olmamıştı. Bir an önce çocuğumun serbest bırakılmasını istiyoruz. Üzüntüden eşim de ben de hasta olduk. Sayın Cumhurbaşkanımıza sesleniyorum Allah rızası için bir kolaylık sağlasın oğluma yardım etsinler.”
‘OĞLUMU AFFETSİNLER YA DA KARS’TAKİ CEZAEVİ’NE GERİ GÖNDERSİNLER’
Baba Bahçeli Güler, imkansızlıklar nedeniyle oğullarını görmeye bile gidemediklerini, gittiklerinde de çok zorluk çektiklerini anlattı. Baba Bahçeli Güler, “Böyle perişanlık hiç kimsenin başına gelmemiştir. Kendimde eşim Saime’de sıkıntıdan hasta olduk. Kalp hastalığına tutuldum, İstanbul’a gönderdiler anjio oldum. Sayın Cumhurbaşkanımıza sesleniyorum Allah rızası için bir kolaylık sağlasın oğluma yardım etsinler. Benim evimde söndü, hayatım da karardı. Eşimde, bende psikologa gittik. Şimde şu anda bize bir şey olsa bu çocukların hali ne olacak? Gelinimin annesi de yalnız, onun da durumu yok. Biz olmasaydık, bunlara sahip çıkmasaydık ne olurdu bunların hali? Oğlumu affetsinler, Gümüşhane Cezaevi’nden de Kars’a geri göndersinler.” diye konuştu.
‘VİCDAN AZABI ÇEKİYORUM’
Canan Güler 8 aydır eşinin yüzünü göremediğini, eşinin 8 aylık bebeğinin bile yüzünü göremediğini söyleyerek çaresizlik içinde olduklarını haykırdı. Canan Güler, “Bizde biliyoruz suç ama bir kez olsun bizi de anlasınlar. Ben kendi rızamla eşime kaçtım. O zaman kimlikteki yaşım 13’tü ama ben o zaman 17 yaşındaydım. Ben kendi isteğimle kendi kapısına kendim geldim. Sevdiğim için geldim. Ben şu anda mutlu değilim o içeride ben dışarıda. Ben 8 aydır yüzünü göremiyorum. Böylelikle bana iyi bir şey yapmıyorlar aksine kötülük yapıyorlar. Onun içeride hayatı bitti bende burada vicdan azabı çekiyorum. Artık psikolojik sorunlara girdim. Artık yaşamak istemiyorum. Her Çarşamba günü beni telefonla arıyor telefon her yüzüme kapandığında ben çok acı çekiyorum. Allah rızası için herkesin çoluk çocuğu var, Başbakanımızın da çocuğu var. Gözünün önünde öyle olmasını ister mi? Yani öyle bilsin benim babam yok, ailem yok. Zaten zorluklarla büyümüşüm birde bu çileleri çekmek çok ağır geliyor. Mutlu olmak için kaçtım ama şimdi ben mutlu değilim. Allah rızası için bir kereye mahsus affetsinler. Çocuklarım Nehir 7 yaşında Yağmur ise 8 aylık. Yağmur’u babası hiç görmedi. Millet çocuğu oluyor seviniyor biz sevinemiyoruz. Biz inanın evliliğimizden çok mutluyduk. Annem, kayınvalidem, kayın babam, çocuklarım, eşim hepimiz mutluyduk. Bu konuda hiçbir sıkıntımız yoktu. Herkesten de mutluyduk. Ama şu anda bizim mutluluğumuz bozuldu. Yuvamız darmadağın oldu. İstanbul’da evimiz bile vardı. Eşyalarımızı hep Suriyelilere bedava verdiler. Her şeyimiz tarumar oldu. Bizim yuvamız dağıldı.” dedi. 
‘BENİM ÇOCUĞUMU CEZAEVİNDE BAŞKA GÖZLE GÖRÜYORLAR’
Gözyaşlarına boğulan Cezaevindeki Elbistan’ın annesi Saime Güler de, “Allah rızası için benim çocuğumu kurtarsınlar. Oğlumun iki çocuğu ve eşi benim yanımda kalıyorlar. Perişan olduk. Eşim rahatsız bende rahatsızım. Ne olur bize yardım etsinler. Terörü dağdan indiriyorlar sonra getirip pişmanlık yasasından yararlandırıyorlar. Ele bilsinler ki benim çocuğumda bir terördü Allah rızası için benim çocuğuma da yardım etsinler. Onu da affetsinler. Eller bayram ediyor bizler zindan yaşıyoruz. Ağlaya ağlaya gözyaşlarım kurudu. Şu anda oğlumun yeri çok kötü durumda. Benim ciğerim yanıyor. Benim çocuğumu dört duvar arasından çıkarsınlar. Benim çocuğumun suçu ne? Benim çocuğumu cezaevinde başka gözle görüyorlar. Benim ne dediğimi anlıyorsunuz, götürüp cinsel istismarcıların arasına koymuşlar. Benim bir tarafım esiyor, çok rahatsızım, kanser mi oldum, verem mi oldum bilmiyorum. Yarın ne olur belli değil. Yarın bize bir şey olursa gelinimi, torunlarımı kime bırakayım kime emanet edeyim.” şeklinde konuştu.
‘ENİŞTEMİN SERBEST BIRAKILMASINI İSTİYORUM’
Canan’ın annesi Elbistan’ın kayınvalidesi Dilber Karsdarlı (50) ise şunları söyledi:
“Ben kızımın kendi isteğiyle kaçtığını bilmiyordum. Öyle bildim bohçaçı mı götürdü. Bunlarda bildirmemiştiler. Gittim şikayetçi oldum. Sonra öğrenince şikayetimden vazgeçtim. Biz vazgeçtik devlet vazgeçmedi. Kamu davasına soktular. Ben eniştemin cezaevinden çıkmasını istiyorum. Kızım kaçtığı zaman 17 yaşındaydı. Ama eşimin vefatından sonra nüfus cüzdanları çıkartılırken bir karışma olmuş ve en büyük evladım Canan ile ikinci sıradaki oğlum Sinan’ın doğum tarihleri karışmış. Ne gecem gece, ne gündüzüm gündüz.”
‘BABA SENİ ÇOK ÖZLEDİM’
7 yaşındaki Nehir ise, “Babası istiyorum. Babamı çıkarsınlar. Babamı çok seviyorum, çok özledim. Baba gel, biz kavuşalım. Ben sana her zgün dua ediyorum” diyerek babasına seslendi.
(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – BEDİR ALTUNOK (ÖZEL HABER) 

 Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer ARPAÇAY Haberleri

Başlık Tarih
 
Arpaçay ve Aras Nehrinin su ölçümü yenilenen AGİ ile yapılacak03 Ocak 2019
Arpaçay’da “Kültürün Senin Kimliğindir” sergisi10 Aralık 2018
Arpaçay’da Muhtarlar toplantısı10 Aralık 2018
Kars’ta askerden terör propagandası, serbest bırakıldı03 Kasım 2018
Arslan ve Kılıç parke taş döşedi06 Ağustos 2018
Karslı çobana 'Ermeni' dayağı29 Haziran 2018
Arpaçay'da büyükbaş hayvan kaçakçılarına operasyon30 Mayıs 2018
Arpaçay Kaymakamı Koç, iftar yemeğinde Mehmetçikle bir araya geldi24 Mayıs 2018
Arpaçay Koçköy Göleti İnşaatında çalışmalar devam ediyor02 Mayıs 2018
Arpaçay'da 2 farklı kaza: 6 yaralı30 Nisan 2018
Arpaçay'da Yayla sorunu Valiliğe taşındı30 Nisan 2018
Arpaçay'da kaçak silah satan 2 kişi yakalandı20 Nisan 2018
Arpaçaylılardan Mehmetçiklere canlı koyun desteği23 Mart 2018
Vali Doğan muhtarlarla buluştu01 Mart 2018
Kars Valisi Doğan, “Arapça Dil Sınıfı”nın açılışını gerçekleştirdi16 Şubat 2018
Altay, Beyribey'i ziyaret etti08 Şubat 2018
Kars’ta gezi öğrencileri mahsur kaldı01 Şubat 2018
Vali Doğan, Sevgi Evi Çocuklarıyla Arpaçay Kütük Evde Bir Araya Geldi13 Ocak 2018
Arpaçay Çıldır yolunda kar engeli30 Kasım 2017
Kars’ta Trafik Kazası: 2 Ölü, 4 Yaralı06 Ağustos 2017
Arpaçay'da Trafik Kazası: 3 Yaralı23 Temmuz 2017
Arpaçay'da 12 Bin Adet Kenevir Ele Geçirildi19 Temmuz 2017
Araç, koyun sürüsüne daldı20 Mayıs 2017
Kars’ta Trafik Kazası: Bir Kişi Hayatını Kaybetti24 Nisan 2017
Kars Arpaçay’dan Bakan Arslan’a “EVET” selamı31 Mart 2017
Arpaçay Belediyesi’nin Karla Mücadelesi03 Şubat 2017
Kars’ta Tipiden Kapanan Yolda Araçlar Yolda Kaldı03 Şubat 2017
Arpaçay Bir Ev Tamamen Yandı31 Ocak 2017
Arpaçay Çıldır yolu kar dolu29 Ocak 2017
Arpaçay’da çıkan kavgada 13 kişi yaralandı17 Ocak 2017
Kaymakam Onur Şatıroğlu Arpaçay'da Görevine Başladı04 Ocak 2017
2017'de Utandıran Tablo...03 Ocak 2017
Başkan Altay’ın esnaf ziyaretleri29 Aralık 2016
Arpaçay’da gece-gündüz kar temizliği27 Aralık 2016
Kars’ta Trafik Kazası: 2 Yaralı24 Aralık 2016
Çalışmanın yaşı yok10 Aralık 2016
Sorunlar yerinde çözülecek16 Kasım 2016
Arpaçay’da Kurtuluş’un 96. Yılı04 Kasım 2016
Arpaçay Belediyesi Bursa Büyükşehir ile kardeş oldu21 Ekim 2016
Başkan Erçetin Altay’dan eğitim kurumlarına ziyaret06 Ekim 2016
Arpaçay’da 20 Ton Ot Yanarak Kül Oldu05 Ekim 2016
Arpaçay Kaymakamlığı ilçeyi şantiyeye çevirdi11 Temmuz 2016
ARPAÇAY’DA ÖĞRENCİLERİN SERGİSİ İLGİ GÖRDÜ10 Haziran 2016
KAYMAKAM ÖĞRENCİLERLE UÇURTMA UÇURDU02 Mayıs 2016
Köyde Yangın Çıktı Ev Kül Oldu30 Nisan 2016
Kuzuların koyunlarla buluşması20 Nisan 2016
ARPAÇAY’DA YAŞLILAR ZİYARET EDİLDİ20 Nisan 2016
ARPAÇAY BELEDİYESİ’NİN ARAÇ FİLOSU GÜÇLENDİRİLDİ11 Nisan 2016
Arpaçay’da kaçak sigara ele geçirildi31 Mart 2016
İlçelerden haber turu29 Mart 2016
ARPAÇAY YBO YILDIZ KIZLAR FUTBOL’DA İL ŞAMPİYONU17 Mart 2016
Kurt sürüsü 100 koyunu telef etti13 Mart 2016
Arpaçay Gençlik Merkezi tamamlandı!01 Mart 2016
TEOG sınavında başarılı olan öğrencilere kayak gezisi24 Şubat 2016
Karslı şehidin vasiyeti yürekleri burktu21 Şubat 2016
Karslı Astsubay Doğukan Tazegül şehit oldu21 Şubat 2016
Arpaçay 3 Kasım YBO’dan bir başarı daha20 Şubat 2016
‘Birlikte Okuyoruz’ Projesi devam ediyor17 Şubat 2016
Arpaçay’da SERKA Proje Tanıtımı Yapıldı17 Şubat 2016
Halk Eğitimde El Sanatları Sergilendi12 Şubat 2016
Arpaçay 3 Kasım YBO’nun gurur tablosu11 Şubat 2016
Köylülerden müthiş dayanışma örneği09 Şubat 2016
Arpaçaylılardan İstanbul’da muhteşem Dayanışma Gecesi03 Şubat 2016
Arpaçay Kaymakamı Önder’in köy ziyaretleri06 Ocak 2016
ARPAÇAY 3 KASIM YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL İL BİRİNCİSİ29 Aralık 2015
Arpaçay’da ihtiyaçlar gideriliyor!08 Aralık 2015
Taşlıağıl’dan Hayvan Çaldılar21 Ekim 2015
Gökhan Altun: Göründüğü Gibi Değil12 Ekim 2015
Kaymakam Lokman Önder, Köy Ziyaretlerinde09 Ekim 2015
Yıllardır değişmeyen elektrik hatları vatandaşı isyan ettiriyor08 Ekim 2015
Arpaçay´da Öğretmenler Toplantısı06 Ekim 2015
Kars’ta İlköğretim Haftası açılışı01 Ekim 2015
Arpaçay Kaymakamı Lokman Önder görevine başladı13 Ağustos 2015
Arpaçay’da Toplu Sünnet Coşkusu12 Ağustos 2015
KAYMAKAM ERDEM VEDA MESAJI YAYINLADI21 Temmuz 2015
Kaymakam Faruk Erdem Arpaçay’ın fahri hemşehrisi oldu12 Temmuz 2015
Kars-Arpaçay yolundaki kazada 7 kişi yaralandı09 Temmuz 2015
Kaymakam Erdem İftarı Mehmetçikle Yaptı09 Temmuz 2015
Koçköy Grup Yolu Sıcak Asfalta Kavuşuyor08 Temmuz 2015
Yaşlılar İçin Örnek Proje Hayata Geçti08 Temmuz 2015
Arpaçay yolunda kaza: 3 yaralı06 Temmuz 2015
100 yıldır dönüyor29 Haziran 2015
Arpaçay Kaymakamın'dan Şehit ve Gazi Yakınlarıyla Anlamlı İftar26 Haziran 2015
Elektrik borcu için kaz yetiştiriyor24 Haziran 2015
Manisa’dan Arpaçay’a Dostluk Gezisi22 Haziran 2015
Gülyüzü Köyünde TÜBİTAK Fuarı01 Haziran 2015
Tomarlı’daki Güler Ailesi’nin ölen çocuklarının otopsi raporları bekleniyor01 Haziran 2015
Tomarlı Köyü’nde acılı Güler ailesine yeni bir ev yapılacak01 Haziran 2015
Tomarlı Köyü’nde Güler Ailesiyle ilgili gelişmeler29 Mayıs 2015
Kars’ta esrarengiz ölümler26 Mayıs 2015
Kurum Amirleri Kıraç Köyünde Toplandı26 Mayıs 2015
Rusların Yol Basan’ı Katof23 Mayıs 2015
Başarılı Minikler İçin Manisa-İzmir Gezisi Düzenlendi23 Mayıs 2015
Arpaçay’da SODES Çalışmaları23 Mayıs 2015
Arpaçay’da 19 Mayıs Kutlamaları20 Mayıs 2015
Engelli Haftası Ziyaretleri14 Mayıs 2015
Arpaçay’da eğitim yatırımları05 Mayıs 2015
Fen Lisesi Kazanan Öğrencilere Bilgisayarları verildi29 Nisan 2015
Köy hizmetlerinden Memnun musunuz?28 Nisan 2015
Kaymakam Erdem’in 23 Nisan mesajı23 Nisan 2015
Aşık Şenlik, Murat Çobanoğlu ve Şeref Taşlıova Arpaçay’da Anıldı15 Nisan 2015
Arpaçay Daire Amirleri Akçakale Köyünde06 Nisan 2015
Okullara 20 Adet Bilgisayar Takviyesi06 Nisan 2015
Korucularla Koçköy Jandarma Karakolunda Yemek06 Nisan 2015
Anne Adaylarına Gebelik Eğitimleri Başladı01 Nisan 2015
Kütüphane Haftasında Kitap Hediyesi01 Nisan 2015
Arpaçay´da Bir İlk: TUBİTAK Projesi Bölge Elemelerinde29 Mart 2015
92 yaşındaki Arslan dedenin sağlıklı yaşam sırrı13 Mart 2015
Arpaçay’ın 12 Mart klibi13 Mart 2015
Yeşilay Haftası Ekinlikleri12 Mart 2015
ARPAÇAY’DA ANLAMLI GÜNDE ANLAMLI ZİYARET09 Mart 2015
“Arpaçay’da Kadın Olmak” Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı07 Mart 2015
Arpaçay Kaymakamı Faruk Erdem’in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı07 Mart 2015
Veli ve Okul Ziyaretleri Devam Ediyor06 Mart 2015
Evde Bakım Hizmetleri Devam Ediyor05 Mart 2015
Erçetin Altay: Hocalı’da yaşananlar tam bir vahşettir27 Şubat 2015
Arpaçay’da Kanser Hastalığı Farkındalık Çalışmaları24 Şubat 2015
Kafkas Kartalı Şeyh Şamil’i Anma Programı22 Şubat 2015
Genç Yıldızlar Yine Dereceyle Döndü18 Şubat 2015
Karla Mücadele Devam Ediyor14 Şubat 2015
Meydancık köyünde at tutkusu12 Şubat 2015
Hünerli Eller Kendi İşinin Patronu Oldu31 Ocak 2015
Mesleki Kariyer Günleri Başladı23 Ocak 2015
Muharrem Yıldız Arpaçay’da Adaylık Sinyali Verdi22 Ocak 2015
İlhan Hocamızı Ebediyete Uğurladık20 Ocak 2015
Arpaçay Göldalı Köyü Derneğinden Muhteşem Gece20 Ocak 2015
Geniş Çaplı Proje Toplantısı18 Ocak 2015
Öğrenci Koçluğu Projesi15 Ocak 2015
Okullarda Tadilat Çalışmaları14 Ocak 2015
Arpaçay Söğütlü’de misafirlere tandırda kaz ikramı14 Ocak 2015
Arpaçay’da Proje Değerlendirme Toplantısı06 Ocak 2015
Gülyüzü Köyü Okuluna Sürpriz Ziyaret05 Ocak 2015
Kanser Hastası Özkaya’ya anlamlı Ziyaret30 Aralık 2014
Arpaçaylı Kurum Amirlerinden Anlamlı Ziyaret26 Aralık 2014
Arpaçay’da Mobese Faaliyete Geçti22 Aralık 2014
Arpaçay Kaymakamı sabah kahvaltısında Melik Köyü okulundaydı18 Aralık 2014
Arpaçay’da 17 köy 3 gündür karanlığa gömüldü!08 Aralık 2014
Arpaçay Kaymakamı Yeni Hastane İnşaatında İncelemede Bulundu08 Aralık 2014
Engellilere “Erdem”li ziyaret!05 Aralık 2014
Kar ve buz kazaları05 Aralık 2014
Arpaçay Kaymakamından sahada çalışan gazetecilere başarı plaketi05 Aralık 2014
2014 yılının son toplantısı Kaymakamlıkta yapıldı01 Aralık 2014
Hizmet aşkı, kar engelini aşıyor01 Aralık 2014
İstanbul’dan Arpaçay’a Eğitim desteği01 Aralık 2014
Sınır İlçelerin Kaymakamları Sınır Taburunda26 Kasım 2014
Arpaçay Belediye Başkanı Öğretmenlere karanfil dağıttı26 Kasım 2014
Arpaçay´da başlayan 24 Kasım coşkusu Kars´ta sona erdi26 Kasım 2014
Tandırlar yerini fırınlara bıraktı26 Kasım 2014
Haftanın Konusu Organ Bağışı23 Kasım 2014
Yatırım Planlama ve Değerlendirme Toplantısı19 Kasım 2014
Kar yağdı, köylerde kış telaşı yaşanıyor17 Kasım 2014
Fotoğraf Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu13 Kasım 2014
Arpaçay’ın kurtuluşu İZLE10 Kasım 2014
Arpaçay 2. Rahvan At Yarışları Türkiye Şampiyonası İZLE10 Kasım 2014
Kars Ülkü Ocakları Arpaçay’da10 Kasım 2014
Arpaçay Protokolü Aşura Gününde Meydancık Köyündeydi04 Kasım 2014
Arpaçay’da Rahvanda Saf Kan At Yarışları yapıldı03 Kasım 2014
Arpaçay Kaymakamlığının Köy Ziyaretleri27 Ekim 2014
Sigara Denetimleri Hız Kesmeden Devam Ediyor27 Ekim 2014
Ankara’da Arpaçay Rüzgarı!23 Ekim 2014
İhtiyaç Sahiplerine Kömür Dağıtımı Başladı15 Ekim 2014
Arpaçay’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 94. Yılı Etkinlikleri14 Ekim 2014
Muhtaç Vatandaşlar Yeni Evlerine Kavuşuyor13 Ekim 2014
Komşulara Bayram Ziyareti08 Ekim 2014
Melik Köyünde Kur´an Kursu Açılışı01 Ekim 2014
Öğretmenlerle Tanışma Toplantısı29 Eylül 2014
Büyükçatma´da Açılış Heyecanı26 Eylül 2014
Köylülerin dinamit kâbusu25 Eylül 2014
Kaymakamlık Komşu Aile Ziyareti24 Eylül 2014
Arpaçay Kaymakamının cirit merakı24 Eylül 2014
Kurum Amirleri Telek Köyünde Toplandı21 Eylül 2014
Arpaçay’da Kuduz Vakası17 Eylül 2014
Minik Metehan’ın Akülü Sandalye Heyecanı09 Eylül 2014
Şap Hastalığı Aşılama Kampanyası23 Ağustos 2014
Mevsimlik Tarım İşçileri Evlerine Kavuştu14 Ağustos 2014
Arpaçay Emniyetinin örnek komşuluğu14 Ağustos 2014
Arpaçay’da Engelli Ziyaretleri07 Ağustos 2014
Arpaçay’da Bayram Heyecanı29 Temmuz 2014
Arpaçay’da Ermeni mezalimine uğramış şehitler için anıt yapıldı24 Temmuz 2014
Arpaçay Belediye Başkanının talepleri21 Temmuz 2014
Bakan Eker İsrail’e lanet okudu21 Temmuz 2014
Arpaçay Emniyet Amirliği ISO’da Son Aşamaya Geldi21 Temmuz 2014
Ramazan Yardımları Devam Ediyor18 Temmuz 2014
Arpaçay İlçe Jandarma Personelinden Veda18 Temmuz 2014
Arpaçay’da Kuduz Hastalığı ile Mücadele Sürüyor13 Temmuz 2014
Arpaçaylı Muhtarlar İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi13 Temmuz 2014
Kars Valisi Günay Özdemir Arpaçay’da09 Temmuz 2014
Arpaçay Komşuluk Projesi06 Temmuz 2014
Arpaçay’da Anlamlı İftar05 Temmuz 2014
Toplum Yararına Çalışma Programı Sona Erdi02 Temmuz 2014
5. Koç ve Kültür Festivali30 Haziran 2014
Arpaçay’da sigara denetimleri30 Haziran 2014
Yeni Camii yenilendi27 Haziran 2014
Yaya Devriye Uygulaması Başladı25 Haziran 2014
5. Koç ve Kültür Festivali24 Haziran 2014
Arpaçay’ın yenilenen vakıf binası hizmete açıldı24 Haziran 2014
Turnuva Şampiyonları Ödüllerini Aldı24 Haziran 2014
Kars Günlerinde Arpaçay Rüzgarı18 Haziran 2014
Arpaçay’da Kuduz Aşılama Kampanyası10 Haziran 2014
Daha Güvenli ve Huzurlu Bir Arpaçay09 Haziran 2014
Yetenekli Miniklere Saz Hediyesi07 Haziran 2014
Arpaçaylı Minik Mucitlerin Bilim Şenliği07 Haziran 2014
Arpaçaylı Öğrencilere Gezi ödülü03 Haziran 2014
Çobanlık ve Sürü Yönetimi Kursu Arpaçay’da başlıyor03 Haziran 2014
Arpaçay’da komşuluk örneği03 Haziran 2014
Kermes Heyecanı ve Yılsonu Şenliği30 Mayıs 2014
Arpaçay’da yetkili sendika Eğitim Bir -Sen28 Mayıs 2014
Yetenekli Ellerin Resim Sergisi28 Mayıs 2014
Yılın Ebesi Arpaçay’dan26 Mayıs 2014
Gelin Tanış Olalım Polisimizi Tanıyalım23 Mayıs 2014
Arpaçay’da Komşuluk Haftası Kutlandı22 Mayıs 2014
Hünerli eller sergide buluştu21 Mayıs 2014
Devamsız Öğrencileri İkna Çabaları Sürüyor16 Mayıs 2014
Arpaçay’da Açık Kapı Günleri Başladı09 Mayıs 2014
Arpaçay’da Açık Kapı Günleri Başladı09 Mayıs 2014
Arpaçay’da Kermes Heyecanı09 Mayıs 2014
Arpaçay’da tiyatro şenliği04 Mayıs 2014
3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü02 Mayıs 2014
Arpaçay Bakır İşlemeciliği TRT Haber’de27 Nisan 2014
Dönembaşı Meclis Toplantısı12 Nisan 2014
Aşık Şenlik ve Murat Çobanoğlu Arpaçay’da anıldı05 Nisan 2014
Kayıp şahsı öldürmüşler05 Nisan 2014
Arpaçay belediyesinde devir teslim04 Nisan 2014
Alibey İnce’den 5 gündür haber alınamıyor, kayıp aranıyor haberleri01 Nisan 2014
Arpaçay’da Bakırcılık Sanatı Markalaşıyor27 Mart 2014
Tepecik Köyü yangınının yaraları sarılıyor26 Mart 2014
Arpaçay’dan haber turu25 Mart 2014
Arpaçay’da Çanakkale törenleri18 Mart 2014
Kağızman’da Çanakkale Şehitleri anıldı18 Mart 2014
Arpaçay Müftülüğü’nden Sosyal ve Kültürel Programlar11 Mart 2014
“Arpaçay’da Kadın Olmak” Konulu Fotoğraf Yarışması09 Mart 2014
Erdem’in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı09 Mart 2014
Arpaçay’da 8 Mart ziyaretleri09 Mart 2014
Kars’tan haber turu06 Mart 2014
Arpaçay Emniyeti uyardı: Dolandırıcılara dikkat!05 Mart 2014
Arpaçay ve Digor’dan haber turu03 Mart 2014
Arpaçay’daki yangın hakkında03 Mart 2014
Alkış’tan motivasyon semineri28 Şubat 2014
Sağlık Sevenler Derneği Arpaçay Okuma Salonunu ziyaret etti17 Şubat 2014
Arpaçaylı Öğretmenler Ağrı Dağı’nda07 Şubat 2014
Arpaçay’da huzur toplantısı01 Şubat 2014
Arpaçay’dan haber turu30 Ocak 2014
Arpaçay Göldalı Köylülerinin Kaz Gecesi27 Ocak 2014
Zorlu Enerji’den Kars Arpaçaylı çocuklara karne hediyesi27 Ocak 2014
Çiğdem Perihan Aksoy projelerini açıkladı23 Ocak 2014
Arpaçay’da Kadın Olmak fotoğraf yarışması20 Ocak 2014
Halıcılık Sanatımızı Unutturmayalım!18 Ocak 2014
Metehan’a Evinde Eğitim Hizmeti08 Ocak 2014
Protokol Üyelerinin Arpaçay Ziyareti06 Ocak 2014
DSP’li Erçelebi: Arpaçay ve Susuz’da iddialıyız26 Aralık 2013

KAĞIZMANFM CANLI DİNLE


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,


KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN,?

NURİ TURAN: AKP
GÖĞERCİN ARAS: HDP
NEVZAT YILDIZ: MHP
KARARSIZLAR.

Sonuçlar
Facebook Beğen
Menü
Haber Editörü

           Ali Çelik

     0 538 37509 43

HUKUK DANIŞMANLARIMIZ :

Av:Seyfettin Kan

0 535 830 96 49
________________

Av: Kasım Yıldız          

0 532 287 84 08    
________________      

HESAP NO:İBAN:
IBAN: TR260001000343297626465001

____________ 

KAĞIZMAN'DA NOBETCİ ECZANELER

BU HAFTAKİ NÖBETCİ ECZANELER

PAZARTESİ-ŞİFA ECZANESİ

SALI--NUR ECZANESİ

CARŞAMBA-ALTUN ECZANESİ

PERŞEMBE--ARAS ECZANESİ


CUMA---KAĞIZMAN ECZANESİ

CUMARTESİ,YASİN ECZANESİ

PAZAR--TAMER ECZANESİ

BİZLERDE KAĞIZMANFM OLARAK HASTALARA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ,

..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Video Galeri
En Çok Yorumlanan
Foto Galeri
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası
CH