sanalbasin.com üyesidir

Artantaş, Iğdır’da güven tazeledi

23 Şubat 2016
0 Haber Yorum

Iğdır Kızılay Şube Başkanlığı’nda gerçekleştirilen olağan kongrede, mevcut başkan Tahir Artantaş, yeniden başkan seçildi.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Iğdır Kızılay Şube Başkanlığı’nda gerçekleştirilen olağan kongrede, mevcut başkan Tahir Artantaş, yeniden başkan seçildi.

Tüzüğün 33. Maddesi gereğince, 2016 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı, Kızılay Iğdır İl Başkanlığı’nda gerçekleştirildi. Tek aday ile yapılan kongrede, mevcut Başkan Tahir Artantaş, 50 üyeden 45’inin oyunu alarak, yeniden Iğdır Kızılay Şube Başkanı oldu.

Yapılan yoklamanın ardından, üyelerden Muzaffer Akaras oy birliği ile divan başkanı seçildi. Ardından Atatürk, şehitlerimiz ve şehit Kızılaycılar için saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. 

Şube Başkanı Tahir Artantaş’ın Genel Kurul açılış konuşmasıyla devam eden kongrede, Divan Başkanı Muzaffer Akaras, 2013 – 2014 ve 2015 yılı faaliyet raporu ile gelir ve giderlerin görüşülmesini oya sundu. Ardından da Başkan Tahir Artantaş, faaliyet raporunu okudu. Daha sonrada sırasıyla 2013 – 2014 ve 2015 yıllarına ait denetçi raporları görüşülerek oya sunuldu. 2013 – 2014 ve 2015 yılları şube yönetim kurulunun ibrası ve 2016 – 2017 ve 2018 Şube Eylem Planı görüşüldü ve oya sunuldu. 2016 - 2017 ve 2018 yılı tahmini bütçesinin tetkiki ile kullanılması hususunda şube yönetim kuruluna yetki verilmesi görüşülerek oya sunuldu. Dilek ve tekliflerin incelenmesinden sonra Kızılay Genel Merkezine arz, karara bağlandı.

Daha sonrada seçimlere geçildi. Oy kullanımının sonra ermesinin ardından, aidatını ödeyerek seçme ve seçilme hakkı kazanan 50 üyeden 45’inin oyunu alan mevcut Başkan Tahir Artantaş, yeninden Iğdır Kızılay Şube Başkanlığına getirilerek güven tazeledi. Üyelere teşekkür etti.

Kongrede ayrıca, şube yönetim kurulu asıl ve yedek üyeleri, Şube denetçisi asıl ve yedek üyeleri, Genel Merkez Genel Kurulu asıl ve yedek delege seçimleri de gerçekleştirildi. Iğdır Kızılay yönetim kurulu Tahir Artantaş, Serdar Ünsal, Tayfur Kuş, Şeref Artantaş,Veli Tabarru’dan oluştu.

SERDAR ÜNSAL/IĞDIR,

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber