sanalbasin.com üyesidir

Arslan ve Kılıç’tan Kars’a 21 Milyon TL

12 Eylül 2013
0 Haber Yorum

Arslan ve Kılıç’tan Kars’a 21 Milyon TL
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kars İl Özel İdaresi’nin 2013 yılı bütçesi, milletvekilleri Arslan ve Kılıç’ın girişimleri sonucu, 27 Milyondan 48 Milyona çıkartıldı.
AK Parti Kars Milletvekilleri Ahmet Arslan ve Prof. Dr. Yunus Kılıç ile Kars Valisi Eyüp Tepe, çalışma yapılan bazı köy yollarında incelemelerde bulundu.
İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Yağcı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Özbey ve Selim Belediye Başkanı Muhittin Yücel ile beraber Selim’in Yaylacık Köyü yolunda yapılan satıh kaplama çalışmalarını yerinde inceleyen milletvekilleri daha sonra gazetecilere açıklamada bulundu.
Kars Milletvekilleri Ahmet Arslan ve Yunus Kılıç, burada yaptıkları açıklamada, merkezi hükümet tarafından 2013 yılı için Kars İl Özel İdaresi’ne ayrılan 27 Milyon TL bütçeye ilaveten kendi girişimleri sonucu, 21 Milyon TL ek bütçe sağladıklarını söylediler.
Kılıç ve Arslan yaptıkları açıklamada, Türkiye’de nüfusu milyonları bulan illere bile bu kadar fazla ek bütçe aktarılmadığına da dikkat çekerek, bu ödeneklerin Kars halkına hizmet olarak harcanacağını kaydettiler.
ÖZBEY, MİLETVEKİLLERİ VE VALİ TEPE’YE TEŞEKKÜR ETTİ
2013 yılı için Kars İl Özel İdaresi bütçesinin 27 Milyon TL olduğunu hatırlatan Genel Sekreter Özbey ise 21 Milyon TL ek ödenek sağlanması için çaba sarf eden Milletvekilleri Ahmet Arslan, Yunus Kılıç ve Vali Tepe’ye teşekkür etti.
Sağlanan 21 Milyon TL ek ödeneğin 12 Milyon TL’sinin önceki gün İl Özel İdaresi bütçesine aktarıldığını da kaydeden Genel Sekreter Özbey, Milletvekilleri Arslan ve Kılıç’ın tabirleri ile bunun Kars’a özel bir ayrıcalık olduğunu söyledi.
(TD-BA-S) GAZİ KARS / SELİM (KHA) 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber