Arslan, Kılıç ve Atalay, TBMM’de 27. Dönem Milletvekili olarak kaydını yaptırdı

06 Temmuz 2018
0 Haber Yorum

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Sayın Cumhurbaşkanımız ve kuracakları hükümet, bugünden sonra yürütme tarafında tek başlılık çerçevesinde çok daha hızlı, seri hareket edebilecek ve uygulamaları yapabilecek." dedi.

Bakan Arslan, AK Parti Kars Milletvekili Yunus Kılıç ve AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay ile Meclise gelerek kaydını yaptırdı. 

Kaydını yaptırdıktan sonra gazetecilere açıklamada bulunan Bakan Arslan, seçim sonuçlarının ülke için hayırlı olmasını dileyerek, "Sayın Cumhurbaşkanımızın, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk Cumhurbaşkanı, Devlet Başkanı olması hasebiyle, öncelikle kendilerine hayırlı ve uğurlu olsun diyoruz. Zira yeni yönetim şekli itibariyle Sayın Cumhurbaşkanımız ve kuracakları hükümet, bugünden sonra yürütme tarafında tek başlılık çerçevesinde çok daha hızlı, seri hareket edebilecek ve uygulamaları yapabilecek. Hem ülkemiz hem de dünyada hamilik yaptığımız mazlumlar ve mağdurlar için yeni yönetim sistemi çok çok önemli." dedi.

Bakan Arslan, çok güçlü bir şekilde ilk turda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verdikleri destek ve dünyaya verdikleri mesaj nedeniyle millete teşekkür ettiklerini söyleyerek, Meclisin bu dönem yasama olarak çok daha aktif olacağını, yasa tekliflerini kendileri hazırlayıp kendileri onaylayacakları için milletvekillerinin pozisyonunun da çok daha önemli olacağını ifade etti. 

Cumhur İttifakı'nın seçimden güçlü bir şekilde çıkmasının önemine değinen Bakan Arslan,  Kars ve Ardahan milletvekilleri olarak, Türkiye'nin her yerindeki arkadaşları gibi çalıştıklarını, kendilerini vatandaşa anlattıklarını belirterek, vatandaşın takdiriyle de onlar adına Mecliste sorumluluk aldıklarını hem illerini temsil etmek adına hem Türkiye milletvekilleri olarak 5 yıl boyunca gayretlerini devam ettireceklerini dile getirdi. 

Bakan Arslan, millete destekleri ve duaları için minnet ve şükran dileklerini ilettikten sonra milletvekilleri, gazeteciler ve Meclis personeline meşhur Kars kaşarı ve lavaş ikram etti.

arslan,-kilic-ve-atalay,-tbmm’de-27.-donem-milletvekili-olarak-kaydini-yaptirdi-(1)-001.jpgarslan,-kilic-ve-atalay,-tbmm’de-27.-donem-milletvekili-olarak-kaydini-yaptirdi-(2)-001.jpgarslan,-kilic-ve-atalay,-tbmm’de-27.-donem-milletvekili-olarak-kaydini-yaptirdi-(3).jpgarslan,-kilic-ve-atalay,-tbmm’de-27.-donem-milletvekili-olarak-kaydini-yaptirdi-(5).jpgarslan,-kilic-ve-atalay,-tbmm’de-27.-donem-milletvekili-olarak-kaydini-yaptirdi-(6).jpgarslan,-kilic-ve-atalay,-tbmm’de-27.-donem-milletvekili-olarak-kaydini-yaptirdi-(4).jpgarslan,-kilic-ve-atalay,-tbmm’de-27.-donem-milletvekili-olarak-kaydini-yaptirdi-(7).jpgarslan,-kilic-ve-atalay,-tbmm’de-27.-donem-milletvekili-olarak-kaydini-yaptirdi-(8).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber