sanalbasin.com üyesidir

Ardahan Üniversitesi’nin “LAL” tiyatrosu

14 Aralık 2012
0 Haber Yorum

Ardahan Üniversitesi’nin “LAL” tiyatrosu
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kars Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğrenci Kulübünün Organize Ettiği “LAL” adlı Tiyatro Oyunu Halk Eğitim Merkezi Çok Amalı Salonu’nda sahnelendi.
 
Yaklaşık 3 yıldan beri faaliyetlerini sürdüren Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğrenci Kulübü özellikle Aralık ayının ilk haftasının Dünya Engelliler Haftası olması sebebiyle de sosyal bir duyarlılık sergileyerek, Engelli bir bireyin de yaşadığı çevrede sevdikleri ve dostları için ne derece önem ifade ettiğini konu alan “LAL” adlı oyununun sergilenmesini sağladılar.
 
Ardahan Üniversitesi Tiyatro Topluluğu tarafından sergilenen oyun yoğun ilgi gördü. İzleyenler kimi zaman eğlenceli kimi zamanda duygu dolu anlar yaşadılar. Eğitim Fakültesi Öğretim Üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Yaşar Kop ve Okutman Sertaç Demir sorumluluğunda faaliyet gösteren Sosyal Bilgiler Öğrenci Kulübü olarak oyunun sahnelenmesinde beğeni topladı. Kulüp Başkanı Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 2.Sınıf öğrencilerinden Mustafa Yalur ve kulüp üyeleri yine aynı bölüm öğrencilerinden Cem Kırmızıkoç, Taner Tut ve İslam Güneş yoğun çalışmaları ve gayretleriyle katkı sağladılar. Oyun sonunda Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Eğitimi ABD öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Yaşar Kop tarafından Ardahan Üniversitesi Tiyatro Topluluğu üyelerine çiçek takdim edilerek, katkılarından dolayı teşekkür edildi.
(UA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – UĞUR AYDIN


 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber