Ana Sayfa > ARDAHAN

Ardahan Üniversitesi haberleri
03 Haziran 2014
Ardahan Üniversitesi haberleri
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ,GÜNCEL VE TARAFSIZ HABERLERLE HİZMETİNZDEYİZ,ALİ ÇELİK

ARÜ’DE “MANAS’IN GÖRÜNEN YÜZLERİ” İLE BULUŞMA
Ardahan Üniversitesi (ARÜ), Kafkasya’nın kültürel değerlerini ortaya çıkaracak nitelikteki çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdürüyor. Kültürel etkinlikler kapsamında 4-5 Nisan 2014 tarihleri arasında ARÜ tarafından düzenlenen “Tebriz Geceleri” adlı programın ardından, 28 Mayıs 2014 tarihinde Türk ve İranlı Âşıklar bir araya geldi. “Türk-İran Âşıklar Şöleni” isimli program ARÜ İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi (İBEF) konferans salonunda gerçekleştirildi.
“Manas’ın Görünen Yüzleri” Bir Araya Geldi
Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı Doç. Dr. Erdoğan Altınkaynak’ın yürüttüğü “Manas’ın Görünen Yüzleri: Kayçılar- Akınlar-Ozanlar- Âşıklar” adlı proje kapsamında düzenlenen şölene İran-Umriye’den Ali Karimi Gharehaghaji ile Ghorban Pourvali Alyar teşrif etti. Ardahan-Çıldırlı âşıklar Faruk Erdoğan, Memet Oktay Ergani ve İsrafil Uzunkaya’nın katılımıyla Manas’ın görünen yüzleri bir araya geldi.
Saat 15.30’dan itibaren başlayan şölene İl Kültür ve Turizm Müdürü Sıddık Alagöz,  İBEF Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Mitat Durmuş, Prof. Dr. Ceval Kaya, Prof. Dr. Hüseyin Türk, Doç, Dr. Mustafa Karabıyıkoğlu, Yrd. Doç. Dr. Ahmet İçli ile öğretim elemanları ve İBEF öğrencileri katıldı.
Programın açış konuşmasını yapan Doç. Dr. Erdoğan Altınkaynak, Türk ve İran âşıklarını takdim ederek sahneye davet etti. Sahneye çıkan âşıklar hep birlikte hoş geldin şiirlerini söyledi. Şiir dinletisinin ardından âşıkların her biri sahnede yeteneklerini sergiledi. Ayrı ayrı söyledikleri şiirlerle birlikte yaptıkları atışmalar da katılımcıları keyiflendirdi. 
Şölenin Öğrencilere Katkısı Büyük
Şölene katılan Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencileri, şölendeki atışmalardan seminer derslerinin uygulamaları için ders içeriğine uygun olarak yararlandı. Öğrenciler, Âşıklık geleneği ve onun icrasını Manas’ın görünen yüzlerinden, yani birinci kaynaktan edinmiş oldu. Hem öğretici hem eğlendirici olan şölende halk edebiyatı ürünlerinin çok yönlülüğü âşıkların yürekten sözleriyle sergilendi. İki farklı ülkeden âşıkların oluşturduğu birlik ve bütünlük atmosferi âşıklık geleneğinin evrensel anlamda kültür taşıyıcı unsur oluşunu da gösterdi.
Programda İranlı âşık Ali Karimi Gharehaghaji’ye İl Kültür ve Turizm Müdürü Sıddık Alagöz, Ghorban Pourvali Alyar’a Yrd. Doç. Dr. Mithat Durmuş, Çıldırlı âşık Memet Oktay Ergani’ye Prof. Dr. Ceval Kaya, İsrafil Uzunkaya’ya Doç. Dr. Mustafa Karabıyıkoğlu, Faruk Erdoğan’a Doç. Dr. Erdoğan Altınkaynak birer teşekkür belgesi takdim etti.
Türk-İran âşıklarının icra ettikleri eserler ve âşıkların atışmaları ile katılımcıların keyifli dakikalar yaşadığı program, katılımcılara teşekkür edilmesi ve toplu hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.
NIKE HALI SAHA LİGİ KUPASINI ARÜ KALDIRDI
TFF, NIKE ve Ardahan Üniversitesi’nin (ARÜ) birlikte düzenlediği “NIKE Halı Saha Ligi”nin 3. Turnuvası Ardahan’da yapıldı. ARÜ’lü öğrencilerin katıldığı turnuvada toplam 22 takım mücadele etti.
Turnuva Maçlarında Büyük Çekişmeler Yaşandı
“23 Şubat Spor Halı Saha Tesisleri”nde düzenlenen turnuva maçları büyük çekişmelere sahne oldu. Yaklaşık on beş gün süren turnuvada ARÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Öğretmenliği Bölümü birinci ve ikinci sınıf takımları finale kaldı. İki ARÜ’lü takımın karşılaştığı finalde “Ardahan Üniversitesi Özgür BESYO” takımı 3-2’lik skorla turnuvanın şampiyonu oldu. Turnuva birincisi olan takımımız, 31.05.2014 tarihinde Ardahan, Kars ve Ağrı illerindeki üniversiteler arası bölge finallerine katılmaya hak kazandı.
Kupayı ARÜ’lüler Kaldırdı
NIKE Halı Saha Ligi karşılaşmalarının ardından kupa töreni düzenlendi. Törene, Ardahan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Hanefi Palabıyık,  Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Gültürk, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Yrd. Doç. Dr. Levent Küçük, BESYO Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Kürşad Akbulut ve Organizasyonun Ardahan Üniversitesi Sorumlusu BESYO Sekreteri Özgür Hamza Küçük başta olmak üzere çok sayıda akademik-idari personel ile öğrenci katıldı.
Prof. Dr. Palabıyık Tüm Takımları Tebrik Etti
Törende Ardahan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Hanefi Palabıyık, şampiyon takımı ve müsabakalarda ter döken tüm oyuncuları tebrik etti.  Organizasyonla ilgili açıklama yapan Prof. Dr. Palabıyık, “Turnuvaya katılımın yoğun olması bizleri sevindirdi. Şampiyon takımımıza bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum” diyerek, ARÜ’lü takımın bölge ve ülke çapında düzenlenecek olan futbol karşılaşmalarından da galip gelmesi temennisinde bulundu. 
ARÜ’LÜ ÖĞRENCİLERDEN ERZURUM’A TEKNİK GEZİ
Ardahan Üniversitesi (ARÜ) Çıldır Meslek Yüksekokulu (ÇMYO) Lojistik 2. sınıf ve Dış Ticaret 2. sınıf öğrencileri tarafından, Öğr. Gör. Dilek Gönçer Demiral ve Öğr. Gör. Ömer Cenap Özdemir rehberliğinde, 26 Mayıs 2014 tarihinde Erzurum’a lojistik faaliyetleri inceleme, depo yönetimi ve kargo operasyonları ile ilgili bir teknik bir gezi düzenlendi.
20 öğrencinin katıldığı gezide ARÜ ekibi ilk olarak,  her yıl Fortune Dergisi tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En Büyük 500 Firması” listesine giren ve lojistik-taşımacılık sektörünün son dört yıldır liderliğini üstlenen “Netlog Lojistik” firmasında çeşitli incelemelerde bulundu. Firmanın İstanbul Merkez Mikro Dağıtım ve Projeler Grup Müdürü Ali Giray Aygün’ün destek ve katkılarıyla gerçekleştirilen gezide ARÜ’lü ekibe refakat eden Operasyon Müdür Yardımcısı Lütfi Boztepe, Depo Müdür Yardımcısı Nihat Demirci ve Nakliye Operasyon Uzmanı Avni Özdurmuş öğrencileri “Lojistik Faaliyetleri İnceleme ve Depo Yönetimi” konusunda bilgilendirdi.
“Gençler, Bizim İçin Büyük Bir Şans”
Yaklaşık üç saat süren gezide öğrenciler “Mal Kabul”, “Depolama”, “Sevkiyat” ve “Depo” yönetiminde kullanılan “Bilgi Teknolojileri”  hakkında bilgi sahibi oldu.  Söz konusu geziden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ali Giray Aygün, Erzurum’da yapılacak yeni yatırımlarda Ardahan Üniversitesi’nden mezun olacak öğrencilerin kendileri için büyük bir şans olabileceğini belirtti.
Ardından ARÜ ekibi, Aras Kargo Erzurum Bölge Müdürü Uğur Döşkaya’nın desteğiyle Aras Kargo Erzurum Bölge Transfer Merkezi’nde çeşitli incelemelerde bulundu. Transfer Merkezi Müdürlüğü yetkilileri öğrencilere kargo operasyonları ve sevkiyatları hakkında bilgi verdi.
ARÜ’de Teorik ve Pratik Eğitim Birlikte Yürütülüyor
Geziyle ilgili açıklama yapan Ardahan Üniversitesi Çıldır MYO Öğr. Gör. Ömer Cenap Özdemir, ‘‘Bu gezi, bizi ve öğrencilerimizi oldukça memnun etti.” dedi. Çıldır MYO Öğr. Gör. Demiral, “Erzurum’a düzenlenen bu teknik gezide öğrenciler teorik olarak öğrendikleri bilgilerin pratikteki karşılığını görme fırsatı bulmuş oldu.” diye konuştu. Çıldır MYO Müdür Yrd. Doç. Dr. Barış Aşçı ise, “Öğrencilerimiz için düzenlediğimiz gezi ve inceleme faaliyetlerimiz her yıl tekrarlanacaktır. Bu konu ile ilgili olarak lojistik firmaları ile işbirliği yapılması, planlarımız içerisinde yer alacaktır.” dedi.
ARÜ, 8. ENGELSİZ ÜNİVERSİTELER ÇALIŞTAYI’NA KATILDI
Ardahan Üniversitesi (ARÜ), sosyal sorunlara çözüm üreten nitelikteki toplantılara katkı sağlamayı sürdürüyor. Bu bağlamda engellilerle ilgili birbirinden değerli projelere imza atan “ARÜ Engelsiz Üniversite Birimi”, diğer üniversitelerle birlikte engellilerin sorunlarının masaya yatırıldığı ve çözüm önerilerinin paylaşıldığı 8. Engelsiz Üniversiteler Çalıştayı’na katıldı. ARÜ’yü temsilen Engelsiz Üniversite Birim Sorumlusu Öğr. Gör. Betül Aşçı’nın yer aldığı çalıştay, Erzurum’da Atatürk Üniversitesi’nin ev sahipliğinde, 15- 17 Mayıs 2014 tarihleri arasında yapıldı.
“Disleksi ve Dikkat Eksikliği Gibi Rahatsızlıklar Da Birer Engeldir”
Çalıştayda ‘‘Kaynaştırma Eğitimi ve Engelsiz Üniversite Birimlerinin Çalışmaları’’ hakkında çeşitli bilgiler verildi. Öte yandan programda, genel olarak üniversitelerdeki engellilerin sorunlarına çözüm aramak amacıyla 2007 yılında 1. Engelsiz Üniversiteler Çalıştayı’nı organize etmesiyle bilinen ODTÜ Öğretim Görevlisi Claire Özel, “Engelsiz Üniversite Birimleri”nin işleyişini anlattı. Ayrıca Öğr. Gör. Özel, Türkiye’de engellilik üzerine çeşitli değerlendirmelerde bulundu. Öğr. Gör. Özel, görme, işitme ve ortopedik engelin yanı sıra disleksi ve dikkat eksikliği gibi sorunların da engel teşkil eden rahatsızlıklar olduğunu dile getirerek, “Disleksi ve dikkat eksikliği gibi sorunları olan öğrencilerin birçoğu bu konuda başvuru maalesef yapmamaktadır. Bu tür durumlar karşısında üniversitelerin öğrencilere yardımcı olması önemlidir.” diye konuştu.
Doç. Dr. Hatice Şahin ise, “Kaynaştırma Eğitimi Uygulaması” ve “Ülkemizde Kaynaştırma Eğitiminde Yaşanan Aksaklıklar” hakkında bilgi verdi.
Çalıştayda, Engelli Öğrenciler Sıkıntılarını Paylaştı
Daha sonra programa katılan engelli öğrenciler birer sunum yaptı. Ardından üniversite temsilcilerinin birlikte hazırladıkları sonuç bildirgesinin okunmasıyla çalıştay sona erdi.
(BA-BA-S) ARDAHAN (KHA) 


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer ARDAHAN Haberleri

Başlık Tarih
 
Ahmet Arslan, AK Parti'nin Ardahan adaylarını tanıttı13 Ocak 2019
Ahmet Arslan Ardahan’da!13 Ocak 2019
Ardahan Valisi ve Iğdır Emniyet Müdürü değişti27 Aralık 2018
Ardahan, ülkemizi Çin’de temsil etti10 Aralık 2018
MHP Ardahan Belediye Başkan adayını açıkladı19 Kasım 2018
Ardahan tüneller şehri oluyor04 Haziran 2018
Ardahan Mozeret tepesinde kaza: 4 ölü 22 yaralı,13 Mayıs 2018
Anadolu Ajansı Ardahan muhabiri Günay Nuh, evlendi.10 Temmuz 2017
Kars’ta GASP’tan 3 kişi tutuklandı03 Temmuz 2017
Bakan Arslan Çıldır Gölü’ndeki Denizcilik ve Kabotaj Bayramına katıldı03 Temmuz 2017
Atatürk Silüeti Erken Göründü31 Mayıs 2017
Kars'tan 6 Kişilik Heyet İnceleme Başlattı11 Mayıs 2017
Çıldırlılar Derneği Seçilmişlerle Buluştu10 Mayıs 2017
Rus Komutanın Cesedinin Bulunduğu Alanda Başka Mezarlar da Var!04 Mayıs 2017
İnşaat Kazısında Rus Komutana Ait Mezar Çıktı, Çalışmalar Durduruldu26 Nisan 2017
Ardahan’da Fırtına Can Aldı24 Nisan 2017
Çıldır Gölüne Yapılan ‘Kütük Ev’in Montajı Devam Ediyor22 Mart 2017
Hanak'ın kurtuluşunun 96. yıl dönümü02 Mart 2017
Donan Çıldır Gölü üzerinde çadır kurdular24 Şubat 2017
Ardahan'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 96'ncı yıl dönümü törenlerle kutlandı24 Şubat 2017
Kar ve tipiden kapanan yolda mahsur kalan öğrenciler kurtarıldı17 Şubat 2017
Bakan Arslan ve Elvan, Ardahan'da Cazibe Merkezleri Tanıtım Toplantısına Katıldı12 Şubat 2017
Çıldır Festivali renkli görüntülere sahne oldu04 Şubat 2017
Çıldır Gölü Balık Potansiyelini Kaybediyor!24 Ocak 2017
Yaban hayat için doğaya yem bırakıldı29 Aralık 2016
Ardahan’dan Halep’e Yol Açın17 Aralık 2016
Otomobilin Çarptığı Kurt KAÜ'de Tedaviye Alındı13 Aralık 2016
Yaşı 70 ama hala bebek yapıyor!16 Kasım 2016
Hanak Belediyesi hem borçlarını ödüyor hem de para biriktiriyor16 Kasım 2016
ARÜ’de 15 Temmuz Fotoğraf Sergisi05 Ekim 2016
Bakan Tüfenkci Kars’ta Açıklamalarda Bulundu!22 Ağustos 2016
Tamamlayıcı tedavi: Akapunkur24 Mart 2016
Ardahan’ın Şifalı Bitkileri Başkent’e Taşınıyor!28 Şubat 2016
Hocalı’da Hayatını Kaybedenler Anıldı25 Şubat 2016
ARDAHAN'DA KURTULUŞ COŞKUSU23 Şubat 2016
Medya Çıldır’a kamp kurdu!08 Şubat 2016
ARÜ’de “BTC Girişimcilik Sertifika Töreni”24 Aralık 2015
ARÜ, Türkmenistan’ı Unutmadı!16 Aralık 2015
ARÜ BESYO öğrencilerinden toplum yararına faaliyet 04 Aralık 2015
ARDAHAN’DA DEPREM19 Kasım 2015
Aygır Gölü’ne uçan ot yüklü traktör 1 günde çıkarılabildi25 Ağustos 2015
PKK minibüsü taradı: 1 ölü13 Temmuz 2015
ARÜ’yü mezuniyet heyecanı sardı03 Haziran 2015
Posof da Işığa Karışıyor27 Şubat 2015
Çıldır 3. Altın At Uluslararası Kış Şöleni09 Şubat 2015
ARÜ’de Türkmenistan’ın Bağımsızlık Günü Kutlandı22 Aralık 2014
Ardahan Valisi’nden Kontrolörlere “Sıkı Denetim” Talimatı19 Aralık 2014
Vali, Kilip Çeken Öğretmenleri Makamında Misafir Etti05 Aralık 2014
Ardahan’da 39 Üreticiye Damızlık Boğa Verildi02 Aralık 2014
Sınır Kapılarının Önemi27 Ekim 2014
Ardahan’da hortum04 Ağustos 2014
Vali Özdemir, Ardahan’da Bal Festivaline Katıldı04 Ağustos 2014
GÖLE KÖPRÜLÜ BELDESİ, BELEDİYESİNE KAVUŞUYOR10 Temmuz 2014
Çıldır MYO öğrencilerinden Samsun’a teknik gezi24 Haziran 2014
Gençlere altın tavsiyeler01 Haziran 2014
Ardahan’da bahar yüzünü gösterdi11 Nisan 2014
Ardahan’ın yakın tarihi03 Nisan 2014
Yeni salonda ilk konferans27 Mart 2014
Ardahan Ülkü Ocaklarında Devir Teslim03 Mart 2014
Gönüllüler gönüllere dokundu19 Şubat 2014
Öğüt, Kars ve Ardahan’daki deprem ve imar konularını TBMM’de konuştu19 Şubat 2014
Binatlı köyü ekim zamanı diyip kolları sıvadı,17 Şubat 2014
“Altın At” Çıldır Gölü’nde İkinci Kez Şahlandı10 Şubat 2014
Binatlı yardımlaşma derneği yoğun çalığıyor,03 Şubat 2014
“Altın At” 8 Şubat’ta Çıldır’da Şahlanacak30 Ocak 2014
“Van’da Kar Yağsa; Biz Burada Üşürüz”23 Ocak 2014
TKDK, 12. Başvuru Çağrı İlanını basına duyurdu22 Ocak 2014
ARÜ’lü akademisyenin görev aldığı projeye TÜBİTAK’tan destek14 Ocak 2014
Vekilden “Çıldır Gölü’ne Gelin” Çağrısı06 Ocak 2014
Ardahan’da doğalgaz çalışmaları tamamlandı20 Aralık 2013
ARÜ’de “Kabuğundan suyuna nar mucizesi” konuşuldu12 Aralık 2013
“Ölümünün 100. Yılında Âşık Şenlik ve Türk Dünyası Âşıklar Şöleni” başladı04 Kasım 2013
Öğüt’ün tespitiyle hayvan ithalatı05 Ekim 2013
Aktaş’ın suyu meraya akıtılacak05 Ekim 2013
Akademisyenlerden ARÜ’deki Uluslararası Sempozyuma tam not04 Ekim 2013
Azerbaycan Eğitim Ataşesi’nden ARÜ’ye ziyaret26 Eylül 2013
ARÜ’lü akademisyenlerden Ardahan’da bir ilk18 Eylül 2013
Yılın ilk karı Ardahan’a düştü06 Eylül 2013
ARÜ’de kayıtlar tüm hızıyla devam ediyor03 Eylül 2013
Ardahanlılardan muhteşem bir gece18 Haziran 2013
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, Ardahan ziyareti15 Haziran 2013
Öğüt, “Çıldır Aktaş Sınır Kapısında sona gelindi”13 Haziran 2013
CHP’li vekilden Gezi Parkı tehditi13 Haziran 2013
ARÜ’de mezuniyet coşkusu07 Haziran 2013
ARÜ’de mezuniyet coşkusu, konser ziyafetiyle zirveye çıkacak05 Haziran 2013
Öğüt, Kars ve Ardahan’ın şap belasını Meclise taşıdı31 Mayıs 2013
Bursa Göle Derneği Genel Kurul Yaptı27 Mayıs 2013
Göle Orman Fakültesi’nin temeli atıldı12 Mayıs 2013
ARÜ’de kültür ziyafeti13 Nisan 2013
ARÜ’de kültür ziyafeti13 Nisan 2013
Türkiye’nin gelişmesinin Kafkasya için önemi03 Nisan 2013
ARÜ’lüler dağ kampında buluştu!19 Mart 2013
TKDK Ardahan İl Koordinatörlüğü Posof’taydı07 Mart 2013
Köylüyü kurt korkusu sardı!06 Mart 2013
Çıldır’da Buz Şöleni05 Mart 2013
Hocalı Katliamı unutulmadı27 Şubat 2013
Ardahanlılar İstanbul’u salladı25 Şubat 2013
“Her yönüyle Ardahan” sergilendi!23 Şubat 2013
TKDK Ardahan İl Koordinatörlüğü yatımcılarla buluştu19 Şubat 2013
Kuraklıktan etkilenen çiftçiler14 Şubat 2013
Geleneksel Spor Daları Federasyonu Yönetim Kurulu ARÜ’de toplandı11 Şubat 2013
Çıldır Altın At1. Kış Şöleni Ardahan’da yapılacak06 Şubat 2013
Ardahan Üniversitesi (ARÜ) öğrencilerinin büyük başarısı05 Şubat 2013
Oxford Üniversitesi’nde ARÜ konuşuldu21 Ocak 2013
Ardahan’da kar temizliği 09 Ocak 2013
Rektör Korkmaz BESYO Öğrencileriyle biraraya geldi08 Ocak 2013
ARÜ’de dumansız hava sahası 03 Ocak 2013
ARÜ’de Dünya Azerbaycan Türkleri Dayanışma Günü kutlandı29 Aralık 2012
Ardahan âşıkları, Antalya’ya ses verdi19 Aralık 2012
ARÜ’de konferans ve öğrenci buluşmaları19 Aralık 2012
Ardahan Üniversitesi’nin “LAL” tiyatrosu 14 Aralık 2012
Alt ve üst yapı göçü önlüyor 05 Aralık 2012
ARÜ’den kan bağışına büyük destek05 Aralık 2012
Çobana, kamerası birincilik getirdi23 Ekim 2012
Öğüt’ün TBMM’de gensoru hakkındaki konuşması17 Ekim 2012
Dünya Gıda Günü kutlandı17 Ekim 2012
Lal Gece’nin Galası, çekildiği kasabada yapıldı03 Ekim 2012
Öğüt’ün haklı mücadelesi21 Eylül 2012
ARÜ’den TUDOK Kongresine yoğun katılım12 Eylül 2012
Ardahan 13. Ulusal Kültür ve Bal Festivali16 Ağustos 2012
Ardahan’dan haber turu27 Temmuz 2012
Çayın Suyu Koç’tan soruluyor10 Temmuz 2012
Bakan Çelik, Göle Kaşar Festivali”nde halay çekti08 Temmuz 2012
Göle Festival Ateşini 5 Bin Kişi Yaktı08 Temmuz 2012
1. Ulusal Göle Aşıklar Bayramı06 Temmuz 2012
ARÜ’de 3. Bahar Şenliği coşkusu06 Haziran 2012
ARÜ, Çıldır Gölü kıyısındaki yemekte buluştu04 Haziran 2012
ARÜ’de mezuniyet coşkusu04 Haziran 2012
Kürtajdan önce tecavüzler önlensin03 Haziran 2012
TRT Göle festivalini Canlı yayınlayacak31 Mayıs 2012
Ardahan’da Domuz Kafalı Tay dünyaya geldi22 Mayıs 2012
ARÜ öğrencilerin kariyerine ışık tutuyor12 Mayıs 2012
Rektör Korkmaz Ardahanlı işadamları ve esnaflarıyla buluştu18 Nisan 2012
Harvard Üniversitesi ile ortak sempozyum04 Nisan 2012
Aktaş’ta Balık kaynıyor, Çıldır Gölü sinek avlıyor19 Mart 2012
Göle Kaşar Festivali Bölgeye Tekrar can verecek19 Mart 2012
Uyuşturucu operasyonunun görüntüleri basına dağıtıldı 06 Mart 2012
Çıldır'da Hayvan Kaçakçılığı Operasyonu 01 Mart 2012
Öğüt: “Karslıların vergi ve banka borçları ertelensin”20 Şubat 2012
Alkol alınca komşusunun yatağına girdi07 Şubat 2012
il müftüsü Kahvehaneleri Ziyaret Etti ,04 Şubat 2012
SINIRIMIZA YENİ BİR METSAMOR!03 Şubat 2012
Kars'lı Aşıklar Mecliste Sarkozy'yi Taşladı27 Ocak 2012
Ardahan Sağlık Müdürü Kaya, göreve başladı25 Ocak 2012
Çıldır Gölü’nde Buz Hokeyi14 Ocak 2012
Ardahan'da Köylüler üniversiteyi bastı29 Aralık 2011
Otomobil Çıldır Gölüne Uçtu27 Aralık 2011
Ardahan İlçe Nüfus Müdürü Kaza Yaptı17 Eylül 2011
Ardahan'da Trafik Kazası: 4 Yaralı22 Ağustos 2011

KAĞIZMANFM CANLI DİNLE


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,


KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN,?

NURİ TURAN: AKP
GÖĞERCİN ARAS: HDP
NEVZAT YILDIZ: MHP
KARARSIZLAR.

Sonuçlar
Facebook Beğen
Menü
Haber Editörü

           Ali Çelik

     0 538 37509 43

HUKUK DANIŞMANLARIMIZ :

Av:Seyfettin Kan

0 535 830 96 49
________________

Av: Kasım Yıldız          

0 532 287 84 08    
________________      

HESAP NO:İBAN:
IBAN: TR260001000343297626465001

____________ 

KAĞIZMAN'DA NOBETCİ ECZANELER

BU HAFTAKİ NÖBETCİ ECZANELER

PAZARTESİ-ŞİFA ECZANESİ

SALI--NUR ECZANESİ

CARŞAMBA-ALTUN ECZANESİ

PERŞEMBE--ARAS ECZANESİ


CUMA---KAĞIZMAN ECZANESİ

CUMARTESİ,YASİN ECZANESİ

PAZAR--TAMER ECZANESİ

BİZLERDE KAĞIZMANFM OLARAK HASTALARA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ,

..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Video Galeri
En Çok Yorumlanan
Foto Galeri
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası
CH