sanalbasin.com üyesidir

Akyaka güzelleşiyor!

09 Mayıs 2014
0 Haber Yorum

Akyaka güzelleşiyor!
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kars’ın Akyaka İlçesi son bir aydır değişimi tüm hızıyla yaşamaya başladı. İlçe merkezinde çevre düzenlemesi çalışmaları ve yollarda bulunan bozuk alanların tamiri ile başlayan değişim rüzgarı, kaldırımların yayaların kullanacağı alana dönüştürülmesi ile devam etti. 
Akyaka ilçesinin çöpleri katı atık tesisi faaliyete geçirilemediğinden vahşi depolama yöntemiyle depolanıyordu, bu atıkların çevreye kötü koku ve görüntü kirliliğinin önüne geçmek amacıyla atıkların depolandığı alan ıslah edilmek suretiyle çevre sağlığı korunarak görüntü kirliliği engellendi.
Akyaka Belediye Başkanı Muhammet Toptaş ve Belediye Meclis Üyelerinin nezaretiyle yapılan çalışmalarda İl Özel İdaresinden makine yardımı alındı. Akyaka Belediye Başkanı Muhammet Toptaş da “Bizler hizmet gömleğini giyerek ilçe halkına hizmet etmeye çalışıyoruz düşünüp tasarladığımız belli projelerimiz hayata geçirirken elbette ki bizi aşan durumlar olacaktır, bu sıkıntıları da değerli Akyaka halkamızın desteği , hoş görüsü ile kıymetli devlet büyüklerimizin yardımıyla aşarak ilçemize hizmet edeceğiz. Bizler üstlenmiş olduğumuz bu kamu görevini ekip ruhu çalışması içerisinde yapmayı hedefliyoruz, diğer kamu kurum ve kuruluşlarımızla el ele vererek Akyaka İlçemize güzel hizmetler yapmayı planlıyoruz. Yapacağımız çalışmalarda bizlere desteklerini esirgemeyen tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarımızın değerli daire amirlerine ve kıymetli personeline Akyaka halkı adına birkez daha teşekkürlerimizi sunuyorum.” dedi. 
İlçe merasının katı atıklardaki sızıntıyla kirlenmesinin de önüne geçilmesiyle ilçe güzel bir görünüme kavuşması da dikkatlerden kaçmadı.
(ZŞ-BA-S) GAZİ KARS / AKYAKA (KHA) – ZAFER ŞAHİN
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber