sanalbasin.com üyesidir

Akyaka Kaymakamından Veda Mesajı

04 Ocak 2017
0 Haber Yorum

Akyaka Kaymakamlığı'na vekaleten atanan Muhammed Kaya, vekalet görevinin sona ermesi nedeniyle ilçeden ayrıldı. Kaya, ilçeden ayrılırken bir veda mesajı yayınladı. Kaya'nın veda mesajı şöyle:
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&


Akyaka Kaymakamlığı'na vekaleten atanan Muhammed Kaya, vekalet görevinin sona ermesi nedeniyle ilçeden ayrıldı. Kaya, ilçeden ayrılırken bir veda mesajı yayınladı. Kaya'nın veda mesajı şöyle:Aziz ve Muhterem Akyakalılar, 
 
Hepinizi en kalbi duygularımla, saygıyla ve muhabbetle selamlıyorum.
 
Ankara'da düzenlenecek olan yabancı dil eğitim kursuna katılmak üzere aranızdan ayrılmak durumundayım. Bu ayrılıktan dolayı müteessir olduğumu ifade etmek isterim. Burada bulunduğum kısa süre içerisinde Akyaka'nın ihtiyaçlarını karşılamak için elimden gelen gayreti göstermeye, var olan imkanları seferber etmeye çalıştım. Bu çalışmalarımda tecrübeleriyle bana destek olan kurum amirlerimize ve personelimize teşekkür ediyorum. Akyaka'nın güler yüzlü, güzel sözlü, misafirperver insanları ile tanışmış olmaktan dolayı da kendimi bahtiyar addediyorum.
 
Ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz bir süreçte bizler. devlet ve millet olarak yek vücut olup tüm bu zorlukların üstesinden gelmeli ve yüzlerini Ülkemize dönmüş tüm mazlumlara umut aşılamaya devam etmeliyiz. Bizler vatanın dört bir yanında aşk ile hizmet etmeye meftun görevliler olarak her zaman taleplerinize yetişmeye ve hizmetinize koşmaya hazır halde bulunacağız. Enerjimizi ise sizlerin pak ve halis dualarınızdan alacağız.
 
Bu duygu ve düşüncelerle hepinize tekrar teşekkür ediyor,sizleri Yüce Yaradana emanet ediyorum.. Kalın sağlıcakla..

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber