KARS       IĞDIR      KAĞIZMAN      SARIKAMIŞ       SELİM      SUSUZ      AKYAKA      ARPAÇAY      DİGOR      ARDAHAN       VEFAT EDENLER   
 
Ana Sayfa > KAĞIZMAN

Ak Parti 6. Olağan Kağızman İlçe Kongresi Yapıldı
28 Eylül 2017
AK Parti’nin Kağızman İlçe 6. Olağan Kongresi’nde Nesim Eyidoğan başkanlığa seçildi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

AK Parti’nin Kağızman İlçe 6. Olağan Kongresi’nde Nesim Eyidoğan başkanlığa seçildi.
Kağızman Halk Eğitim salonunda yapılan kongreye Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İl Başkanı Adem Çalkın, Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız, Selim  Belediye Başkanı Coşkun Altun , Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy , Eski İlçe Başkanı Erdoğan Demirden, İlçe Başkanları, İl yönetim kurulu üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.
Eski İlçe Başkanı Erdoğan Demirden Yaptığı açılış konuşmasında AK Parti kongrelerinin bir şölen havasında geçtiğini ifade eden Demirden"Ben Yaklaşık üçbuçuk yıl Ak Parti Kağızman ilçe Başkanlığı yaptım aday olmadığımı Sayın Bakanımıza bildirdim adet ateşten gömlek giydik beşbin gibi bir oy patansiyelimizi onbeşbin oya kadar çıkardık  Her seçimden başarıyla çıkmamız bu sevgi ve heyecandır. Büyük bir lidere sahibiz ve gücümüzü halktan alıyoruz. Bu davanın asıl sahibi Türk halkıdır. Lideri de kurucu liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Kağızman’da çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadık,bırakmayacağızda. Bizleri bu göreve layık gören yöneticilerimize çok teşekkür ediyor yeni seçilen Başkanımız Nesim Eyidoğana başarılar diliyorum." dedi.
Kağızmandaki Çalışmalarından razı oldukları için tüm eski İlçe Başkanları'na teşekkür eden eden İl Başkanı Adem Çalkın, yaptığı konuşmada; "Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan bize şöyle bir ifadesi vardı. ’Ömer gibi hasbi olun insanlara karşı.’ Biz Müslümanlar, muhafazakar kesim AK Parti’nin daha çok temsil ettiği kesim bundan 30-40 yıl evvel devlet yönetiminden uzak, doğrusu ekonomik durumu zayıf iyi eğitim alamamış insanlardan oluşuyordu. Allah bize imkan verdi devleti yönetmeye talip olduk Devletin başına geldik. Ömer gibi davranmanın ne kadar çok zor olduğunu şimdi anlıyoruz. Ben bütün ilçe belediye başkanı arkadaşlarımdan, bütün ilçe başkanı arkadaşlarımdan ricam Hz. Ömer’in hayatını bir kez daha okuyun ve onun gibi hasbi, onun gibi o oğluna nasıl davrandıysa sizden de öyle davranmanızı rica ediyorum. Birbirimizi kırmadan bu toplumun bütün renklerini partimizde meşru olarak temsil edecek şekilde partimizi dizayn etmemiz gerekiyor. Kongrelerimizi buna göre yapmamız gerekiyor. Bunları yaparken ufak tefek kırgınlar olabiliyor. Bugüne kadar hizmet veren tüm ilçe başkanlarına teşekkür ediyorum. yeni ilçe başkanımız Nesim Eyidoğan kardeşimizede başarılar diliyorum." diye konuştu.
AK Parti Milletvekili Selahattin Beyribey ise bugün AK Parti'nin Kars'ta yapmış olduğu il ve ilçe kongreleri ile demokrasinin bir örneği olduğunu vurguladı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Son 40 yıldır terör örgütlerini başımıza bela ederek bu birlikteliğimize halel getirmek için uğraşıyorlar. O da yetmedi İslam'ı kullanarak, sanki İslam'a hizmet ediyor deyip, yeni terör örgütleri türettiler. Çünkü biliyorlar ki bu milletin mozaiği, zamkı, yapıştırıcısı İslam kardeşliği." dedi.

Arslan, AK Parti'nin Kağızman ilçesi 6. Olağan Kongresi'nde yaptığı konuşmada, milletin 15 Temmuz kalkışmasında bir ve beraber olup, diline, dinine, mezhebine, etnik yapısına ve kökenine bakmadan millet şuuruyla meydanlara inerek, hainlere ve dünyaya ders verdiğini belirtti.

O gece birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinin sergilendiğini vurgulayan Arslan, "Yüz sene önceki ruhun kaybolduğunu mu zannediyorsunuz? 15 yaşındaki gençlerde bu ruhun yok olduğunu mu zannediyorsunuz? 'Genlerimizde, yapımızda, birliğimizde, beraberliğimizde var' dediler ve bunu ispatladılar. Bunun bir dava olduğunu o gece bir kez daha ortaya koydular. Dolayısıyla bu davaya hizmet ederken 15 yıldır sorumluluk almış AK Parti kadroları, Sayın Cumhurbaşkanımız ve ekip arkadaşlarını hiç yalnız bırakmadılar." diye konuştu.

Arslan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Atatürk gibi bir önder bu koltukta oturmuşsa, bu millete hizmet etmişse, demek ki benim hizmet sevdasıyla bu koltukta oturmam lazım." demesi gerektiğini ancak bunun tam tersini yaptığını aktararak, "Ama ne yazık ki koltuğa güç, destek veren, koltuğu büyüten bir anlayışla değil, koltuk sayesinde büyümeye çalışan bir anlayışla o koltukta oturdukları için, 'Yeter ki o koltuğa oturayım, koltuğa oturmak uğruna ülkemi de karalarım, Almanya'ya, Amerika'ya da şikayet ederim, yalan söylerim, iftira da atarım. Yaptıkları bu. Elbette ki bundan vazgeçmeleri lazım." ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin büyümemesi için projelerine karşı çıkıldığını anlatan Arslan, şöyle devam etti: 

"Eskiden bu coğrafyada Türkiye'ye bir rol biçiyorlardı, idareciler de onların istediği gibi hareket ediyordu. Dolayısıyla onlara hizmet ediyorlardı. İşte bu anlayış değişti Allah'a şükür. Recep Tayyip Erdoğan ve ekip arkadaşlarıyla bu anlayış değişti. Nasıl değişti? 'Ben milletimin, memleketimin, dünyadaki mazlumların, mağdurların menfaati neyi gerektiriyorsa ona göre hareket ederim, çalışırım, ona göre kararlar alırım. Ey dünya bunu böyle kabul et' dedi. Geçmişte de bu söylenebilirdi ama kabul görmezdi. Türkiye büyüyünce, güçlenince, Recep Tayyip Erdoğan'ın sözü dünyada kabul görmeye başlayınca 'Eyvah, onların dedikleri sadece sözde kalmıyor, aynı zamanda gerçekleşiyor' sözünü kullandılar. Hele ki 3. Havalimanı, Marmaray, Avrasya, Bakü-Tiflis-Kars, Osman Gazi, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 25 bin kilometre bölünmüş yol gibi, hızlı tren, hatta enerji, sanayi, orman su ve sağlıkta geldiğimiz noktayı gördüklerinde 'Eyvah, Türkiye çok güçleniyor, buna dur dememiz lazım. Bu coğrafyada istediğimiz gibi at oynatabilmek için' dediler."

Irak'taki referandum

Arslan, yüzyıllardır bu coğrafyada insanların birbirine düşürülmeye çalışıldığını, aslında Kars'ın da buna çok güzel bir örnek olduğunu dile getirerek, "Bin yıldır bu coğrafyada Türk'ü var, Kürt, Terekeme, Azeri, Türkmenler var. Bin yıldır bu coğrafyada bu mozaik o kadar güzel tutmuş, kardeşlik o kadar güzel pekişmiş ki. Kız almış, kız vermiş, dost akraba olmuş. Bunu bozmak için bu birlikteliğimize, kardeşliğimize halel getirip, burası üzerinden ülkemizi vurmak için 100 yıldır uğraşıyorlar." dedi.

Bu coğrafyada "at oynatmak" isteyenlerin farklı terör örgütlerini kullandığına işaret eden Arslan, şunları söyledi: 

"Son 40 yıldır terör örgütlerini başımıza bela ederek bu birlikteliğimize halel getirmek için uğraşıyorlar. O da yetmedi İslam'ı kullanarak, sanki İslam'a hizmet ediyor deyip, yeni terör örgütleri türettiler. Çünkü biliyorlar ki bu milletin mozaiği, zamkı, yapıştırıcısı İslam kardeşliği. Bu sefer İslam'ı kötü gösterip DAEŞ üzerinden dinimizle ilgili bu birlikteliğimizi parçalamak üzerine yeni bir terör örgütü yaratmak istediler. O da yetmiyor, güneyimizde YPG, PYD diye yeni terör örgütleri yarattılar. Hep amaç, kardeşliğimize, birliğimize, beraberliğimize halel getirmek. Hiç kimse şöyle düşünmesin; onların derdi bu coğrafyada bu etnik yapıları sanki düşünüyormuş gibi görünüp birbirine düşürmek, bin yıldır süren kardeşliği bozmak. Bunun üzerinden tekrar bu coğrafyada istedikleri gibi at oynatmak."

Arslan, Irak'ta olaylar yaşandığını ve yapılan referandumu İsrail'in açıkça desteklediğini ifade ettiğini anımsatarak, şöyle devam etti: 

"Bin yıldır o coğrafyada yaşayan Filistinlinin gelmiş elinden toprağını almışsın, Gazze'de Filistinliye kan kusturuyorsun, 'Ben Irak'taki referandumu destekliyorum' diyorsun. Senin neyi desteklediğin belli. Sen kargaşayı, karışıklığı, kardeşi kardeşe vurdurmayı destekliyorsun. Destekledikleri, bu coğrafyadaki insanları, mazlumları mağdur etmek, onlara eziyet çektirmek, çocuklarına, eşlerine, anne ve babalarına kıymak, bu coğrafyayı daha fazla yangın yerine çevirmek. Ben de Kürt'üm. Irak'ta Kürt'ü düşündükleri için yapmıyorlar. Güneyde Kürt'ü düşündükleri için hendek kazmıyorlar. Tam tersine Kürt'e zarar verecekler, o bölgedeki Arap, Türkmen'e zarar verecekler. Yangın yerine çevirip, milleti birbirine kırdırıp, günün sonunda da istedikleri gibi bu coğrafyada at oynatacaklar."

"Hemen harekete geçiyorlar"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ da AK Parti iktidarı döneminde ülkenin gelişmesi noktasında çok büyük hizmetler yapıldığını söyledi.

Bu hizmetlerin engellenmesine yönelik çabaların da olduğunu belirten Dağ, şunları kaydetti: 

"Ülkede birçok badireler yaşandı. 2004, 2005'te Sarıkız, Ayışığı darbe planları yaşandı. 2006'da Danıştaysaldırısı düzenlendi, bütün suçlamalar hükümetimize, iktidarımıza karşı yapıldı. 2007'de e-bildirge yayınlandı, 2008'de parti kapatma davası açıldı. 2013'te Gezi olayları tertiplendi, 17-25 Aralık süreci yaşandı. Süreçte MİT tırları durdurulması ve bir de 7 Haziran yaşandı. Bütün bunlara baktığımızda aslında bugüne kadar bu iktidara, bu partiye karşı ulus içinde ve uluslararası çok ciddi bir organizasyon yapıldığını çok açık ve net bir şekilde görüyoruz. Çünkü büyüyen, ilerleyen bir Türkiye vardı. Biraz tökezlediğimizde, biraz hükümetkurmakta sıkıntı yaşadığımızda aslında birilerinin neler yapmaya çalıştığını, öz yönetimler ilanlarıyla, şehir içinde çukurlar açarak bunlara nasıl destek verdiklerini hep beraber gördük. Biraz tökezlediğimizde yurt içi ve yurt dışındaki organizasyonlar, uluslararası mekanizmalar harekete geçiyor."

Kağızman  İlçe Kongresi konuşmaların ardından seçim kurulu tarafından kurulan sandıkla seçime gidildi.
402 delegenin oy kullandığı kongrede tek aday olan Nesi Eyidoğan  380 oyla  başkanlık koltuğuna oturdu.

YENİ BAŞKAN VE YÖNETİMİ,
Başkan : Nesim Eyidoğan
YÜNETİM:
 1-Sülettin Günday
 2-Nurdane Yıldız
 3-Muhittin Kaya
 4-Şıhmail Öztürk
 5-Mehmet İlkan
 6-Mekbule Sis
 7-Sülettin Yurttapan
 8-Hayrettin Demirden
 9-Cesim Aydın
10-Hüseyin Kurukafa
11-Müzaffer Gülderen
12-Abdulhadi Karabulut
13-Nevzat Çelikörs
14-Murat Öztürk
YEDEK ÜYELER:
1-Eyüp Arduç
2-Muhammet Can
3-Abdurrahman Polat
4-Erdal Korkmaz
5-Adil Turan
6-Mehmet Uğurlu
7-Zeki KöksüzFacebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer KAĞIZMAN Haberleri

Başlık Tarih
 
Kağızman'da kayısı sezonu sona erdi,19 Temmuz 2018
Patlayan trafolar kesilen Elektrikler esnaf ve vatandaşları mağdur ediyor,16 Temmuz 2018
Kağızman’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü15 Temmuz 2018
LGS’de il birincisi Kağızman oldu14 Temmuz 2018
Kağızman Kaymakamı Ercan Öter Kontrol Noktasında Denetleme Yaptı13 Temmuz 2018
Kağızman'da El Yapımı Patlayıcı ele geçirildi13 Temmuz 2018
Kağızman’da 15 Temmuz Anma Etkinlikleri Başladı,13 Temmuz 2018
Kağızman’da köy içi yolları parke oluyor 13 Temmuz 2018
Kağızman Belediyesi ile KOSGEB arasında Eğitim Protokolü imzalandı12 Temmuz 2018
Kağızman'da PKK/KCK Operasyonu: 6 Gözaltı09 Temmuz 2018
Kağızman’da ‘Hayrat Ağaçları’ meyve dağıtıyor09 Temmuz 2018
Kağızman'da Hazreti İsa Portreli Sikkeler Bulundu03 Temmuz 2018
Bakan Arslan: "Türkiye Büyüdükçe, Üzerine Kurulan Oyunlar da Büyüyor"03 Temmuz 2018
Kağızman ilçesinde kiraz bitti. şimdi vişne sezonu başladı.27 Haziran 2018
Son Kore Gazisi Sertif Abaylı son yolculuğuna uğurlandı,23 Haziran 2018
Besleyip Büyttüğü Yavru baykuşları İlçe Tarım Müdürlüğüne teslim etti,22 Haziran 2018
Kağızman'da Esnafa Yönelik Ruhsat, Gıda ve Hijyen Denetimi22 Haziran 2018
Arslan: "Biz Ülkeye Hizmet Etmekten, Başka Partiler Yıkmaktan Bahsediyor"22 Haziran 2018
Kağızman Polisinden Terör Operasyonu 4 Gözaltı21 Haziran 2018
Kağızman’da Traktör Devrildi 1 Ölü, 5 Yaralı 21 Haziran 2018
Sabri Güner, Bakan Arslan'a destek için Kağızman’da18 Haziran 2018
Kağızman'da Tıstıs Böceği İlgi Odağı Oldu,18 Haziran 2018
CHP'nin kuyruğuna takılmayan Sezgin Yıldız istifa etti18 Haziran 2018
Bakan Arslan'dan Kağızmanlı hemşerilerine doğalgaz müjdesi,15 Haziran 2018
Oyunları Boza Boza Ülkemizi Güçlü Hedeflerine Eriştireceğiz"14 Haziran 2018
Muhtar Ağdeve’den Kadir Gecesi Mesajı10 Haziran 2018
Kağızman Uygulamalı Bilimler Yüksekokuluna, “Bankacılık ve Finans” bölümü açıldı,10 Haziran 2018
AK Parti Kağızman İlçe Başkanı Nesim Eyidoğan’ın Kadir Gecesi Mesajı10 Haziran 2018
Milletvekili Adayı Şimşek’ten Kadir Gecesi mesajı10 Haziran 2018
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, eğitim gördüğü ortaokulda öğrencilerin karnelerini dağıttı.08 Haziran 2018
Kaymakam Öter, okul inşaatını inceledi07 Haziran 2018
Kağızman'da ruhsatsız tabanca yakalandı,07 Haziran 2018
Kağızman'da cinayet şüphelisi 9 kişi yakalandı05 Haziran 2018
KAĞIZMAN’DA SİLAHLI KAVGA: 1 ÖLÜ, 5 YARALI05 Haziran 2018
Kağızman'da İyi Parti seçim bürosunun açılışını yaptı,04 Haziran 2018
SP Adayı Sezgin Yıldız, “Allah’ın izniyle kazanacağız”01 Haziran 2018
Kaymakam Öter Başkanlığında "İlçe Seçim Güvenliği" Toplantısı Yapıldı01 Haziran 2018
Kağızman Kaymakamı Öter şehit ailesi ile iftar açtı,31 Mayıs 2018
Kağızman'da M 16 Silah ve Malzeme Ele Geçirildi31 Mayıs 2018
Kaymakam Öter’in Ramazan Ayı ev Ziyaretleri,30 Mayıs 2018
Kağızman’da 3. kattan düşen şahıs hayatını kaybetti30 Mayıs 2018
Mehmet Özbey'in evlat acısı bölgeyi yasa boğdu30 Mayıs 2018
Gel de 15 Yılda Türkiye'de Yapılan Yolları, Havalimanlarını ve Fabrikaları Gör"29 Mayıs 2018
Kağızman'ın en çok sevilen ve başarılı doktoru28 Mayıs 2018
KAĞIZMAN'DA MAGANDA KURŞUNU 1 KİŞİ YARALADI,28 Mayıs 2018
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Çetin,in Kağızman ziyareti25 Mayıs 2018
Kağızman İlçesinde uyuşturucu ele geçirildi,24 Mayıs 2018
Kağızman'da Ramazan Akşamlarının Vazgeçilmezi Semaver Çayı24 Mayıs 2018
Kağızman Gençlik Derneği Bu Ramazanda da fakirlere Umut Oldu24 Mayıs 2018
Kağızman'da Asayiş Uygulaması24 Mayıs 2018
Kağızman’da terör örgütü propagandası yapan bir kişi yakalandı24 Mayıs 2018
Kaymakam Öter Erkek Kur’an Kursu öğrencileri ile iftarda buluştu…23 Mayıs 2018
Kağızman’da 12 terörist etkisiz hale getirildi22 Mayıs 2018
Kağızman’a yeni yurt yapılacak!22 Mayıs 2018
Kaymakam Öter'den şehit aileleri ve gazilere iftar yemeği,21 Mayıs 2018
Galatasaray taraftarı Kağızman istiklal caddesine sığmadı,19 Mayıs 2018
Kağızman'da 19 Mayıs Coşkusu,19 Mayıs 2018
Kağızman’da Liselere Geçiş Sınavı (LGS) yapıldı !15 Mayıs 2018
Kağızman'da Yüksek Gerilim Hattı Direğinden Düşen İşçi Öldü14 Mayıs 2018
Kağızman'da genç mucitler hünerlerini sergiledi,14 Mayıs 2018
Kağızman Halk Eğitim Merkezi yılsonu sergisi açıldı,14 Mayıs 2018
Ali Çelik'ten Anneler günü mesajı,13 Mayıs 2018
Başkan Eyidoğan’dan Anneler günü mesajı13 Mayıs 2018
Kağızman Belediye Başkanı Yıldız'dan Anneler Günü mesajı13 Mayıs 2018
KAĞIZMAN'DA KARDEŞ OKUL ZİYARETLERİ SÜRÜYOR10 Mayıs 2018
Kağızman'da akrabasının kavga ettiğini duyunca kalp krizinden öldü,09 Mayıs 2018
Akören Köy okulunda 'TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı' açıldı,09 Mayıs 2018
İYİ Parti Kars Milletvekili aday adayı Hamza Çelikkan’ın ilçe ziyaretleri,09 Mayıs 2018
Kağızman Belediyesinden Sokak Hayvanları İçin Su Kabı Konuldu,09 Mayıs 2018
Atatürk Ortaokul öğrencilerinden ’ türküler’ ve tiyatro etkinliği08 Mayıs 2018
Kağızman Aras Anadolu Lisesinde TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenlendi.08 Mayıs 2018
Kağızman ,Kötek,Karakurt yolu çalışması başladı,07 Mayıs 2018
KAYMAKAM ÖTER'DEN KÖY ZİYARETLERİ,07 Mayıs 2018
Halk Eğitim Merkezi'nden Ali Çelik'e Veda Yemeği,07 Mayıs 2018
Kars DSİ 24. Bölge Müdürü Mahmut Dündar Kaymakam Öter'i ziyaret etti,06 Mayıs 2018
MAHALLELERDE SICAK ASFALT ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR06 Mayıs 2018
Karbonmonoksit gazindan Zehirlenen Çobanlar öldü,06 Mayıs 2018
Ortaköylü vatandaşlar yeniden yerleşim ve iskan konusunda bilgilendirildi,06 Mayıs 2018
Sosyal Medyada Bölücü Terör Propagandası Yapan 4 Kişi Gözaltına Alındı04 Mayıs 2018
Kayseri Kilim Sosyal Bilimler Lisesin'den Kardeş Okula Ziyaret02 Mayıs 2018
DİKKAT! Kağızman Dörtyol arası Trafiğe Kapandı. 02 Mayıs 2018
Kağızman’da 1 Mayıs öncesi Huzur uygulaması01 Mayıs 2018
Kağızman’da çaşır fiyatları arttı01 Mayıs 2018
Kağızman'da bir kişi patostan düştü!30 Nisan 2018
Kağızmantv Test Yayınına başladı,28 Nisan 2018
DENİZ DÜĞÜN SALONLARI HİZMETİNİDEDİR,27 Nisan 2018
kağızman'da doğal maden suyuna yoğun ilgi26 Nisan 2018
Kağızman nufus müdürlüğünde pasaport işlemlerine başlandı,26 Nisan 2018
Kağızman'da Kesikköprü ve Zuvar mahallesi asfatlanıyor25 Nisan 2018
Hain Tuzak Mehmetçik'in Gözünden Kaçmadı25 Nisan 2018
Lagospark AVM'de 23 Nisan nostalji resim sergisi.23 Nisan 2018
Kağızman´da 23 Nisan Bayramı coşkuyla kutlandı23 Nisan 2018
Kağızman’da geleneksel at yarışları düzenlendi22 Nisan 2018
Doğunun Muzu Işkın Piyasaya Çıktı21 Nisan 2018
Nisan ayının ortasında yağan kar şaşırttı21 Nisan 2018
Kağızman'da Traktör kazası: Bir yaralı,20 Nisan 2018
60 Bin nufuslu Kağızman ilçesi yaklaşık 1 yıldır Hamamsız,20 Nisan 2018
Kilim mobilya Kağızman'da şube açtı,20 Nisan 2018
Kağızman'daTuzaklanmış 2 Patlayıcı İmha Edildi,19 Nisan 2018
Aras Nehri'nden 1.20 Boyunda Yayın balığı Çıktı,19 Nisan 2018
Kağızman İlçesin'de mahalle yollarında sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor .19 Nisan 2018
Bakan Arslan, yeğenini son yolculuğuna uğurladı18 Nisan 2018
Kağızmandaki açık düğün salonları mühürlendi,18 Nisan 2018
Bakan Arslan’ın acı günü!18 Nisan 2018
Kağızman "Bahar" Görsel Şölen Sunuyor,17 Nisan 2018
KAĞIZMAN’DA AT YARIŞLARI'NA YOĞUN İLGİ17 Nisan 2018
Kağızman Belediye Başkan Yardımcılığına Halit Şen Görevlendirildi,17 Nisan 2018
Kağızman'da Kamyonetin Çarptığı Çocuk Öldü17 Nisan 2018
Kağızman'da Tarihi Demir Köprüler Yıkılıyor,17 Nisan 2018
Kağızman'da yapılan anket sonuçları,14 Nisan 2018
Kağızman'da trafik kazası: 2 yaralı10 Nisan 2018
Kağızman Esnafları’ndan Emniyete Polis Haftası ziyareti 10 Nisan 2018
Kağızman'da Başıboş atlar tehlike saçıyor10 Nisan 2018
Kağızman'da PKK'ya ait sığınak tespit edildi10 Nisan 2018
Kağızman'da Mahalleler Asfalta Kavuşuyor08 Nisan 2018
Kağızman'da Polis Haftası etkinlikleri başladı07 Nisan 2018
Kars - Kağızman yolunda çalışmalar aralıksız devam ediyor05 Nisan 2018
Kağızman'da zehirlenme şüphesi: 15 öğrenci hastaneye kaldırıldı,04 Nisan 2018
Kağızman'da Tapu’ya gelen bin pişman…02 Nisan 2018
Aras Nehride Mahsur Kalan Köpek İş Makinesiyle Kurtarıldı31 Mart 2018
Kağızman'da başarılı öğrencilere sinema Keyfi,29 Mart 2018
Kağızman'da Çiriş Satılmaya Başlandı28 Mart 2018
Dereoğlu Avm Kağızman'da Açıldı,27 Mart 2018
Kağızman Barajı bölgeye hayat verecek26 Mart 2018
Kağızman'da Rüzgar okul Çatılarını Uçurdu, 26 Mart 2018
Kağızman'da Trafik Kazası: 2 Yaralı25 Mart 2018
LİSE SON SINIF ÖĞRENCİLERİN ÜNİVERSİTE ZİYARETİ.24 Mart 2018
Kağızman'da Afrin Şehitleri İçin Mevlit Okutuldu23 Mart 2018
Tarım Müdürlüğünden´Tohum Bizden Üretim Sizden´.23 Mart 2018
Belediye Başkanı Nevzat Yıldız'ın Mevlid Kandili Mesajı,22 Mart 2018
AK Parti Kağızman İlçe Başkanı Eyidoğan’dan Kandil Mesajı22 Mart 2018
Kağızman’da ekmeğin gramajı düştü fiyatı arttı21 Mart 2018
Kağızman'da Çiriş Satılmaya Başlandı20 Mart 2018
Kağızman'da Meyve Ağaçları Çiçek Açtı20 Mart 2018
Kağızman ilçe Müftülüğünden Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Programı20 Mart 2018
Kağızman'da trafo patladı elektirikler kesildi,19 Mart 2018
DSİ 24. Bölge Müdürü Dündar, Kağızman ve Selim’de çalışmaları inceledi19 Mart 2018
Nesim Eyidoğan’ın 18 Mart Mesajı18 Mart 2018
Kağızman’da 18 Mart Şehitleri Anma Günü etkinliği,18 Mart 2018
Belediye Başkanı Yıldız’ın 18 Mart Mesajı17 Mart 2018
Kağızmanlı Anneler' Mehmetçiğe Destek İçin Sınır Hattında17 Mart 2018
Kağızman'da Zeytin Dalı Harekatı'na Destek17 Mart 2018
Kağızmanlı Öğrencilerden "Çanakkale Geçilmez" ve "Afrin" Koreografisi16 Mart 2018
Kağızman'da "Gençlik ve Güvenli Gelecek" Semineri15 Mart 2018
Kağızman’da PKK/KCK operasyonu: 9 gözaltı14 Mart 2018
Bakan Araslan'dan Kağızman'a Yakışan Gençlik Merkezi ,14 Mart 2018
Bozdağ 2. El Spot Mağazası hizmete girdi13 Mart 2018
Yunus Emre Anaokulu Öğrencilerden "Zeytin Dalı Harekatı"Na Destek12 Mart 2018
Kağızman’da İstiklal Marşı’nın Kabulü Kutlandı,12 Mart 2018
Kağızmanlı Öğrencilerden Zeytin Dalı'na destek,09 Mart 2018
İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayşar'dan Köy Okullarına Ziyaret06 Mart 2018
KAĞIZMAN'DA SOKAK KÖPEKLERİ KORKU SAÇIYOR,06 Mart 2018
Kağızman'da okuma yazma seferberliği başladı,06 Mart 2018
Kağızman’da fidan satışları başladı,05 Mart 2018
Kağızman'da Vergi Haftası kutlandı,05 Mart 2018
Türkiye Yeşilay Cemiyeti Kars Şubesinden Kars Valisine ziyaret01 Mart 2018
Kağızman'da sobadan sızan gazdan 3 çocuk zehirlendi,01 Mart 2018
Kağızman'da PKK/KCK operasyonu: 8 gözaltı01 Mart 2018
Kadınlara “Aile İçi Şiddet” Konulu Seminer Verildi,01 Mart 2018
kağızman'da 10 kaçak göçmen yakalandı,01 Mart 2018
Kağızman'da, Sinan Şamil Sam boks kursu açıldı,27 Şubat 2018
kağızman'da ermeni zulmunu yaşayan canlı tanık,26 Şubat 2018
Kağızman'da Trafo Yandı, şehir merkezi Karanlıkta Kaldı23 Şubat 2018
Kağızman Uğur İletişim Turkcell Merkezi hizmete Açıldı,23 Şubat 2018
KARS'TA KIŞ KAĞIZMAN'DA BAHAR,23 Şubat 2018
Öğrencilere 'Namaz ile Diriliş' konferansı22 Şubat 2018
Sokak Hayvanları Konulu Seminer Düzenlendi22 Şubat 2018
Kağızman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Seçimi Yapıldı21 Şubat 2018
Kağızman’da 3 kaçak şahıs yakalandı21 Şubat 2018
ŞEHRİ LEZZET EV YEMEKLERİ KAĞIZMAN'DA AÇILDI,20 Şubat 2018
Kağızman Aras Anadolu Lisesinde öğrencilere otel konforunda hizmet;19 Şubat 2018
Kağızman'da 1000 Paket Kaçak Sigara Yakalandı19 Şubat 2018
Bakan Arslan'dan Öğrencilere Destek16 Şubat 2018
Ak Parti Kağızman İlçe Kadın Kolları Başkanı Belli Oldu16 Şubat 2018
Çizgi film kahramanı Ayıcık Bombo Kağızman'da13 Şubat 2018
Kamu Duvarlarına yazılan Yazılara vatandaşlar tepki gösterdi,12 Şubat 2018
Boyu Kadar Yayın Balığı Yakaladı,12 Şubat 2018
KAĞIZMAN'DA ENGELLİLER DERNEĞİ AÇILDI12 Şubat 2018
Kağızman Otogarında polis göz açtırmıyor!10 Şubat 2018
Bakan Arslan Ankara'da taziyeye katıldı,10 Şubat 2018
Kağızman'da Asayiş Uygulaması09 Şubat 2018
Ataşehir’de muhasebeci cinayeti09 Şubat 2018
Kağızman'da Elini Patosa Kaptırdı parmakları koptu,09 Şubat 2018
KAYMAKAM ÖTER'DEN YATILI KUR'AN KURSU ZİYARETLERİ,08 Şubat 2018
Kağızman'da kuyumcuyu soyan hırsızlara 9 ar yıl 4 ay ceza verildi,08 Şubat 2018
Kağızman'da Arılar açık havaya Çıktı,07 Şubat 2018
Kağızman Belediyesi'nden bahar temizliği,06 Şubat 2018
Kağızman'da Aşırı yükten 2 trafo yandı,06 Şubat 2018
Kağızman'da Yarıyıl Tatili Sona Erdi,Öğrenciler ders başı yaptı,05 Şubat 2018
Kağızman'a sosyal hizmet merkezi Müdürlüğü açıldı05 Şubat 2018
Kağızman İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Halil Uludağ atandı05 Şubat 2018
Suat Demirden görevi iade edildi,05 Şubat 2018
İYİ Parti Kağızman İlçe Başkanlığı Kongresi Yapıldı,04 Şubat 2018
Kağızman'da Şoförler Odası Seçimi Yapıldı04 Şubat 2018
KIZILAY’DAN BELEDİYE BAŞKANI YILDIZ'A MADALYA BERATI BELGESİ VERİLDİ,02 Şubat 2018
Kağızman'da Zeytin Dalı Harekatı'na Destek İçin Kan Bağışı01 Şubat 2018
Kağızman'da balık tezgahlarına yoğun ilgi,31 Ocak 2018
Kağızman Bir Yıl Süreyle Askeri Güvenlik Bölgesi İlan Edildi30 Ocak 2018
Belediye Başkanı Yıldız, Afrin'deki askerlerimiz için kan bağışında bulundu,29 Ocak 2018
Kağızman'da 2 köy yolu ulaşıma kapalı bulunuyor29 Ocak 2018
Kağızman'da 13 koy yolu ulaşıma kapalı,26 Ocak 2018
İYİ Parti Kağızman İlçe Teşkilatı hizmet binası açıldı,26 Ocak 2018
Vali Rahmi Doğan, Güvenlik Korucuları Derneği Yöneticilerini Kabul Etti26 Ocak 2018
Kağızman’da PKK’ya Ait Sığınak ve El Yapımı Patlayıcı Ele Geçirildi23 Ocak 2018
Kağızman'da Kırsal Kalkınma Destekleri Toplantısı Yapıldı22 Ocak 2018
Tandır ekmeğine ilgi artıyor22 Ocak 2018
Öğrenciler, Karnelerini Bakan Arslan'ın Elinden Aldı19 Ocak 2018
Yolcu Otobüslerinde Kaçak İçki ve Sigara Ele Geçirildi18 Ocak 2018
Kağızman’ın sevilen doktoru Antalya’ya gidiyor18 Ocak 2018
Lakap takmak, tehdit etmek ve dışlayıp alay etmek; şiddettir.16 Ocak 2018
Kağızman'da Kaçak Sigara Ele Geçirildi16 Ocak 2018
Kağızman Uzun Elması" Tescillendi13 Ocak 2018
Başkan Yıldız'ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı11 Ocak 2018
Bakan Arslan’dan Kağızman’a Araç Tahsisi!10 Ocak 2018
Kağızman Uzun Elması Tescillendi10 Ocak 2018
Kağızman'da Liselilerin Kız Kavgası: 2 Yaralı10 Ocak 2018
Kağızman meslek yüksek okulunda Muay Thai ve spor etkinlikler devam ediyor,10 Ocak 2018
KAZIM KARABEKİR ATASPOR’UN KIZLARI KARS İLİNİ TEMSİL EDECEK09 Ocak 2018
Kağızman ilçe gençlik Müdürlüğü Sarıkamış Şehitlerini Unutmadı,07 Ocak 2018
ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KAĞIZMAN'DAN SARIKAMIŞA ÜCRETSİZ SERVİS,05 Ocak 2018
Kağızman'da Usta öğreticiler kadro istiyor05 Ocak 2018
KAĞIZMAN'DA BAŞI BOŞ EŞEKLER ŞEHİR MERKEZİNE İNDİ,04 Ocak 2018
Kağızman Devlet Hastanesi yeni binasına taşınıyor04 Ocak 2018
Yeni Kurulan Güzel Kağızman Koperetifi Kars Kağızman Seferlerine Başladı,30 Aralık 2017
MONDİ MAĞAZASINDA İNDİRİMLER DEVAM EDİYOR,29 Aralık 2017
MUTANYA Bİ DÜNYA ALIŞ VERİŞ MERKEZİNDE BİR GÜN DEĞİL HER GÜN İNDİRİM VAR,29 Aralık 2017
Yardım Kömürü Gelmedi Kömür Satışları Patladı,27 Aralık 2017
Kağızman'da Okul Müdürleri ve Rehber öğretmenleri'ne Çocuk İstismarı Semineri 27 Aralık 2017
Manisa'da Kağızmanlıların İş yerinde patlama!25 Aralık 2017
Kağızman'da Çocuk Oyun Parkını Tahrip Ettiler25 Aralık 2017
Kağızman'da yoğun sis hayatı olumsuz etkiledi21 Aralık 2017
Keyf-i Dürüm Kağızman' da Hizmete Girdi21 Aralık 2017
Kaymakam Öter, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor21 Aralık 2017
Tutkanlar Turkcell İletişim Merkezi açıldi,20 Aralık 2017
Belediyeden Köy okulu öğrencilerine kırtasiye yardımı19 Aralık 2017
Kağızman'da öğretmenlere kaynaşma yemeği,18 Aralık 2017
Kağızman'da Yazar Okur Buluşması Gerçekleşti,18 Aralık 2017
Kaymakam Öter Öğretmenlerle Bir Araya Geldi15 Aralık 2017
HAMAM KAPANDI,60 BİN NÜFUSLU KAĞIZMAN İLÇESİ HAMAMSIZ KALDI,13 Aralık 2017
Antalya'da Kağızman Rüzgarı Esti11 Aralık 2017
Başkan Karaçanta ve Yıldız Başkanlar toplantısında11 Aralık 2017
KAĞIZMAN’DA KUDÜS’E DESTEK09 Aralık 2017
KIŞA HAZIRLIK VE KARLA MÜCADELE TOPLANTISI09 Aralık 2017
MUHTAR YILDIZ TABURCU OLDU,07 Aralık 2017
Uzun Elma Kağızman'dan alınır06 Aralık 2017
Okullar Yarın Tatil, Engelli ve Hamile Personel İzinli06 Aralık 2017
Kağızman'da kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi,06 Aralık 2017
Kağızman'da Yeni PTT Binası Hizmete Girdi,06 Aralık 2017
Kağızman'daki düğün salonları Gürültü kirliliği nedeniyle Bakanlık tarafından kapatıldı,04 Aralık 2017
Fermani Durmaz'dan engelliler günü mesajı,03 Aralık 2017

KAĞIZMANFM CANLI DİNLE


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,


Facebook Beğen
Menü
Haber Editörü

           Ali Çelik

     0 538 37509 43

HUKUK DANIŞMANLARIMIZ :

Av:Seyfettin Kan

0 535 830 96 49
________________

Av: Kasım Yıldız          

0 532 287 84 08    
________________      

HESAP NO:İBAN:
IBAN: TR260001000343297626465001

____________ 

KAĞIZMAN'DA NOBETCİ ECZANELER

BU HAFTAKİ NÖBETCİ ECZANELER

PAZARTESİ-ŞİFA ECZANESİ

SALI--NUR ECZANESİ

CARŞAMBA-ALTUN ECZANESİ

PERŞEMBE--ARAS ECZANESİ


CUMA---KAĞIZMAN ECZANESİ

CUMARTESİ,YASİN ECZANESİ

PAZAR--TAMER ECZANESİ

BİZLERDE KAĞIZMANFM OLARAK HASTALARA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ,

..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Video Galeri
En Çok Yorumlanan
Foto Galeri
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası
CH