Ahmet ARSLAN ve Prof. Dr. Yunus KILIÇ’ın Kurban Bayramı mesajları,

05 Kasım 2011
0 Haber Yorum

Ahmet ARSLAN ve Prof. Dr. Yunus KILIÇ’ın Kurban Bayramı mesajları,

19 Ekim'de meydana gelen menfur Terör saldırısı ve 23 Ekim yaşanan Van depremi ile Ülkemiz büyük acılar yaşadı. Bütün şehitlerimize Allahtan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz.,

Toplumsal yaşamımızda önemli yeri olan Milli ve Dini Bayramlar, bizlere bu acıları el birliği ile sarmaya, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlü kılmak, tarifsiz güzel duygular yaşamak için bir vesile olan Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın sevincini  yaşıyoruz.

Bayramlar, yaşama sevincini canlı tutmasının yanı sıra insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının arttığı, güzel duyguların içtenlikle paylaşıldığı ve insanların birbirlerine daha çok özen gösterdiği özel günlerdir. Bu yönüyle insanları kaygılardan uzaklaştırmakta, toplumsal yaşamda yardımlaşma ve dayanışmanın gerekliliğini anımsatmaktadır.

Bayramlar, bireyleri aynı düşünce ve değerlerde buluşturmakta, gönülleri yakınlaştırarak, kişisel çekişmelerin, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulmasına, kardeşlik ve iyilik duygularının yeşermesine olanak sağlamaktadır.

Bu mübarek günde bütün dünyada süre giden kavgaların, çatışma ve kırgınlıkların son bulmasını, Şehit ve Depremzedelerin acılarının da  paylaşılacağı  Kurban Bayramının, Ülkemize ve Kars’lı hemşerilerimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

Ahmet ARSLAN 
Kars Milletvekili

Prof. Dr. Yunus KILIÇ

Kars Milletvekili

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber