sanalbasin.com üyesidir

ARÜ’de dumansız hava sahası

03 Ocak 2013
0 Haber Yorum

ARÜ’de dumansız hava sahası
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

 

-REKTÖR KORKMAZ’DAN SİGARA BIRAKAN PERSONELE ÖDÜL
 
ARÜ Rektörü Prof. Dr. Ramazan Korkmaz’ın sigarayı bıraktırma teşvikleri sonuç verdi. Ardahan Üniversitesi (ARÜ) Rektörü Prof. Dr. Ramazan Korkmaz, dumansız hava sahası uygulamasına destek vermek ve sigarayı bırakmayı teşvik etmek amacıyla, sigarayı bırakan üniversite personelini çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.
 
ARÜ Strateji Geliştirme Daire Başkanı Kenan Tan ve İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Evren Erginal, uzun yıllar kullandıkları sigarayı bırakmaya karar verdiler. Prof. Dr. Ramazan Korkmaz, Tan ve Erginal’ı makamında kabul ederek bu kararlılıklarını çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.
 
Her şeyin zihinde başlayıp yine zihinde bitirildiğini söyleyen Rektör Korkmaz, “Gördüğünüz gibi konuya zihnen hâkimseniz ve gönülden istiyorsanız, her şeyi yapabilirsiniz. Siz de sigarayı bırakırken beyninizi vücudunuza hâkim kıldınız. Bu mücadeleniz için sizleri tebrik ediyorum.” diye konuştu.
 
‘SİGARAYI BIRAKMAK YENİDEN DOĞMAK GİBİDİR’
Bu davranışın sigara kullanan gençlere örnek olması gerektiğini ifade eden Korkmaz, “Üniversitemizde yeni bir sigara bırakma dalgası başlayacak, bu durum özellikle gençlerimize örnek olsun. Sigarayı bırakmak, yeniden doğmak gibidir. Sayın Tan ve Erginal’in asıl ödülleri ise sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri olacaktır.” diyerek sözlerini tamamladı.
(BA-BA-S) ARDAHAN (KHA)


 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber