sanalbasin.com üyesidir

ARÜ, Çıldır Gölü kıyısındaki yemekte buluştu

04 Haziran 2012
0 Haber Yorum

ARÜ, Çıldır Gölü kıyısındaki yemekte buluştu
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

ARÜ, Çıldır Gölü kıyısındaki yemekte buluştu
 
Ardahan Üniversitesi (ARÜ), Milli Eğitim Bakanı (MEB) Prof. Dr. Ömer Dinçer şerefine Çıldır Meslek Yüksekokulu (Çıldır MYO) Turizm ve Otelİşletmeciliği Uygulama Tesisi’nde bir yemek verdi.
 
ARÜ Rektörü Prof. Dr. Ramazan Korkmaz’ın ev sahipliğinde, yapımı yeni tamamlanan Çıldır MYO Turizm ve Otel İşletmeciliği Uygulama Tesisi’nde, 2 Haziran’da verilen yemeğe; Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ömer Dinçer, Ardahan Valisi Mustafa Tekmen, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, ilçe kaymakamları, Ahıska Devlet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tina Gelaşvili, Ahılkelek Devlet Yüksek Eğitim Kurulu Rektörü Prof. Dr. Roin Kavrelişvili, kurum-kuruluş temsilcileri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.
 
“ARDAHAN’DAN UMUTLA DÖNÜYORUM”
Yemek sonrasında basına kısa bir açıklama yapan Bakan Dinçer, son birkaç yılda meydana gelen gelişmeler takip edildiğinde Ardahan’ın bu yönde hızla bir ilerleme kat ettiğini; ancak, bunun tatmin edici bir durum olmadığını belirterek sözlerine şöyle devam etti: “Doğrusu ben bugün Ardahan’dan umutla dönüyorum. Ardahan hem eğitim, hem de sosyal ve ekonomik bakımdan çok güçlü bir potansiyele sahip. Bu potansiyelin değerlendirilmesi halinde Ardahan’ın geleceği çok parlak olacak. Bunu gerçekleşmesi de imkansız gözükmüyor. Ardahan’da gördüğüm kadarıyla; ilin valisi, belediye başkanı, Rektörü ve diğer kurumlar uyumlu bir ilişki ve çalışma içerisindeler. Bu durum başarının gelmesini kolaylaştıracaktır’’
 
MEB Ömer Dinçer, Çıldır Gölü kıyısında verilen yemek ve misafirperverlikten dolayı Ardahan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Korkmaz’a teşekkür etti.
(BA-BA-S) ARDAHAN (KHA)


 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber