ARPAÇAY’DA ÖĞRENCİLERİN SERGİSİ İLGİ GÖRDÜ

10 Haziran 2016
0 Haber Yorum

Arpaçay 3 Kasım YBO öğrencileri, kendi beceri ve emekleri ile hazırladıkları resimler ve projeleri okul bahçesinde sergiledi.

Arpaçay 3 Kasım YBO öğrencileri, kendi beceri ve emekleri ile hazırladıkları resimler ve projeleri okul bahçesinde sergiledi.Kasım YBO Bahçesi’nde düzenlenen serginin açılışını, Kaymakam Lokman Önder, İlçe Garnizon Komutanı Yüzbaşı Emrah Çelik, Belediye Başkanı Erçetin Altay, daire amirleri ve çok sayıda vatandaşın katılımı ile yapıldı.
3 Kasım YBO öğrencilerinin yıl boyunca Görsel Sanatlar, Fen ve Teknoloji ile diğer derslerinde öğrendikleri resime ve projeye dökerek sergiledi. Görsel Sanatlar dersinde tüm yılın bir değerlendirmesi olarak pastel boya tekniği, alüminyum folyo ile eskitme yöntemi ve vitray, suluboya ve karakalem çalışmaları görücüye çıktı.
Öte yandan sergide, Fen ve Teknoloji dersinde yapılan birbirinden ilginç projeler de konukların ilgisini çekti. Adeta bir mucit hassasiyetinde yapılan projeler öğrencilere imkan ve fırsat verildiği müddetçe aslında her birinin neler yapabileceği bir kez daha ortaya çıkardı. Ayrıca öğrencilerin Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler, İngilizce, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi gibi derslerde öğrendiklerini de sergileme imkanı buldular.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber