AK Parti seçimi zaferle tamamladı

25 Haziran 2018
0 Haber Yorum

Kars’ta Cumhurbaşkanlığı seçiminde alınan yüzde 52.5 ve Milletvekilliği seçiminde 2 milletvekili çıkarması AK Parti İl Binası önünde coşkuyla kutlandı.

Kars’ta Cumhurbaşkanlığı seçiminde alınan yüzde 52.5 ve Milletvekilliği seçiminde 2 milletvekili çıkarması AK Parti İl Binası önünde coşkuyla kutlandı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, AK Parti İl Başkanlığı önünde yaptığı konuşmada, kendilerin verilen destekten dolayı hemşhrilerine teşekkür etti.

Milletvekili Yunus Kılıç ve Milletvekili Adayı Fettah Çetinkaya, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın ile birlikte vatandaşların karşısına çıkan Bakan Arslan, seçimde görev alan herkese teşekkür etti.

AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın, Milletvekili Adayı Fettah Çekinkaya ve Milletvekili Yunus Kılıç’ın ardından konuşan Bakan Arslan, "İradenize sahip çıktınız, sandığa sahip çıktınız, sonuçlara sahip çıktınız. Elbetteki öncelikle ve önemli olan Cumhurbaşkanı adayımızın tekrar Cumhurbaşkanı olmasıydı, hepinize teşekkür ediyorum. 7 düvele, istemeyenlere, içimizdeki hainlere karşı, oyun oynayanlara karşı bu millet dedi ki ben reisimin arkasındayım, reisimin arkasında herzaman ki gibi dimdik duruyorum. Dimdik duruşunun göstergesi olarak tekrar Cumhurbaşkanı seçti.

Kars'ta Cumhurbaşkanına iyi bir oy çıktığını da söyleyen Bakan Anslan, “Parlamentoda Cumhur İttifakı güçlü ve bizler mecliste de Cumhurbaşkanımızın her türlü iş ve işleminde el ele, kol kola güçlü bir şekilde milletimize hizmet edeceğiz." diye konuştu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber