Ana Sayfa > DİGOR

AK Parti heyeti Digor’da
02 Haziran 2013
AK Parti heyeti Digor’da
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ,GÜNCEL VE TARAFSIZ HABERLERLE HİZMETİNZDEYİZ,ALİ ÇELİK

AK Parti Digor İlçe Başkanlığı, Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantısını gerçekleştirdi.
 
Digor Yatılı Bölge Ortaokulu Konferans salonunda düzenlenen toplantıya, AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, AK Parti Kars İl Başkanı Av. Ensar Erdoğdu, Digor İlçe Başkanı Abdurrahman Aydın, İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Yağcı, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Şahin Aydın, Merkez İlçe Başkanı Özgür Turhan ve salonu dolduran Digorlular katıldı.
 
Divan başkanlığını AK Parti Kars Belediye Meclis Üyesi Şahin Aydın’ın yaptığı danışma meclisi toplantısında, açılış ve yoklamanın yapılmansın ardından divan heyeti oluşturuldu ve AK Parti Digor İlçe Başkanı Abdurrahman Aydın bir açılış konuşması yaptı.
 
SEÇİME HER AN HAZIRIZ
Aydın konuşmasında il ve ilçelerde yapılan AK Parti danışma meclisi toplantılarının, teşkilatlar arası koordineyi sağlamak, konuşmak, değerlendirmek, yeni fikirler sunmak, öğrenmek ve her kesin bir araya gelmesini sağlamak için düzenlendiğini söyledi.
 
Teşkilat olarak bugün seçim olsa bile güçlü ve kararlı bir şekilde hazır olduklarını da belirten Aydın: “Bugün burada milletvekilimiz Ahmet Arslan başkanlığında ki heyetimiz, Digor’da yapılmakta olan ve hayata geçirilecek projeleri anlatacaklar. Bizler teşkilat olarak düzenli bir şekilde ilçemizde hasta ziyaretleri yapıyoruz, taziyelere gidiyoruz, sosyal içerikli toplantılar yaptığımız gibi ve seçim işleri başkanlığımız çalışmalarını devam ettiriyor. Seçim sandık kurullarımızı tamamladık üye kaydı noktasında da ciddi çalışmalar yürütüyoruz. Teşkilat olarak bugün seçim olsa bile hazırız.”dedi.
 
ERDOĞDU: “BU ÜLKEYİ KÜRTLER VE TÜRKLER BİRLİKTE KURDU”
Aydın’ın konuşmasının ardından AK Parti Kars İl Başkanı Ensar Erdoğdu söz alarak daha önceleri de olduğu gibi bu ülkeyi Türkler ile Kürtlerin birlikte kurduğuna vurgu yaptı.
 
Sultan Alparslan’ın 1071’de Anadolu topraklarına girdiği sırada bu bölgede egemenliğin kurulmasında en büyük desteği Kürtlerin verdiğine de dikkat çeken Erdoğdu, “Çözüm süreci ile önemli bir süreç yaşıyoruz. Biz bu bölgede yaşayan insanlar olarak tarihsel süreç içerisinde yaklaşık bin yıldır Türkler ve Kürtler yada bu bölgede yaşayan diğer diyalektik unsurlar, birlikte yaşadık ve yaşamaya da devam ediyoruz. Bu tarihsel sürece baktığımızda Sultan Alparslan’ın 1071’de Anadolu’ya girdikten sonra bu topraklarda egemenliğini kurmasında en büyük desteği bu bölgede yaşayan Kürtler verdi. Anadolu’ya Mezopotamya’dan gelen binlerce Kürt’ün desteği ile Sultan Alparslan bu bölgeye girdi ve Anadolu’yu fethetti. Bizler de burada kader birliği yaptık birlikte yaşadık ve birlikte savaştık. Bin yıl önce başlayan kardeşliğimiz devam ediyor. Kürtler ile Türklerin ikici önemli kavşağı da Çaldıran Savaşı oldu. Bu savaşta da yine Kürtlerin desteği vardır.”dedi.
 
TÜRKLER İLE KÜRTLER ARSINDA Kİ KAVGA 2. MAHMUT İLE BAŞLADI
Erdoğdu, bin yıldan beri bu coğrafyada kardeşçe yaşayan Kürtler ile Türkler arasında yaşanan çatışma ve kavgaların 1855’li yıllarda 2. Mahmut tarafından uygulanan yanlış politikalar nedeniyle başladığını da söyledi.
 
Bu çatışma ve kavgaların 12 Eylül darbesi ile Diyarbakır zindanlarında yeniden başlayarak 30 yıldır devam ettiğini de belirten Erdoğdu, son on yılda AK Parti iktidarın çözüm süreci ile bu kavga ve çatışmalara son verdiğine de vurgu yaptı.
 
Kurtuluş Savaşında da yine Kürtler ve Türklerin tüm cephelerde birlikte savaşarak ülkeyi düşmanlardan kurtarıp Cumhuriyeti kurduklarını da belirten Erdoğdu: “Sultan Alparslan ile birlikte Kürtlerle Türkler arasında hiçbir problem ve kavga olmuyor ve barış ve kardeşlik yaşanıyor. Ama maalesef 2. Mahmut ile 1850’li yıllarda yürütülen bazı yanlış politikaların ortaya konulmasıyla Kürtler ile Türkler arasında çatışmalar yaşanmaya başlıyor. Cumhuriyeti kurma aşamasına kadar da böyle devam ediyor. Ama ne zamanki 12 Eylül darbesiyle birlikte Diyarbakır zindanlarında insanlar işkenceden geçirilerek adeta zulüm yaşatılması 1850 yıllarında başlayan süreç bir bakıma patlama noktasına geliyor ve son otuz yılda da bu günlere kadar geldik. Ama AK Parti iktidarı, son on yılda bu sorunu bir şekilde çözmeye çalışıyor. Bin yıllık barış ve kardeşlik sürecini yeniden yaşatmaya çalışıyor. Ve sizlerin desteği ilde de Türkiye halklarının da desteği ile bir noktada başarılı oldu ve bunu hep birlikte yaşama devam ediyoruz. Bu konuda Digor ile birlikte diğer bütün ilçelerimizin çözüm sürecine destek vermelerini bekliyoruz. İnşallah bu barış ve kardeşlik sürecini hep birlikte yaşatırız. Varsa sorunlar sıkıntılar ki var. Bunun olmadığını da kimse inkar edemez. Çünkü geçmiş yıllarda Kürtler üzerinde kimlik inkarı, red ve asimilasyon politikaları yaşandı. Tüm bunlar olduğu ve yaşandığı için bu noktaya geldik. İşte AK Parti iktidarı bu sorunları çözmeye çalışıyor.” Diye konuştu.
 
“ARSLAN, KÜRTÇE GELENEKSEL KARDEŞLİK MESAJI VERDİ”
Son olarak konuşan AK Parti Kars milletvekili Ahmet Arslan da konuşmasına Kürtçe “Kardeşlik, birilerinin ağrısı ve sızısı sizin ağrınızsa, birilerinin cenazesi sizin cenazeniz, birilerinin düğünü sizin düğününüz ise bunun adı kardeşliktir.” Diye başladı.
 
Kendisinin de Kürt asılı olduğuna dikkat çeken Arslan “Biz doğduğumuz topraklarda kardeşliği böyle gördük ve böyle yaşadık. İnşallah bundan sonra da böyle yaşayacağız. Sıkıtlar yaşadık, yok sayıldık, başka şeylere benzetildik. Ama esas olan o ki bu yanlışlıkları görüp bu yanlışlıları kademe kademe çözmek, insanımıza gerekli değeri vermek, bu coğrafyayı ve bu toprakları vatan yapan kardeşliğimize gerekli değeri vermektir. Ve inşallah bundan sonra da vermeğe devam edeceğiz. Bu da şüphesiz hepimizin yapmaya çalıştığı ve yapmamız gereken şeylerdir.” Dedi. 
 
KARDEŞLİĞİMİZE HELAL GETİRMEK İSTİYORLAR
Milletvekili Arslan ayrıca kardeşliğimize halel getirmek isteyenlerin geçmişte olduğu gibi bundan sonra da olacağını da belirterek, “Bunlar içimizde olduğu gibi dışımızda ki insanlar ve ülkelerdir. Bunlar dünya da güç ve erk sahibi olabilmek ve dünyayı yönetebilmek için isteyenlerin düşüncesi ve fikri olabilir. Ama esas olan o ki bizim o fikre karşı birlikteliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi bu coğrafyada bin yıldır olduğu gibi bundan sonra da inşallah aynı şekilde devam ettirmemizdir. “dedi.
 
ZOR BİR COĞRAFYA DA YAŞIYORUZ
Kars, Digor gibi Türkiye’nin birçok ülke ile komşu olması nedeniyle zor bir coğrafya da yaşadığımıza da dikkat çeken Arslan “Kars olarak sınırda yaşıyoruz. Sadece Kars olarak etrafımızda Ermenistan, Gürcistan ve İran var. Ama ülke olarak düşündüğümüz zaman birçok ülke ilde sınırlarımız var. Bu komşu ülkelerin üzerinde oyunlar oynamak isteyen dünyanın büyük güç odakları var. Amerika, öteden beri bölgede büyük bir güç odağıdır. Amerika bu pozisyonunu devam ettirmek üzere bu coğrafya üzerinde her zaman emel ve çıkarlarını gözetmek üzere gayret sarf ediyor. Amerika’nın karşısında da Rusya var. Yine bu coğrafyada yıllardır özellikle bu coğrafyada yaşayan bizler, onların emelleri çerçevesinde sıkıntılar yaşamışızdır. Yine bu coğrafya öğle bir coğrafya ki bunlara karşı Çin ve Hindistan da bir güç olmaya çalışmaktadır. Hemen yanı başımızda olan küçük bir ülke olan Suriye, ortalığı karıştırıyor ve bizimde huzurumuzu kaçırıyor. Suriye’yi desteklemek adında da birileri ortaya çıkıyor. Çin de bu emelleri doğrultusunda dünyada güç olması adına bizimde huzurumuza göz dikmek adına Suriye’yi destekliyor. Aslında kimsenin derdi Suriye değildir. Her kesin derdi bu önemli ve değerli coğrafya, bütün kıtaların geçiş merkezidir ve güzergâhıdır. Türkiye, Kars ve Digor da bu güzergâh üzerinde yer alıyor. Bizlerin ise bu durumdan zarar görmek yerine yarar görmemiz gerekiyor.” Diye konuştu.
 
ONLARCA DOSYA VE İSTEK NOT ALDI
Konuşmaların sonunda ise salonu dolduran yüzlerce Digorlu, dilek ve önerlilerini tek tek dile getirdiler. Dinlenen dilek ve önerilere de teke tek cevap verilen toplantı daha sonra AK Parti İl Başkanı Ensar Erdoğdu’nun değerlendirme konuşması ile son buldu. Ardından da katılanlara AK Parti Digor İlçe Teşkilatı tarafından yemek verildi.
 
Aslan ve beraberindeki heyet, bölgede bulundukları sırada Digor ve Dağpınar beldesinde bazı taziye evlerini de ziyaret ederek cenazesi olan ailelere başsağlığı dilediler. Bu arada takvim yapraklarının 1 Haziran’ı göstermesine rağmen Dağpınar Beldesinde bir taziye çadırında halen soba yakılarak ısınılması da dikkat çekti. Milletvekili Arslan’a gezisi boyunca birçok vatandaş isteklerinin içeren notlar ve dosyalar verdi. Arslan ise bütün dilerleri teke tek kabul ederek ilgili kişilerin telefon numaralarını da aldı. Arlan son olarak inşaatı devam edem Digor Devlet Hastanesinde de incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Arslan daha sonra ilçeden ayrılarak beraberindekilerle birlikte Sarıkamış ilçesinde geçti.
(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – TACETTİN DURMUŞ
 


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer DİGOR Haberleri

Başlık Tarih
 
Digor’da sosyal medyada terör propagandası yapan bir kişi gözaltına alındı05 Aralık 2018
Kars Valisi Türker Öksüz, Digor’da inceleme ve ziyaretlerde bulundu23 Kasım 2018
Digor'da yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor23 Kasım 2018
Digor’da soba zehirlenmesi: 12 yaralı20 Kasım 2018
Ahırda yangın çıktı hayvanlar telef oldu09 Kasım 2018
Kars'ta sosyal medyada terör propagandası yapan bir kişi tutuklandı,31 Ekim 2018
Digor'da yolcu minibüsü tarlaya uçtu: 16 yaralı17 Eylül 2018
Digor'da arazi kavgası: 1 ölü, 1 yaralı03 Eylül 2018
Digor'da terör örgütü propagandası yapan bir kişi gözaltına alındı28 Ağustos 2018
Digor'da Magandalar İş Başında!17 Ağustos 2018
Digor'da kaçak içki ele geçirildi10 Ağustos 2018
Digor'da kaçak içki ele geçirildi10 Ağustos 2018
Digor İlçesinde kaçak sigara ele geçirildi.26 Temmuz 2018
Digor'da 10 ineğe yıldırım çarptı,07 Haziran 2018
Kars'ta mayına basan kişi yaralandı07 Nisan 2018
Digor ilçesi yeniden inşa ve ihya sürecine girdi13 Mart 2018
217 şişe kaçak içki ele geçirildi01 Şubat 2018
Karne Alacak Öğrencileri Taşıyan Minibüs Devrildi: 11 Yaralı19 Ocak 2018
Digorlu başarılı iş adamı Sezgin baran bu akşam TRT kürdi ekranlarında ,07 Ocak 2018
Dağpınar Belediye Başkanı Ömer Vargün Kalp Krizi Geçirdi06 Aralık 2017
Bakan Arslan Digor'da İncelemelerde Bulundu03 Aralık 2017
Digor'da Fetö'den 1 Kişi Gözaltına Alındı26 Eylül 2017
Vali Doğan, Digor İlçesinde İncelemelerde Bulundu23 Ağustos 2017
Digor’da dolu yağışı29 Mayıs 2017
Digor’da Zincirleme Kaza: 9 Yaralı09 Mayıs 2017
Digor’da Trafik Kazası: 4 Yaralı09 Mayıs 2017
Güngör: Digor’a Dair Hayallerimiz Var18 Nisan 2017
Digor’da Dumandan Zehirlenen 1 Kişi Hayatını Kaybetti11 Nisan 2017
Digor’da Traktör Şarampole Uçtu: 1 Ölü, 4 Yaralı08 Nisan 2017
Digor’da Ak Parti’nin Mitingine Gitmeyin Tehdidi07 Nisan 2017
Digor Ziraat çiftçileri Konya Tarım Fuarı’nda21 Mart 2017
Digor’da Terör Örgütü Propagandası Yapan 1 Kişi Gözaltına Alındı21 Mart 2017
ORTA KAPI VE ÇILDIR MAHALLESİ ÇAMUR DERYASINA DÖNDÜ,15 Mart 2017
Bakan Arslan Digor’da Vatandaşlarla Buluştu!07 Mart 2017
Digor'a Kayyum Atandı, Eş Başkana Telefonla Bildirildi09 Şubat 2017
Dağpınar Jandarmadan Öğrencilere Kışlık Atkı, Bere ve Şapka Yardımı08 Şubat 2017
Kars'ta Jandarmadan Örnek Davranış25 Ocak 2017
Dağpınar Belediye Başkanı Ömer Vargün ameliyata alındı24 Ocak 2017
Kars’ta 3 Şüpheli Hakkında Yakalama Karar Çıktı!24 Ocak 2017
PKK Fotoğraflarını Paylaşan Bir Kişi Gözaltına Alındı,28 Aralık 2016
Ambulans ile Kamyonet Çarpıştı: 6 Yaralı28 Aralık 2016
Digor Kaymakamı Mustafa Güngör görevine başladı28 Aralık 2016
Digor Ziraat Odası’ndan TL’ye destek08 Aralık 2016
OLUMSUZ KIŞ KOŞULLARI DİGOR YOLUNDA ETKİSİNİ SÜRDÜRÜYOR02 Aralık 2016
Kars/Digor Kaymakamı İsa Bolat görevden uzaklaştırıldı24 Kasım 2016
Bakan Arslan, Digor'da Sezgin Baran Korkmaz'ın Yaptırdığı Okulun Açılışını Yaptı20 Kasım 2016
Bakan Arslan Digor'da!20 Kasım 2016
Erdinç Dolu’dan Dağpınar Belediyesine ziyaret16 Kasım 2016
AK Parti Digor İlçe Başkanı teşkilatıyla birlikte istifa etti14 Kasım 2016
Digor’un KÖYDES Encümeni Abdurrahman Çankır04 Mayıs 2016
Kars’ta terör örgütü PKK üyesi 1 kişi tutuklandı26 Mart 2016
Digor’un Bilim Kahramanları gelecek yıla hazırlanıyor26 Mart 2016
Kars Digor yolundaki buzlanma araçları mahsur bıraktı20 Mart 2016
Robot Bilim Takımı Ankara’da!04 Mart 2016
Digor’un Bilim Kahramanları28 Şubat 2016
Digor yolu çile dolu27 Ocak 2016
Digor’da DBP’li Belediye Eşbaşkanları tutuklandı19 Kasım 2015
Çalışçı Dedenin Bağkur Feryadı01 Ekim 2015
DİGOR’DA ÇOCUK OYUN EVİ AÇILDI17 Eylül 2015
PKK’ya Gıda götüren Kars HDP’li Vekil çıktı08 Eylül 2015
DİGOR YAYLA FESTİVALİ ÇOŞKULU GEÇTİ!21 Temmuz 2015
Digor Ziraat Odası Başkanlığı tarım makineleri marketi kuruyor08 Temmuz 2015
Digor’da uçurtma şenliği23 Mayıs 2015
Emniyetten öğrencilere TEOG semineri28 Nisan 2015
Muhtarlar Toplantısı Yapıldı09 Nisan 2015
Eğitimde Kaliteyi Artırma Mart Ayı Toplantısı Yapıldı12 Mart 2015
LAÜ’nün sosyal sorumluluk projesi Digor Varlı’ya ulaştı18 Ocak 2015
Digor Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor10 Ocak 2015
Digor’da okullar tatil08 Ocak 2015
Digor Yolu Çile Dolu06 Ocak 2015
Eğitimde Kaliteyi Artırma Aralık Ayı Toplantısı Yapıldı30 Aralık 2014
İlçe İdare Şube Başkanları toplantısı yapıldı30 Aralık 2014
Digor’da direkler büklüm büklüm oldu12 Aralık 2014
Digor yolu turistlere geçit vermedi01 Aralık 2014
Öğrencilere TEOG morali26 Kasım 2014
Digor yasta17 Kasım 2014
Digor Göletine jet imza24 Eylül 2014
Digor yolunda araç yangını19 Eylül 2014
İşadamı Turan Kuytak, Digor Ziraat Odasını ziyaret etti11 Eylül 2014
Karkacı da veda etti09 Eylül 2014
Kars Valisi Digor’u ziyaret etti21 Temmuz 2014
DİGOR AİLE HEKİMLERİ YAYLALARA KADAR SAĞLIK HİZMETİ GÖTÜRÜYOR11 Temmuz 2014
Virajı alamayan araç takla attı: 3 yaralı24 Haziran 2014
Kaçak sigara operasyonu27 Mayıs 2014
Dolu karayolunu ulaşıma kapattı25 Mayıs 2014
Digor’un Çocukları İstanbul Yolunda16 Mayıs 2014
Digor modern tarıma hazır09 Mayıs 2014
AK Parti’den Dağpınar Belediyesine ziyaret02 Mayıs 2014
Digor’da sıcak ve samimi buluşma26 Mart 2014
Bakan Yılmaz, Diğor’da Kürtçe propagandayı konuştu13 Mart 2014
Digor’da YBO ziyareti26 Şubat 2014
Araçta sıkışan sürücüyü AFAD kurtardı25 Aralık 2013
Digor Ziraat Odası’nın yardım kampanyası çığ gibi büyüyor10 Aralık 2013
Şirinköy’de yol sorunu06 Aralık 2013
Kar ve buzlanma nedeniyle onlarca araç yolda kaldı04 Aralık 2013
Digor’da köy denetimleri29 Ekim 2013
Avukat Abdurrahman Alaca Kültür Merkezi’nde hummalı çalışma12 Ekim 2013
Mehmet Özbey’e teşekkür ettiler11 Ekim 2013
Digor’da Yarım Asırlık Alt Yapı Problemi Sona Eriyor05 Ekim 2013
Çatak Projesi Digor’a da geliyor23 Eylül 2013
Digor Aile Okulu Projesi ödül töreni12 Haziran 2013
Digor Başkan’dan, Başkan Digor’dan memnun!05 Haziran 2013
Digor Aile Okulu Projesi30 Mayıs 2013
Digor Müftülüğü Kermes Programı14 Mayıs 2013
Digor Müftülüğü tarafından bilgi yarışması düzenlendi26 Nisan 2013
Emniyet, Digor Bacalı da hediye dağıttı24 Nisan 2013
Gülben Ergen Kars’ta okul açtı22 Nisan 2013
Gülben Ergen’e Digor Bacalı’da sevgi seli22 Nisan 2013
Peygamber sevgisi salona sığmadı21 Nisan 2013
Digor Ziraat Odası’nın çiftçilere hizmeti18 Nisan 2013
Digor Varlı Köyü Kuran Kursu açılıyor15 Mart 2013
Digor’da Fitness Salonu açıldı14 Mart 2013
Hayırsever Mihrali Alınak’tan arsa bağışı11 Şubat 2013
Kaymakam karla mücadelede29 Ocak 2013
Karla mücadele sürüyor21 Ocak 2013
Kış geldi kazalar artı23 Aralık 2012
Kars’ta kar kazaları: 1 ölü05 Aralık 2012
Dağpınar’da ağaç dikimi27 Kasım 2012
Kuran’a el basarak ‘barış’ dediler22 Kasım 2012
Barışa teşekkür22 Ekim 2012
Digor Ziraat Odası’nın kış öncesi hizmetleri18 Ekim 2012
Digor’da alt yapı ve kültür hizmetleri09 Ekim 2012
Digor’da altyapı çalışması03 Eylül 2012
Digorlu köylüler dertli03 Eylül 2012
Dağpınar’ı dolu vurdu10 Temmuz 2012
DİGOR'DA DOLANDIRICILIK 06 Temmuz 2012
Şoförlerin D4 feryadı30 Haziran 2012
Digor İmam Hatip Lisesi açılıyor20 Haziran 2012
Kars'ta Düğün Yolunda Kaza: 2 Ölü18 Haziran 2012
KURAKLIK MECLİS GÜNDEMİNDE14 Haziran 2012
Adliyelerin kapatılmasına vatandaş tepkili14 Haziran 2012
Digor’da Türk Sanat Müziği Konseri11 Haziran 2012
Digor’da yılsonu etkinlikleri06 Haziran 2012
Korkmaz’dan Digor’a Yurt Müjdesi21 Mayıs 2012
Digor Belediyesi tek kuruş ödemeden ilçeye bulvar yapıyor09 Mayıs 2012
Digor’da KÖYDES encümen üyeleri seçimleri yapıldı07 Mayıs 2012
Digor Kaymakamıyla “Kariyer Yolculuğu”03 Mayıs 2012
Erkmen’in Başkanlığı düşürüldü22 Nisan 2012
Bağış askerlerle ayaküstü sohbet etti22 Nisan 2012
Digor’da Kutlu Doğum etkinliği 20 Nisan 2012
Digor'lu Minibüscüler Şikayetçi16 Nisan 2012
Digorlu öğrencilere kıyafet yardımı yapıldı11 Nisan 2012
Erkmen'e 13 Yıl Hapis Cezası04 Nisan 2012
Digor"da Hareket Halindeki Otomobil Yandı 02 Nisan 2012
SODES’le okullar kütüphanelerine kavuştu 02 Nisan 2012
Digor’da Polis Haftası etkinlikleri19 Mart 2012
Digor’dan kısa haber turu13 Mart 2012
Bir Damla Gözyaşı Hürmetine,12 Mart 2012
Digor yolu çile yolu07 Mart 2012
Digor’da köy yolu açma çalışmaları21 Şubat 2012
Milletvekillerinden Müjde var01 Şubat 2012
Digor şehitleriyle yürüdü11 Ocak 2012
Digor'da Yarı Bodur Meyve Bahçesi Projesi30 Haziran 2011
Digor'da Kuran Kursu ve İmam Evi Açıldı 21 Haziran 2011
Digor'da Kavga: 1 Ölü14 Haziran 2011
Digor Lisesi Ankara’da 08 Haziran 2011

KAĞIZMANFM CANLI DİNLE


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,


KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN,?

NURİ TURAN: AKP
GÖĞERCİN ARAS: HDP
NEVZAT YILDIZ: MHP
KARARSIZLAR.

Sonuçlar
Facebook Beğen
Menü
Haber Editörü

           Ali Çelik

     0 538 37509 43

HUKUK DANIŞMANLARIMIZ :

Av:Seyfettin Kan

0 535 830 96 49
________________

Av: Kasım Yıldız          

0 532 287 84 08    
________________      

HESAP NO:İBAN:
IBAN: TR260001000343297626465001

____________ 

KAĞIZMAN'DA NOBETCİ ECZANELER

BU HAFTAKİ NÖBETCİ ECZANELER

PAZARTESİ-ŞİFA ECZANESİ

SALI--NUR ECZANESİ

CARŞAMBA-ALTUN ECZANESİ

PERŞEMBE--ARAS ECZANESİ


CUMA---KAĞIZMAN ECZANESİ

CUMARTESİ,YASİN ECZANESİ

PAZAR--TAMER ECZANESİ

BİZLERDE KAĞIZMANFM OLARAK HASTALARA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ,

..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Video Galeri
En Çok Yorumlanan
Foto Galeri
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası
CH