AK Parti Kars Milletvekili Selahattin Beyribey Digor'da!

09 Eylül 2017
0 Haber Yorum

AK Parti Kars Milletvekili Selahattin Beyribey, Kars'ın Digor İlçesinde bir dizi ziyaretlerde bulunarak vatandaşların sorunları dinledi.


AK Parti Kars Milletvekili Selahattin Beyribey, Digor'da közde çay içerek Digorlular ile hasbihal etti. Beyribey, ilçenin eksiklerini yerinde dinleyerek çözüm önerileri sundu.

AK Parti Digor İlçe Başkanlığını da ziyaret eden Milletvekili Beyribey, ilçe teşkilatları ile biraraya geldi. Dolaylı Köyünün en yaşlısı olan 95 yaşındaki Zeynep Boyracı'yı da ziyaret eden Milletvekili Beyribey, elini öperek hayır duasını aldı. Dolaylı Köyünde  Muhtar ve köylülerle de bir araya gelen Milletvekili Beyribey hasbihal etti.

Çocukluğunu hatırlayarak yığın yapan Milletvekili Beyribey, Kocaköy'ün en yaşlısı 77 yaşındaki Halis Çeken'i evinde ziyaret ederek heçmiş olsun dileklerinde iletti.

Milletvekili Beyribey daha sonra Kocaköy'de gölet ve parke taş yapım çalışmalarını inceleyerek, "Köyümüze hayırlı olsun." dedi.

ak-parti-kars-milletvekili-selahattin-beyribey-digorda!-(1).jpgak-parti-kars-milletvekili-selahattin-beyribey-digorda!-(2).jpgak-parti-kars-milletvekili-selahattin-beyribey-digorda!-(3).jpgak-parti-kars-milletvekili-selahattin-beyribey-digorda!-(4).jpgak-parti-kars-milletvekili-selahattin-beyribey-digorda!-(5).jpgak-parti-kars-milletvekili-selahattin-beyribey-digorda!-(6).jpgak-parti-kars-milletvekili-selahattin-beyribey-digorda!-(7).jpgak-parti-kars-milletvekili-selahattin-beyribey-digorda!-(8).jpgak-parti-kars-milletvekili-selahattin-beyribey-digorda!-(9).jpgak-parti-kars-milletvekili-selahattin-beyribey-digorda!-(10).jpgak-parti-kars-milletvekili-selahattin-beyribey-digorda!-(11).jpgak-parti-kars-milletvekili-selahattin-beyribey-digorda!-(12).jpgak-parti-kars-milletvekili-selahattin-beyribey-digorda!-(13).jpgak-parti-kars-milletvekili-selahattin-beyribey-digorda!-(14).jpgak-parti-kars-milletvekili-selahattin-beyribey-digorda!-(15).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber