sanalbasin.com üyesidir

AK Parti Kağızman İlçe Başkanı Nesim Eyidoğan’ın Kadir Gecesi Mesajı

10 Haziran 2018
0 Haber Yorum

AK Parti Kağızman İlçe Başkanı Nesim Eyidoğan, Kadir Gecesi nedeniyle bir tebrik mesajı yayınladı.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

AK Parti Kağızman İlçe Başkanı Nesim Eyidoğa, Kadir Gecesi nedeniyle bir tebrik mesajı yayınladı. 
Kadir Gecesi’nin bin aydan daha hayırlı olmasını, insanlığa esenlik ve selamet getirmesini dileyen AK Parti Kağızman İlçe Başkanı Nesim Eyidoğan, mübarek Ramazan-ı Şerifi uğurlamaya hazırlanırken, Kadir gecesi ile bayramı karşılamanın heyecanı ve coşkusunun yaşandığını belirtti. 
Eyidoğan mesajında şu ifadelere yer verdi: “Kadir Gecesi öyle bir gecedir ki, cahiliyetin zilletine gömülmüş zihinlere Rabbini bildirmeye; varoluş amacından kopmuş, nerden gelip nereye gittiğini unutmuş, yolunu şaşırmış insanlığa unuttuklarını hatırlatmaya gelen yüce kitabımız Kur’an, Ramazanın kalbi olan bu gecede inmeye başlamıştır.

Bu kutsal gecenin getirdiği esenlik ve selametin, tüm yurdumuzu, milletimizi ve bütün insanlığı çepeçevre kuşatmasını; yeryüzünde barış ve huzura vesile olmasını diliyorum. 
 Hiç şüphesiz, bu mübarek gece, kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için eşsiz bir imkan ve fırsat sunmaktadır.

Bu mübarek gece vesilesiyle Allah, bize her yıl tekrar ve tekrar hatırlatıyor ki Kadir Gecesini, ancak Kur’anın kadrini bildiğimiz oranda hakiki manada ihya etmiş oluruz. Bu gecenin kadrini gerektiği gibi bilebilmek için evvela, Allah’ın sonsuz lütfu olarak kapımıza kadar gelmiş Kur’an nuruna yüreğimizi sonuna kadar açmamız gerekmektedir. 
 Bu duygu ve düşüncelerle tüm Kağızman halkının ve İslam dünyasının Kadir Gecesi’ni kutluyor, barış ve huzur içinde hepimizi Ramazan Bayramı’na da eriştirmesini diliyorum.”

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber