AK Parti Gençlik Kolları Kongresi Yapıldı

22 Ocak 2018
0 Haber Yorum

Bakan Arslan: "AK gençlik bir taraftan mücadele edecek, bir taraftan sahada çalışacak, bir taraftan da kendini yetiştirecek"

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, AK Parti Kars Gençlik Kollarının 5. Kongresine katıldı.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleşen AK Parti Gençlik Kolları 5. İl Kongresi saygı duruşunda bulunulması, İstiklal Marşı’nın okunması ve divanın oluşturulmasıyla başladı. AK Parti Kars Gençlik Kolları Başkanlığı Kongresi’nde Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Haliloğlu, İl Başkanı Adem Çalkın, Milletvekili Y. Selahattin Beyribey, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Enes Melik Yaylacı birer konuşma yaptılar.

Kongrede söz alan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, " AK gençlik bir taraftan mücadele edecek, bir taraftan sahada çalışacak, bir taraftan da kendini yetiştirecek" dedi.

Gençlerden bir istirhamı olduğunu ifade eden Bakan Arslan, "Dünya’da oyunlar, kavgalar, mücadeleler sadece silahla olmuyor. Sadece silahlı kuvvetlerin sahada, cephede çarpışmasıyla olmuyor. Ekonomik olarak oluyor. Sosyal olarak oluyor. O yüzden dünyanın kurduğu diğer oyunları bozabilmemiz, ekonomi dahil, savaşlara en iyi cevabı verebilmemiz için kendimizi iyi yetiştirmemiz lazım. İşte AK gençliğin yapması gereken bu, bir taraftan mücadele edecek, bir taraftan sahada çalışacak, bir taraftan da kendini yetiştirecek" diye konuştu. 

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber