sanalbasin.com üyesidir

2 yılda 2 milyon paket kaçak sigara

09 Mart 2016
0 Haber Yorum

Iğdır Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri, sigara ve uyuşturucu kaçakçılarına göz açtırmıyor.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Iğdır Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri, sigara ve uyuşturucu kaçakçılarına göz açtırmıyor.

Iğdır Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, geride bıraktığımız 2014-2015 yılı içerisinde 2 Milyon paket kaçak sigara ele geçirdi.

Iğdır Emniyeti, 2016 yılı içerisinde de kaçak sigara olaylarına yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda 2014-2015 yılı içerisinde yaklaşık 2 Milyon Paket kaçak sigara ele geçiren Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 240 operasyonda 307 kişiyi gözaltına almış 12 kişi ise tutuklanmıştır.kaçak

Iğdır Emniyet Müdürü Yüksel Babal, ekiplerimiz iki yıl içinde10 trilyon değerinde 2 milyon paket sigara ele geçirdiler.Bu sigaralarda yakılarak imha edildi. Ekonomide kayıt dışılığı artıran, vergi adaletini bozan, piyasalarda adil rekabeti ortadan kaldıran ve insan sağlığını tehdit eden her türlü kaçakçılıkla mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir. Vatandaşlarımızın yapmış oldukları her türlü ihbarın titizlikle değerlendiriyoruz.”dedi.

Sigara kaçakçılarının özellikle sigaraları araçların çok gizli zula yerlerine sakladıkları tecrübeli Kaçakçılık ve Organize suçlarla mücadele şube müdürlüğü ekiplerinin sigaraları bu zula yerlerden bularak çıkardıkları öğrenildi.

Emniyet yetkilileri kaçak sigaraların diğer bandrollü sigaralara göre sağlığa daha zararlı olduğu içinde bulunan bazı maddelerin ölüme bile yol açabileceğini ayrıca kaçak sigaraya verilen her paranın terör örgütüne gittiğini belirttiler.

SERDAR ÜNSAL/IĞDIR

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber