Selahattin Beyribey Kars Barajı Sulama Kanallarını İnceledi

09 Eylül 2017
0 Haber Yorum

AK Parti Kars Milletvekili Selahattin Beyribey, Kars Barajı Sulama Kanalarında çeşitli incelemelerde bulundu.


Yapılan hizmetlerin takipçisi olan AK Parti Kars Milletvekili Selahattin Beyribey, çok sayıda projelerin yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Kars’ın Arpaçay İlçesinde Yalınçayır Mahallesinde ilçe teşkilatı ve Belediye Başkanı Erçetin Altay ile vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Beyribey, Kars Barajı Sulama Kanallarında çeşitli incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı. Beyirbey, Kars Barajının sulama kanallarının büyük bir hızla devam ettiğini belirterek, “Arpaçay, Akyaka, Digor ilçe köylerimizin arazileri suya kavuşacak.” dedi.

Güvercin Köyü girişinde çocukların büyük ilgisi ile karşılanan Beyribey daha sonra köylülerin sorunlarını ve isteklerini dinledi.

Arpaçay Yeni Merkez Cami’de Cuma namazını kılan Beyribey, namaz sonrası cemaat ile bir araya gelerek hasbihal etti.

Okçuoğlu köyü yolunun sıcak asfalt çalışmasının da tamamlandığını belirten Beyribey, Atçılar ile Akçalar Köylerinin içme suyu çalışmasını da yerinde inceledi.

kars-milletvekili-selahattin-beyribey-kars-baraji-sulama-kanallarini-inceledi-(1).jpgkars-milletvekili-selahattin-beyribey-kars-baraji-sulama-kanallarini-inceledi-(2).jpgkars-milletvekili-selahattin-beyribey-kars-baraji-sulama-kanallarini-inceledi-(3).jpgkars-milletvekili-selahattin-beyribey-kars-baraji-sulama-kanallarini-inceledi-(4).jpgkars-milletvekili-selahattin-beyribey-kars-baraji-sulama-kanallarini-inceledi-(5).jpgkars-milletvekili-selahattin-beyribey-kars-baraji-sulama-kanallarini-inceledi-(6).jpgkars-milletvekili-selahattin-beyribey-kars-baraji-sulama-kanallarini-inceledi-(7).jpgkars-milletvekili-selahattin-beyribey-kars-baraji-sulama-kanallarini-inceledi-(8).jpgkars-milletvekili-selahattin-beyribey-kars-baraji-sulama-kanallarini-inceledi-(9).jpgkars-milletvekili-selahattin-beyribey-kars-baraji-sulama-kanallarini-inceledi-(10).jpgkars-milletvekili-selahattin-beyribey-kars-baraji-sulama-kanallarini-inceledi-(11).jpgkars-milletvekili-selahattin-beyribey-kars-baraji-sulama-kanallarini-inceledi-(12).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber