Kaymakamdan Öğrencilere TEOG Motivasyonu

15 Kasım 2015
0 Haber Yorum

Kaymakamdan Öğrencilere TEOG Motivasyonu

Kars’ın Susuz İlçesi Kaymakamı Yusuf İzci, beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdür vekili Bayram Canlı ile birlikte 100.Yıl Yatılı Bölge Ortaokulu(YBO)ve Kazım Karabekir Anadolu Lisesini ziyaret etti.
Kaymakam İzci,100.Yıl YBO da 8.sınıf öğrencilerine 25-26 Kasım da girecekleri TEOG(Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş) sınavında başarı sağlamaya dönük motivasyon konuşmaları yaparak, TEOG sınavında başarılı olmaları için öğrencilerden söz aldı. Kaymakam İzci Öğrencilere kendi öğrencilik yıllarından örnekler verdi. Şimdiki imkânlarla kıyaslandığındın da şuanki öğrencilerin imkânlar açısından daha avantajlı olduğunu belirtti. Kaymakamlık olarak öğrencilerin başarısını artırma adına ellerinden gelen her türlü çabayı sarf ettiklerini, Sınavlara hazırlanan ortaokul ve lise öğrencilerine ek materyaller yani sınavlara hazırlık kitapları alındığını, deneme sınavlarının yapılacağını, okulların fiziki ortamlarının iyileştirilmesinin bu kapsamda yapılan çalışmalar olduğunu belirtti. 100.Yıl YBO pansiyonunu da gezen kaymakam izci, öğrencilere yemek dağıttı. Öğrencilerle birlikte yemek yedi.
Kaymakam İzci yemekten sonra Kazım Karabekir Anadolu lisesine geçti. Yatakhaneleri, yemekhaneyi ve okulun diğer bölümlerini gezdi. Okul müdürü Ahmet Haşim Ağabeyoğlu çay ikramında bulundu. Kaymakam İzci okul yöneticilerinden okulun sorunları ile ilgili bilgi aldıktan sonra okuldan ayrıldı.
kha
Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)

Kağızman fm Türkiye Gündemi,

PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber