Kar Tanesi ile Deniz Yıldızının buluşması

04 Mart 2016
0 Haber Yorum

Kar Tanesi ile Deniz Yıldızının buluşması

“Kar Tanesi İle Deniz Yıldızının Buluşması” Projesi kapsamında Kuşadası Hasan Fatma Önal Anadolu Lisesi ile Kars Kazım Karabekir Anadolu Liseleri kardeş okul ilan edildiler.
Kar Tanesi ile Deniz Yıldızının Buluşması adıyla hayata geçirilen kardeş okul projesi ile Aydın-Kars buluşması gerçekleşti. Proje ile daha önce hiç şehir dışına çıkmamış öğrencilerin bir sosyal sorumluluk projesinde yer almaları ve derslerinde üstün başarı elde ederek davranışlarıyla örnek öğrenci olarak gösterilen, okulumuz öğrencileri arasından seçilen 15 öğrenci, 02-05 Mart 2016 tarihlerinde Kars’ta eğitim-öğretim hizmetlerini yerine getiren Susuz Kazım Karabekir Anadolu Lisesine bir ziyaret gerçekleştirecekler.
Söz konusu proje ile Aydın’da ikamet eden öğrencilerin Kars yöresini tanımaları ve Kars’ta bulunan öğrencilerden kayak öğrenmeleri sağlanacak. Aynı proje kapsamında, Kars Kazım Karabekir Anadolu Lisesinden 15 öğrenci de 12-15 Mayıs 2016 tarihlerinde okulun misafiri olarak gidecek öğrencilere, bölgenin tarihi ve turistik yerleri tanıtılacak, ayrıca Karslı öğrencilere yüzme de öğretilecek.
kha

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber