sanalbasin.com üyesidir

IĞDIR’DA İŞKUR ÇALIŞANLARINA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ SEMİNERİ VERİLDİ

24 Şubat 2016
0 Haber Yorum

Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan İşkur tarafından görevlendirilen tüm okul ve kurum personeline, İş sağlığı ve Güvenliği eğitimi semineri verildi.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

 Iğdır  Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan İşkur tarafından görevlendirilen tüm okul ve kurum personeline,  İş sağlığı ve Güvenliği  eğitimi semineri verildi.

                Kültür Sarayında  İş Güvenliği Uzmanı Mustafa Bey  tarafından 800 kişiye  ‘Çalışanların Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’ verildi.
            İl  Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Tüzen,”İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan tüm okul ve kurum personeline ‘Çalışanların Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’ verilmeye geçtiğimiz ay başlandı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası gereği 01 Aralık 2015 tarihinde İş Sağlığı ve Güvenliği Bürosu kurulmuştur. Belirtilen tarihten itibaren kurulan İSG Büromuzda İş Güvenliği Uzmanı Mustafa Sercan Ünal   göreve başlamıştır. Müdürlüğümüz bünyesinde çalışan personele yasa gereği zorunlu olan 12 saatlik ‘Çalışanların Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’nin planlaması yapılarak, İş Güvenliği Uzmanı personelimiz tarafından veriliyor. “dedi.  

            Tüzen,”Ayrıca ilimiz genelinde İş Kur kapsamında okullarımızda toplum yararına çalışma programı dahilinde görev yapan yaklaşık 800 çalışanımıza is güvenliği konusunda kurumumuz is güvenliği uzmanı  Mustafa Sercan Ünal   tarafından dört seansta iki hafta sürecek eğitimler verilmektedir .Amaç çalışan personellerimizin is hayatında karsılaşabileceği sorunlar ve çözüm yolları konusunda bilgilendirme toplantısı gerçekleştirmektir..olası is kazaları ,is güvenliği konusunda bilgilendirmektir “şeklinde konuştu.

SERDAR ÜNSAL/IĞDIR

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:




Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*




(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket



Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber